Aký časopis pre 7 ročnú školáčku?

janulap
21. aug 2011

Hladam casopis pre dcerku.V skole odoberali Vrabceka,sem tam sme kupili Adamka,ale nebolo to ono.dcerka rada riesi ulohy a cita rozpravky.je aj nejaky casopis ktory je urceny len dievcatam?teraz nemyslim Barbie,My litlle pony....co tak Zornicka-pre aky je vek?Dakujem 😉

lussy23
22. aug 2011

Skúste s ňou zajsť do tesca, či Kauflandu. Tam sa dajú časopisy aj prezrieť. Nech si prelistuje a aký sa jej bude páčiť, jej kúpite =)

len.petra
22. aug 2011

@janulap ahoj, skús časopis Hlavička - pre bystré deti alebo Šikovníček - ten je perfektný 🙂

martaa4s
22. aug 2011

@janulap ahoj, moja dcérka má obľúbený Šikovníček je naozaj veľmi dobrý 🙂 🙂 🙂

lussy23
23. aug 2011

Teraz ma napadlo k tej Zorničke. Na nejakom časopise pre najmenších bolo napísané, pre väčších kamarátov je tu časopis Zornička. 🙂 Takže tá by mohla byť práve pre 6-7ročné deti.

danielik79
12. okt 2011

@janulap náš odoberá Včielku je v nej vela uloh na riešenie,vymalovávanky,angličtina,bludiská ,spájačky a mnoho dalšieho fakt si dieťa príde na svoje skús si nagoogliť

m_ij_ka
29. júl 2013

my sme kupovali Včielku, Zorničku, Fifíka 🙂

artemiska
7. aug 2013

syn má rád Vrabčeka 🙂

viliama
23. feb 2014

Ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť detský časopis, vktorom sa dá súťažiť?

miracle
1. mar 2014

@viliama Sutaze su skoro v kazdom casopise, co poznam - Vrabcek, Vcielka, Adamko, Sikovnicek, Doplnovacky pre deti, Lienka, Bobik, Zvoncek...

lucia375
2. mar 2014

Vrabček je pre prvákov veľmi dobrý, tematicky dosť podobne zameraný na to čo preberajú v škole, a je tam aj dosť súťaží, raz sa nám aj podarilo vyhrať puzzle.

sendy182
2. mar 2014

@viliama my sme spokojný s Adamkom 😉