Sedací vak - tvar

manuelala
22. júl 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

Neviem sa rozhodnúť aký sedací vak kúpiť, či taký, ktorý je v podstate len zošitá látka a dá sa na ňom aj ležať alebo nejaký taký s akoby opierkou vzadu? Máte skúsenosť? Čo je podľa vás lepšie :P Má byť hlavne pre dcéru, ale určite si na neho budeme chcieť sadnúť aj my 🙂

dominika6
22. júl 2015

@manuelala
my máme taký čo je zošitý tvarovateľný a je to super,vyvalia sa na ňom aj dve deti pri telke a majú pohodlie..len dávaj pozor na kvalitu,ak je nekvalitný materiál a slabé šitie,môžu ti ho ľahko natrhnúť a budeš zbierať 2dni guličky 🙂

bubbble
22. júl 2015

@manuelala my mame tieto vaky v obyvacke miesto sedacky, muz to sil sam - su to akurat dva velke obdlzniky zosite, hore zips a vysypane koooopou guliciek.. a su super, casto v nich aj zaspime pri filme :D a ked v tom chces len sediet tak sa to prisposobi, v tom s opierkou by sa lezat asi nedalo

elis1985
22. júl 2015
Používateľ elis1985 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od elis1985.

My máme tieto - http://www.4home.sk/sedaci-vak-s-popruhmi-black-191x141/ jeden čierny a jeden biely. Sú perfektné. Skúsili sme si ich na dovolenke pred rokom a keď sme sa vrátili, hneď sme si ich museli kúpiť. Tieto sú výborné pretože sú ozaj veľké a za super cenu. Ak by si kupovala tiež na 4home sk, tak tu http://www.kuponyzdarma.sk/4home-sk/ nájdeš zľavu 5% na celú objednávku, no zľava je časovo limitovaná, tak ju nezmeškaj. Inak skúšali sme aj Tuli vaky, čo je alternatíva, no je to to isté a stoja tak 3 až 4x viac, tak to sme od nich upustili rýchlo

petra_maminka
22. júl 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ja som tri týždne do zadu objednávala tento: http://www.drevona.sk/sedacie-vaky/sedaci-vak-cerveny-sacco-bum/ a zatiaľ vyhovuje. Miesto na ten na ktorom sa dá ležať sme bohužiaľ nemali, ale musím povedať, že aj tento je super. Akurát si myslím, že si ho čoskoro privlastníte :D:D ja začínam zvažovať, že objednám aj nám s mužom chi chi :D Kúpovali sme dokonca aj menšej dcére, takú pandičku čo tam majú :D ale ten je jej kráľovstvom o ten sa my nemôžeme pomaly ani oprieť. @manuelala

manuelala
autor
22. júl 2015
Používateľ manuelala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od manuelala.

@bubble tak to máš teda šikovného muža :P ja neviem či by som to zvládla; @dominika6 to by som nechcela :/ keď si predstavím tie maličké guličky, tak to by som upratovala asi rok ; @elis1985 obzerala som aj tie Tuli, ale skutočne mi prišli predražené :/ @petra_maminka Pandičku? :D no tak to je milé, ale my radšej niečo klasické, aby sme to mohli aj my teda využiť :D

dominika6
23. júl 2015

@manuelala
my máme tie tuli,je silná koža a veru ked sa urobila malá dieročka na šití tak sme boli ako v perinbabe 😀 😀

petra_maminka
23. júl 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

no veru Pandičku a boli tam aj nejaké iné ešte ale napamätám sa aké , ale majú tam aj klasiky :D :3

miriamka001
30. aug 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

ja som si pred nedavnom kupovala novy do pracovne, rada sa valam s notasom na kolenach ked pracujem, takze som si kupila Sedací vak spektrum SACCO PIC z dravony, ja som taka troska salena co sa tyka farieb, takze mi presne sadol :D

miriamka001
30. aug 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

a este podstatna informacia co sa tyka tvaru, mala som aj ten taky obycajny "zosita naplnena latka" a na tomto sa mi sedi urcite lepsie