Tipy na oslavu pre 9 a 6 ročného syna v zime a v byte

lienkafoj
6. okt 2012

Dievčence, synovia (6 a 9 rokov) budú mať v zime narodky -chcela by som spraviť pre nich narodeninovú oslavu. Rátam tak do 10 chlapcov podobného veku. Budeme s manželom na nich dvaja - dajte tipy na hry, súťaže.... Jasné, že to bude na určitú tému, ale ešte neviem akú 😅
Díky Lenka

mummy01
6. okt 2012

@lienkafoj 😀 ja mam dnes jednu party za sebou,dcerka oslavovala 6-te narodky a mali sme tu 10 deti.Ale moc ti neporadim lebo my sme mali vekovo deti od 3 do 8 rokov a to sa da velmi tazko sklbit program,takze sa poskupinkovali a zabavali sa po svojom.Priznam sa ze 10 deti bolo uz dost,ani dcerka sa nestihla venovat kazdemu hostovi...Bola to nasa prva oslava,temu sme nemali ale chcela som aby deti prisli v kostymch no nakoniec boli v kostyme iba moje deti 😉

tova
7. okt 2012

bud nieko mimo bytu v centre alebo vziat ich do kina a potom na pizzu, alebo vypozicat nejaky film a pozriet doma k tomu im nieco pripravit na jedenie, pop corn, chlebicky, pizza, atd. alebo vybrat 5 deti a tie ostanu aj na noc.

cmulinko
7. okt 2012

moji chalani miluju vsetko okolo piratov...ja by som zmenila miestnost,kde budu na '' piratske sidlo '' a niekde v dome by som schovala ''poklad'' a na zem by som spravila stopy po ktorych sa mozu pohybovat iba krok za krokom ak spravne budu odpovedat na otazky,ktore im das (nieco lahke zo skoly-vybrane slova...atd.)pobavia sa a aj si zopakuju nieco zo skoly;pre 6 rocneho by som davala zvlast lahsie otazky...napr aka farba vznikne ak zmiesane zelenu a modru....a podobne srandicky.Ja oosbne by som si ako poklad zvolila nardeninovu tortu ku ktorej sa budu musiet takto prepracovat. 🙂