Nemáte niekto skúsenosti so ZŠ Teplická v Bratislave?

lupkatko
21. feb 2010

Prosim,nemate niekto skusenosti so ZS Teplicka v Bratislave? Je to dobra skola pre nadane deti? Alebo je len halo okolo tej skoly a skola je to normalna?dakujem za hocijaky nazor.

bets
22. feb 2010

je to skola pre nadane deti. deti si sami testuju, beru deti s vysokym IQ v kombinacii so ziskanymi informaciami(vrodena inteligenica by malo byt v rovnovahe so ziskanou inteligenciou).

lupkatko
autor
23. feb 2010

dakujem.to viem,skor ma zaujima skusenost s touto skolou

kasami
23. feb 2010

Kamoska tam ma dceru a je spokojna 🙂 teda hlavne mala, velmi sa tesi do skoly ...myslim, ze je tretiacka ....
a jedna znama tam ma vnucku a to uz na gympli a co si pamatam, vzdy sa mala tesila do skoly a velmi ju mrzelo, ak bola chora a musela zostat doma ...
skus mrknut temu o mimoriadne nadanych detoch 😉 mozno tam najdes nejake lepsie info 😉

lupkatko
autor
23. feb 2010

skusim

bets
24. feb 2010

z otazky som pochopila, ze sa pytas skor, ci je to naozaj skola pre nadane deti....
moj syn je spokojny, system mu velmi vyhovuje. ked obcas citam, co riesia mamicky so svojimi prvakmi, kolko uloh, diktaty, patminutovky a pod. tak my sme velmi spokojni, moj muz to skomentoval - skola hrou. cize vela projektov, zaujimavych uloh, hier, striedanie aktivit vramci hodiny. ale nie kazdemu dietatu tento system sadne. dopredu sme ani my nevedeli, co od skoly cakat a ako sa tam zacleni syn, aky system ucenia a motivacie potrebuje.