Testy Komparo pre 4. ročník

domimisik
27. apr 2015

Ahojte, neviete kde by som zohnala testy Komparo pre štvrtačikov (MAT+PRIR, SJ+VLA) ? Na stranke exam.sk som našla iba ukážku testu matematika, prirodoveda.

zumbacka
28. apr 2015

Tie testy by som aj ja rada,ale nenašla som.Máte nejaké?

domimisik
autor
29. apr 2015

Zatial nic 😒

amarrila
4. máj 2015

Nenajdete ak hladate tohtorocne ja pisem vo stvrtok a ak chcete starsoe testy tak tu : matematika pre všetkých dajte si 5 ročník T-5

ingagrad
7. máj 2015

amarrila, dakujem, nasla som to, dufam, ze si to dnes zvladla, aj moja dcerka pisala ...

amarrila
12. máj 2015

Nemas zaco 🙂

ingatom
14. máj 2015
eeffka
14. máj 2015

baby a naco hladate tie testy? ved o tom to komparo je ze sa uvidi ake ma vase dieta znalosti... o nic nejde, nikde sa to nezohladnuje...

domimisik
autor
14. máj 2015

@eeffka ja osobne som chcela precvicit s nim 🙂 vsak zvladol aj bez toho 🙂

ingatom
15. máj 2015

mna zaujali formulacie otazok, pretoze bezne taketo typy testov nedostavaju. co je mozno aj skoda. hlavne je skoda to, ze ich aj neucia takto mysliet, este stale je to hlavne o mechanickom si zapamatani uciva. Testy Komparo su zjavne postavnene na aplikovani nadobudnutych vedomosti, ako som pochopila.

amarrila
15. máj 2015

Domimisik uz su aj vysledky ?? Ja ich este nemam

vabeda
28. apr 2018

ahojte,viem,ze uz 3 roky odvtedy presli,ale nahodou nemate nejake testy,alebo link kde by som nasla pre stvrtakov,ja sa nikde neviem dostat k testom,dakujem

matuskooo
2. máj 2018

NACO

babyliss
2. máj 2018

@vabeda Ahoj, aj ja som hladala a nič. Keby aspoň dali ukážku ako budú vyzerať otázky.