Školská taška pre šiestaka

andreasiskova3
19. aug 2013

Akú školskú tašku má váš šiestak? Môj Samko mal doteraz tašku od Topgalu, klasika od prvého ročníka. Kvalita najvyššieho zrna. Stále je v dobrom stave, ale je už trochu ošúchaná a predsa len je už starší, tak mu chcem takú nejakú frajerskú. Ale zas, aby bola aj vhodná na nosenie učebníc a nekazila mu chrbát. Čo by ste mi odporúčali ? Páčia sa mi aj tie tašky, čo sa dávajú cez plece na bok, len neviem či je taká taška vhodná na to množstvo kníh. Alebo len nejaký batoh?? Poraďte, trošku som sa pozabudla a už je šk. rok za dverami a my bez tašky. Dík

trnka77
19. aug 2013

ahoj,ja riešim to isté,pre piataka,Topgal má krásne študentské batohy 🙂

andreasiskova3
autor
19. aug 2013

krásna taška, musím trošku posurfovať po nete

andrejka1974
19. aug 2013

ja som teraz kupila ten batoh v tesku za nalepky, je super, a stal ma len 14,90

natiko79
20. aug 2013

môj ide do štvrtej doteraz sme mali topgal teraz si vybral túto
http://www.bagmaster.sk/katalog/batohy/skolske-...
vypadá naozaj dobre je priestranná a pevnná vystužená a na bokoch sú tie kompresné pásy takže ked má menej veci nepôsobí ako kufor ale si to pekne stiahne.

andreasiskova3
autor
20. aug 2013

@natiko79 veľmi pekná

bets
20. aug 2013

ten moj 10r. presne vie co chce. poslala som mu link (je na prazdninach) na batohy topgal a vybral si batoh, avsak z nich najdrahsi, chvilu som ho prehovarala na nejaky v akcii, mal nejaky vo vybere, ale ze to nie je ono... vcera som objednala, dnes prisiel, a je uplne perfektny. farba presne sadne na vkus syna, a chcel rozne oddelenia a rozne moznosti odkladania a fakt ten batoh to ma dobre premyslene... oplatilo sa 🙂 buduci rok bude batoh uz aj pre dceru...

andreasiskova3
autor
20. aug 2013

@bets Aj ja to tak vidím, že zase od Topgalu vezmem nejaký batoh. Jeden sa mi tam páčil, ale tá cena, celkom dosť drahý bol. A potom ešte jeden lacnejší tiež celkom pekný. Môj je tiež na prázdninách, dobrý nápad, pošlem mu tiež link 🙂 , nech viem čo on na to. On si síce nikdy nič nevyberá, čo dostane s tým je spokojný. Ale tak pre istotu nech si ho pozrie vopred.

dai
20. aug 2013

@andreasiskova3 ahoj, ja som teraz kupila od samsonite pre malu - je prvacka - podla mna super aktovka, perfektna kvalita... a oni maju aj pre starsich krasne tasky a batohy - pozri si ich stranku😉

andreasiskova3
autor
20. aug 2013

Samsonita ? o tom som ešte nepočula, kuknem 🙂

detskeoblecko
21. aug 2013

Su aj ergonomicke vaky pre starsich fesakov

andreasiskova3
autor
22. aug 2013

@detskeoblecko ergonomické? to sú aké?

andreasiskova3
autor
22. aug 2013

@dai Práve som si ju pozrela, len nejako som tam nenašla školské tašky. Neviem , či zle hľadám, hoď mi link ak máš, dík.

dai
22. aug 2013

@andreasiskova3 maju ich napr. tu http://www.hama.sk/znacka/hama/deti-a-skola/sam... ja som kupovala z http://www.skolske-tasky.sk/Produkty/379-Skolsk... tie aktovky sa volaju sammies - inak tu stranku skolske tasky mozem len odporucit - jedna z naj mojich kup na nete😉

detskeoblecko
22. aug 2013

@andreasiskova3 prisposobive na chrbatik