Bude to chlapec alebo dievčatko?

miriam17
30. jún 2006

dobry den 🙂 chela by som sa opytat ako vyzera ta tabulka ci chlapec alebo dievcatko? 😖 dakujem za vase odpovede

newyorkgirl
30. jún 2006
aktak
30. jún 2006

vyuzijem tuto temu a chcem sa vas opytat ake metody na urcovanie pohlavia poznate? pocula so o nejakej obruckovej a viem ze su aj dalsie, tak sem supnite ak poznate, viem ze to nemusi vyjst ale aspon je to sranda 😵

ikke
30. jún 2006

aktak, chces urcovat pohlavie pred tehotenstvom, alebo pocas?

pocas sa vravi ze
dievcatko:
- chuti ti sladke
- brucho netrci moc dopredu
- dievcatko vraj "ubera mamine na krase"

chlapec:
- chuti skor pikantne
- brucho trci dopredu
- mamina opeknieva 😀

a urcite este mnohe dalsie "zarucene"...

aktak
30. jún 2006

jasne ze pocas 😉 na UZV ideme az o 2 tyzdne a ja to uz nevydrzim 😀

aktak
30. jún 2006

-no chuti mi skor slane, k cokolade sa musim nutit
-brusko mam tak doboku 😎
-vraj mi zjemneli crty ale to neznamena ze som opeknela, takze vlasten neviem co nam vychadza 😵

kamilecka
30. jún 2006

Ahojte, zaujimava tema 🙂 Niekde som citala ze dievcatka sa zvyknu narodit skor ako je planovane 😀 ze sa im velmi chce na svet a naopak ze chalanom je v mamicke dobre a tak sa neponahlaju na svet 😀

aktak
30. jún 2006

podla tabulky co dala alex vychadza chlapcek

kamilecka
30. jún 2006

Ahoj Aktak 😉 a prezrad co by ste radsej v kutiku dusicky 😀

adi
30. jún 2006

Ahojte kocky, nasla som na internete program, ktory vypocita pohlavie dietata 😉 . Vraj to zavisi od postavenia mesiaca pri narodeni a podobne. Len neviem ci sem mozem dat adresu.

ikke
30. jún 2006

adi, ak to nie je firma (ktora ti to trebars posle vypocitane na dobierku domov), tak podla mna mozes 😕 /prinajhorsom nam to bob zmaze 🤐 /

adi
30. jún 2006

Tak tu to je, dufam ze to pomoze 🙂 . http://www.cinske-byliny.cz/kalendar.php

ikke
30. jún 2006

bez tej poslednej bodky... 😅

tessa
30. jún 2006

co sa chape v tej tabulke "obdobim vypisu" ??

adi
30. jún 2006

Tessa, obdobie vypisu znamena datum dokedy ti program ma vypocitat datumy na otehotnenie.

tessa
30. jún 2006

adi,
a co jmeno?? to akoze moje??
Lebo ked som to tam vsetko zadala, vyhodilo mi moje meno a dnesny datum... 😠

sunny6
30. jún 2006

podla tej tabulky som mala mat dievcatko,ale mam chlapceka 😉

adi
30. jún 2006

Meno vyplnovat nemusis. Ako prvy skus zadat datum 1.7.2006 a druhy 1.7.2007. Vypocita ti to na rok.

tessa
30. jún 2006

mne to nesedi,ja som tehu a v ten jedinky den, co mi to vyhodilo, ze som mohla otehotniet, mi to nesedi, lebo vtedy som uz bola tehu...

adi
30. jún 2006

Taketo programy treba brat s rezervou, je to na pobavenie. Uz vies ci to bude dievcatko alebo chlapec? Co ti vyslo podla programu?

expertka8
30. jún 2006

..to je ale *haluz*...tá zaručená tabuľka 😀 ..ja mám 2deti....a podľa tabuĺky mi skutočne vyšli i rovnaké pohlavia ako máme doma 😀

tessa
30. jún 2006

adi,
praveze to neviem na 100%, ale dr. tvrdila, ze to bude chlapec viacmenej, no nebola si ista ani ona... 😒
No a vychadza mi chlapec aj podla tej tabulky, len den otehotnenia mi nesedi 😀
Ale uz len mesiac a dozviem sa to.. 🙂

adi
30. jún 2006

Tessa som zvedava co to bude 🙂 .Overime spolahlivost 😉 .

tessa
30. jún 2006

...aj ja som zvedava, co to bude...ale tusim viac je zvedavy moj mangel... 😀 Intenzivne mysli na chlapca, nejak babu nepripusta 😀 😀

newyorkgirl
30. jún 2006

aktak, to bude chlapcek 😀 nam vsade vychadza dievcatko aj v tomto vypocte 🙂

aktak
1. júl 2006

NYg 😀 nam je jedno co to bude, ale tak podvedome mam od zaciatku pocit ze chlapcek, nieze by som to chcela alebo nechcela ale mam taky pocit 😵

dea
1. júl 2006

no baby mne na ten datum, kedy by sme aj mohli pocat vyslo ze pohlavie ??? no tak to mi vobec neporadila ta tabulka

madeleine
1. júl 2006

moja mama presne vedela, že čaká chalana, keď po troch tehotenstvách na čokoláde zrazu prišla chuť na olomoucké syrečky, nivu a syry-syry-syry... a pri druhom tiež... takže u nej toto fungovalo... 😉

adetka
1. júl 2006

a co ked nemam zvysenu chut ani na cokoladu (aj ked som sa pred tehotenstvom nou mohla zadrhnut), ani na syry?...vlastne nemam ziadne zvlastne chute....co sa mi narodi 😀

madeleine
1. júl 2006

dvojičky... 😀

aktak
1. júl 2006

no a ja som pre tehu milovala syry aj cokoladu tak, ze som musela mat obe kazdy den, a teraz? do cokolady sa musim nutit a syry mi chutia az ked ich mam v ustach, kde sa ocitnu len preto ze si poviem "neblazni, ved mas syr rada a uz 4 dni si ho nemala tak si daj" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre