Základná škola Laca Novomeského Košice alebo Park Angelinum

mamatatababo
12. jan 2015

Dobry den,vedeli by ste mi napomoct s rozhodovanim resp. podelit sa o skusenosti s danou skolou?Rozhodujeme sa,do ktorej umiestnit prvacika..Viem,ze LN je s jednou hodinou cudzieho jazyka naviac.Len aby dieta chodilo s radostou do skoly 🙂 Dakujem.

abika26
12. jan 2015

podla mna ho daj co najblizsie k bydlisku kvoli samostatnosti neskor

meega
12. jan 2015

S LN nemame v rodine dobre skusenosti, odporucala by som Park Angelinum 🙂

mamatatababo
autor
13. jan 2015

Obe skoly mame blizko takze to velmi nerozhoduje,ale dakujem🙂

katastrofan
13. jan 2015

Obe školy majú dobré meno ,ja by som asi dala na laca kvoli jazyku,ale ked by to bolo deleko pre Teba neurobíš ani chybu ked dáš na Park Angelínum ,t iež má slušné vysledky, pokial by si nebola spokojná slušné dieťa s vybornými výsledkami zoberú kdekolvek, dnes je boj o žiaka.........

mamatatababo
autor
15. jan 2015

Meega a viete mi povedat ake zle skusenosti?

alazala
11. máj 2015

@meega ahoj, tiež sa rozhodujeme medzi týmito dvoma školami, mohla by si prosím popísať tú zlú skúsenosť?

luvika
11. máj 2015

@mamatatababo moja chodi na L.Novomeskeho a rozhodla som sa pre mna spravne. Ja som chodila na park angelinum kedysi, teraz tam chodi zopar kamaratov z dcerkinej skolky...obe skoly maju dobre meno, ale pre mna to bol skvely vyber...uz len fakt,ze moje dieta vyjde zo skoly do parku a nie na ulicu je velke plus...mame uzasnu pani ucitelku. Paci sa mi viac rozmiestnenie skoly, pamatam si ako na PA sme chodili dolu do suterenu, uzke chodby, vrazali sme cez prestavky do seba, a teraz co viem, druhy stupen tam je hned vedla prveho, deti su dive, nedavaju pozor a stava sa casto uraz, ked velky vrazi do maleho dietata...okrem toho LN je viac zamerana na jazyky, celkovo vo vysledkoch sme kazdy rok v prvej desiatke z celeho Slovenska a to uz o niecom svedci...mame vela kruzkov, v druzine vzdy cosi nacvicuju, nejaky program k Vianociam, ku koncu roka, hned vedla skoly je trebars tanecna skola Viva,8r. franc.gymnazium, atd. Po skole sa deti stretavaju na ihrisku a maju zazitky. Co sa vyucovania tyka, chodia aj von, napr.na telesnej, prirodoveda...robia vela veci formou projektov uz od 1.rocnika. Uloh mavaju obcas viac, inokedy menej, zalezi od sikovnosti ziaka,ale napr.mame dohodu,ze deti si robia ulohy v druzine spolu, co je super, doma je pokoj a ak cosi nechapu,je im vysvetlene 🙂 no mohla by som pisat do zajtra...ja som ozaj pocula viac zleho na PA a to som bola osobne na oboch skolach na dni otv.dveri...

steel
20. feb 2016

Viete mi dat recenzie na tieto 2 skoly? Tiez sa rozhodujeme medzi nimi.