Báseň pre štvrtáka na Hollého pamätník

lienkafoj
10. feb 2014

Dievčence, hľadám vhodnú báseň pre štvrtáka na Hollého pamätník. Mala by mať 8-10 strôf. Niečo od Rúfusa, alebo iného autora vhodného pre tento vek. Na webe som zatiaľ nič poriadne nenašla.
Ďakujem

josenka
10. feb 2014

@lienkafoj Z hlavy mi toho moc nenapadá, ale asi by som zobrala ich čítanku, pozrela by som sa, akí autori tam sú a potom hľadala v knižnici. Rúfus je úžasný, ale toho si vyberá veľa detí, možno, keby si vybral niečo iné, bol by originálny a zaujal by.

somjankad
10. feb 2014

http://janbari-verse.webnode.sk/poezia-pre-deti/ moje deti vzdy tu cerpu inspiraciu-verse su pisane lahko, deti si ich rychlo zapamätaju -a basnicky su oblubene aj na sutaziach hviezdoslavov kubin

gladiola
10. feb 2014

@lienkafoj čo tak Mor ho, Detvan alebo len stará známa Ranena breza...

senoble
10. feb 2014

Nasi v 3triede mali mat min.20 strof a Milan Rufus kniha detom 😅

vefi89
10. feb 2014

ja by som načrela rázusovú martákovú ...

penam911
13. feb 2014

Nemáte nejakú báseň na Hollého Pamätník pre piatačku,ale nie detskú.Ďakujem 😉 🙂

tiffany84
24. feb 2014

🙄 🙂 ☹ 😠 😖 😢 😝 😅 🙄 🤐 😵 😨 😕 😔 😀 😲 😎 😒 😉

martoniktino
10. mar 2014

potrbujem basen do skolskeho kola 😉

martoniktino
10. mar 2014

nemam ziaden napad lebo na internete nic nenajdem

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janbari
1. feb 2016

@somjankad super, toto som tu objavila, potešilo ma to🙂 Je to moja tvorba🙂 díííík

somjankad
1. feb 2016

@janbari ďakujeme my za vašu tvorbu...môj autista s vašou básničkou -narodeniny tuším sa volala (sedí zajko na posteli smutný je a nevesely) vyhral 1. Miesto na školskom a 3. Miesto na okresnom kole... Máte krásne básničky a ľahko sa učia... Uvítali by sme tam toho viac... Veľa chuti do tvorenia,budeme len rady

janbari
2. feb 2016

@somjankad dakujeeeeeem, potesilo🙂

miajulia
20. feb 2016

Prosím , viete mi poradi ťnejakú básničku, pre tretiačku na prednes poézie, dcérka si sama vybrala M.R. Martákovú, A po daždi slnko svieti, ale pani učitľka ju odbila že je detská a že sa má naučiť inúú. Ja fakt neviem aká by bola vhodná, musíme stihnúť do štvrtku, Ďakujem

mobilbabie
20. feb 2016

Bola raz jedna krieda 🙂

janbari
20. feb 2016

@miajulia urcite si vyberies na www.janbari-verse.webnode.sk

miajulia
21. feb 2016

@janbari jeeej dakujem supeeer

janbari
Odpoveď bola odstránená
Zobraz