Mali ste počas tehotenstva nezvyčajné chute?

15. okt 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
andel7766 (25 r.)
12
Registrovala sa 31. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 85 príspevkov a 2 albumy. Má 20 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Bianka4 roky
 Trošku zvláštna otázka, ale ja ked som bola malá, a myslím, že ako každé dieťa som jedla piesok, ale tiež obhrýzala steny emoticon a teraz počas tehotenstva sa mi tie chúťky nejako vrátili, akože nejem to, ale mám na to nepredstaviteľnú chuť, že sa musím ovládať, tak isto mi vonia aj zem po daždi alebo štrk emoticon niekde som čítala, že to môže znamenať, že mi chýba vápnik alebo nejaké minerálne látky.
13. aug 2010 o 16:53  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka.j (29 r.)
81
Registrovala sa 21. februára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 425 príspevkov a 3 albumy. Má 16 priateľov. Partizánske.
  • Mirko3 roky
  • Stanko4 roky
  • Baburiatko - je v nebicku od 11tt7 rokov
  • 11. marca 2015 čakáme bábo (21. týždeň tehotenstva)
 ja som mala asi 4 posledne mesiace neuveritelnu chut na nejake "vapenko" emoticon t.j. kriedu, sadru, vapno a pod. bolo to neuveritelne nutkanie a par krat som zjedla malinku omrvinku z kriedy emoticon a stale som pchala nos do takej lienky - pokladnicky zo sadry a nepredstavitelne mi to robilo dobre emoticon emoticon dufam ze si tu o mne teraz nepomyslite ze som na hlavu emoticon emoticon ale ked musis tak musis emoticon
13. aug 2010 o 17:25  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v marci 2015 (21. tt)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivka225
Registrovala sa 24. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 193 príspevkov. Bardejov.
 Na omietku a hlinu som chuť veru nemala, zato slanych pagáčov som zjedla toľko, že by som si zaslúžila aj nejaký ďakovný list od Východoslovenských pekární ...
16. sep 2011 o 10:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kvojtanikova
2
Registrovala sa 20. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1632 príspevkov. Má 3 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 ja si pamatam ako som pri synovi jedla pastetu Majku bez chleba, lyzickou ako jogurt. Denne aspon 2. Stary ma volal "Bohušu..." - vtedy bezala ta reklama co tam hral Bolek Polivka a kricali nanho "Bohusuuuu"
16. sep 2011 o 09:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adky
15
Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2687 príspevkov, 6 albumov a 55 inzerátov. Má 38 priateľov. Prešov.
 @andel7766 v detstve som tiez oblizobala steny,ale v tehotenstve-nič,absolutne ziadne ine chute som nemala-len som jedla vela,nie za dvoch ale za piatich emoticon emoticon emoticon
13. aug 2010 o 17:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bershka
Registrovala sa 7. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 5313 príspevkov a 1 album. Má 7 priateľov.
 nie
13. aug 2010 o 21:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikon
2
Registrovala sa 24. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3155 príspevkov a 113 inzerátov. Má 12 priateľov. Banská Bystrica.
  • Simonka4 roky
  • Adamko7 rokov
 pri prvom som fetovala v kuse zomletú kávu....
pri druhom - na začiatku len mäso a kyslé cukríky a ku koncu tehu mi strašne voňajú špaky, najradšej by som ich zjedla a už som mala chuť aj na piesok... emoticon
18. aug 2010 o 11:59  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
akika722
102
Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 20544 príspevkov a 102 inzerátov. Má 73 priateľov.
 ani,ja som pri druhom tehu šalela tiež za pieskom alebo za vapnom emoticon boože to boli take chute že ked som bola vonku a fukal vietor normalne som mala 100cuti otvoriť usta-aby sa ku mne dostalo aspoň zrnko emoticon
za lopatku piesku by som vtedy dala aj nemožne emoticon
16. sep 2011 o 10:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillah
Registrovala sa 30. augusta 2011 na modrykonik.sk. Pridala 274 príspevkov. London, Veľká Británia.
 Pocas prveho tehu som mala stale chut na mydlo....nie gel ale klasicke tuhe mydlo.....nastastie som odolala a ani raz som si nezahryzla......ale nakupy robil moj muz lebo ja som len stala v sekcii s mydlami a slintala emoticon a pri oboch tehu som mala skor problem ako zvlastne chute.... ked som si zacala umyvat zuby....povracala som sa..... takze som si ich umyvala niekedy aj na 3x emoticon
20. sep 2011 o 11:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fem
21
Registrovala sa 10. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 889 príspevkov. Má 7 priateľov.
 @andel7766
ja som kvoli tej zvlastnosti jedla kopu ovsenych vlociek, ale podotykam suchych, aby vrzgali, asi ako ten štrk... emoticon , inak som neznasala cervenu
13. aug 2010 o 22:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
traktor
1616
Registrovala sa 24. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 16333 príspevkov. Má 149 priateľov. Košické Olšany, okres Košice-okolie.
 taketo chutky nie...skor na sladke , slane, ..milovala som jablka, zmrzlinu...a bolo super byt tehu...ze okrem ineho dobry dôvod na papkanie emoticon ..potom som si mohla dopriat papkat , lebo som kojila emoticon ...a teraz uz nie som a ani neplanujem byt tehu a tym padom nebude ani kojenie ....ale chutky mam stale...uz len vymysliet ten dôvod, ze preco mozem papkat ... emoticon emoticon
13. aug 2010 o 17:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanockamt
200
Registrovala sa 1. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 18319 príspevkov a 1 inzerát. Má 20 priateľov. Martin.
 ja som ziadne specialne chute nezaznamenala ... stravujem sa presne tak isto ako pred tehu
13. aug 2010 o 17:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janulienka1
3
Registrovala sa 8. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 221 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Snina.
 Ja som na začiatku potebovala kysle a na konci som prešla na sladké.Veľmi mi chutil ananas.
13. aug 2010 o 21:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cmulinko
26
Registrovala sa 24. septembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 3142 príspevkov.
 1.tehotenstvo....paradajky a syr non stop emoticon
2.tehotenstvo....cerveny melon non stop emoticon
14. aug 2010 o 18:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
garonka
44
Registrovala sa 2. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 18875 príspevkov. Má 68 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 chute ani nie ale vône, hlavne vôňa benzínu a odlakovača a mam ich rada doteraz emoticon emoticon
15. aug 2010 o 21:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kostka211
Registrovala sa 2. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 146 príspevkov. Okres Humenné.
  • Tomasko3 roky
 Ja sa mam zblaznit za makom.MAk obsahuje dvanastkrat viac vapnika ako mlieko a tak nerobim nic ine, iba si ho cely den sypem do ust.Milujem ked si ho cerstvo nasypem do ust a ta chut mi strasne pripomina vapno, alebo kriedu, este pred tym, ako ho rozzujem.Neviem si bez toho predstavit den, ked nemam doma mak som ako fajciar bez cigarety, normalne mi az hrdlo stahuje, len co si nanho spomeniem. Je to fakt brutalne. Ani neviem, ci to aj neskodi, zjem tak patinu balicka denne, blaicek ma cca 250 gramov cize tak 50 gr. emoticon Ma niekto rovnake chute?
15. sep 2011 o 23:00  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
edie63
3
Registrovala sa 3. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 333 príspevkov. Má 6 priateľov.
 Ja som mesiac (kazdy den) jedla na obed/ veceru chlieb s maslom, syrom a cerstvou uhorkou. Kazdy den, ked manzel prisiel domov, prve, co sa ma opytal bolo: "nejedla si na obed syr a uhorky, vsak?" a ja som ho kazdy den musela sklamat. emoticon
15. sep 2011 o 23:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vieruna
2
Registrovala sa 27. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 794 príspevkov a 1 album. Má 4 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 Mne nenormalne vonali cistiace prostriedky. Hlavne cif. Na ten som mala specialne "spadeno". Tak mi vonal, ze by som ho jedla emoticon
15. sep 2011 o 23:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampo
122
Registrovala sa 5. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1542 príspevkov a 40 inzerátov. Má 52 priateľov.
 ja som sa sla "zadrhnut" za horcicou a chrenom emoticon to uplne nechapem, lebo nezvyknem take jedavat, ale to som bola schopna si spravit parky, len aby som ich do toho mohla ponamacat emoticon este teraz mi je to smiesne emoticon
15. sep 2011 o 23:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kikuliak
Registrovala sa 3. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Pezinok.
 Pri prvom som skoro stále mala chuť na krupičnú kaš emoticon u a pri druhom tehotenstve keď som vydela poldecác alkoholu tak mi sliny tiekli až som si ich musela utierať emoticon emoticon emoticon neskutočná chuť, doteraz mi je to smiešne emoticon ( jasné že som si ale nedala) emoticon
16. sep 2011 o 10:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzanka1
14
Registrovala sa 1. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov a 118 inzerátov. Má 5 priateľov. Sereď, okres Galanta.
 Počas tehulkovania som milovala vônu pneumatík (nových), mala som neodolateľnú chuť si zahryznúť emoticon , gumy, gumkáčov ani nehovorím emoticon
Aj pred tehotenstvom som "fetovala" gumy na gumovanie, ale tehotenstvom sa to zdvojnasobilo emoticon
16. sep 2011 o 10:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nena13
3
Registrovala sa 13. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1978 príspevkov a 32 inzerátov. Má 13 priateľov.
 Ja neviem čo to so mnou je,ale celý rok nepijem a keď som tehotná,tak by som pila vaječný a višnový liker-moje nervy-ešte sa zo mna stane alkoholik emoticon emoticon emoticon Ale nie srandujem-je však pravda,že z vianočného stromčeka som pooberala všetky likérové kolekcie a čokoládu nechala takemoticon
18. sep 2011 o 14:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atreyu
90
Registrovala sa 14. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 3401 príspevkov a 3 inzeráty. Má 54 priateľov. Prešov.
 no cele tehotenstvo som mala cuch ako pes- citila som smadlave ponozky cez topanky emoticon a na konci som pri umyvani zubov mala chut zjest zubnu pastu...nic ine emoticon
4. dec 2012 o 11:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludka140281 (33 r.)
80
Registrovala sa 25. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1342 príspevkov, 5 albumov a 241 inzerátov. Má 92 priateľov. Sabinov.
  • KARIN4 roky
  • SARKA7 rokov
 ja som jedla cele prve tehotenstvo slaninu a kysle uhorky emoticon druhe tehotenstvo sunka,klobasky,maso....obe su dievcatka
13. aug 2010 o 16:58  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marthuska
9
Registrovala sa 24. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 712 príspevkov a 11 inzerátov. Má 18 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 citrony v akejkolvek forme vyhravali vzdy. a v siedmom mesiaci to bolo hocico oranzove-nedostatok betakarotenu.
13. aug 2010 o 21:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzul1310
2
Registrovala sa 25. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1979 príspevkov. Má 15 priateľov. Komárno.
 počas tehotenstva som bola schopná zjesť neobmedzené množstvo Študentskej pečate (čokoláda) napriek tomu že za normálnych okolností som ju nemala rada ani pred ani po tehotenstve, pred otehotnením som ju raz ochutnala a viac sa jej nedotkla a po pôrode som ju viac ani v ruke nemala, ale kým som bola tehotná tak sa u nás míňala ako na bežiacom páse emoticon
13. aug 2010 o 22:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flamenga
2
Registrovala sa 29. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4800 príspevkov.
 dva mesiace rybie prsty, potom dva mesiace rožok s jahodovým džemom emoticon
14. aug 2010 o 18:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jani255
Registrovala sa 9. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 39 príspevkov.
 teraz pri druhom tehotenstve mi hrozne voní zem,čerstvo rozhrabaná emoticon a zbožnujem čistiace prostriedky,,preto rada umyvam dlažku či drhnem kupelnu emoticon no pri prvej dcerke som mala tiež hroznú chuť na omietku emoticon všetky rohy stien som mala chuť oškrabať a...znie to divne,ale chute sú chute...a nieje to vraj prejavom ničoho chýbajúceho,len sa tak hovorí..a posledny mesiac mi stačí na prežitie kofola a marlenka emoticon emoticon
16. aug 2010 o 17:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kristinka123
21
Registrovala sa 20. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 149 príspevkov, 6 albumov a 2 články. Má 10 priateľov. Považská Bystrica.
 u mna viedli olivy, nikdy som ich nejedavala, smrdelo mi to, ale ako som ostala tehotna nevedela som sa dojest. A bude to zniet divne, ale strasne mi vonal chlor. Nasim sa objavila v tom case plesen v kupelni tak to striekali nejakym prostriedkom s chlorom, tak som k nim chodila fetovat emoticon Oni sa schovavali, lebo im to smrdelo a ja som sa postavila do kupelne a nevedela sa dovonat emoticon emoticon emoticon
15. sep 2011 o 23:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
irriss
138
Registrovala sa 12. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16862 príspevkov. Má 33 priateľov. Taliansko.
 Libilo se mi, kdyz mi kruplo kavove zrnko pri kousani..tak jsem sporadala hoooooooooooooooodne (nezdravych emoticon ) zrnicek denne a kombinovala jsem je s nekolika kilogramy rajcat
16. sep 2011 o 10:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
graceful9
87
Registrovala sa 27. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1377 príspevkov a 6 inzerátov. Má 39 priateľov. Detva.
 ja som pred tehu iné ako kuracie rezne nezjedla a teraz mi je na vracanie, keď ich len cítim,,,zato bravčové,,,hmm,,,mama mi urobila malé Vianoce, spravila veľa bravčových rezňov a šalát a ja teraz zjem aj 4 rezne cez deň emoticon a to som predtým ozaj mäso neznášala, iba hydinu, z ktorej mi je teraz zle emoticon ale zato sladkého môžem koľko chcem,,,taká milka 300 gramov padne na posedenie štandardne emoticon sa potom čudujem, prečo som pribrala už 7 kilo emoticon a priateľ do môa tlačí, lebo je rád , že mi chutí, lebo pred tehu som papala málo a on mal z toho hlavu v smútku emoticon ale tak také chute na piesok a tak to zas nie, len minule som skoro plakala, akú som mala chuť na kozí syr, z ktorého normálne vraciam,,,,a ešte kofola,,,predtým by som radšej od smädu umrela, ako by som sa mala napiť kofče, teraz pol litra na posedenie emoticon emoticon
18. sep 2011 o 16:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko510
11
Registrovala sa 29. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 105 príspevkov. Má 19 priateľov. Okres Košice.
 aj ja pridavam jednu zo svojich nezvycajnych chuti emoticon mne velmi vonia lak na nechty ,a vselijake lepidla a farby emoticon
20. sep 2011 o 10:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zojka05
3
Registrovala sa 18. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 84 príspevkov, 2 albumy a 76 inzerátov. Má 4 priateľov.
 no ja pri prvom Hrušky,prepadlo ma to jeden večer o pol desiatej a mala som pocit ,že ak nezjem aspoň jednu tak zomriem emoticon ,tak chudák mažel sadol do auta a letel 10km do tesca mi ich kúpiť emoticon emoticon emoticon
a odvtedy som ich jedla denne,teraz keď vidím hrušku ,tak mi obracia žalúdok emoticon
pri druhom som zasa nemohla nič,zo všetkého sa mi prevracal žalúdok a úmývanie zubov predstavovalo pre mňa hrozné muky ako písala aj lillah som sa aj tri krát povracala kým som ich ako tak umyla.....
20. sep 2011 o 13:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cukor
10
Registrovala sa 14. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1811 príspevkov, 1 album a 9 inzerátov. Má 24 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 horalky ...
21. sep 2011 o 14:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kepassa
138
Registrovala sa 23. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1915 príspevkov, 1 článok a 329 inzerátov. Má 61 priateľov. Košice - Západ.
 mne tentokrat strasne smrdi maso, ryby /ktore som milovala a chcela som ich jest co najviac aj teraz/ nemozem ani citit, minule ma z nich normalne naplo a utekala som na wc...prakticky som zacala jest viac ovocia zachutili mi jablka, co normalne nemusim emoticon a vzdy supem malej aj sebe, nemam chut na kavu vobec a pritom som strasna kavickarka...prakticky som hladna a ani neviem na co mam chut... emoticon zacali mi celkom chodit na chute polievky, kt. som predtym nejedavala lebo nemam rada polievky. Myslela som, ze ma tu niecim inspirujete preto som aj otovrila tuto temu emoticon
21. sep 2011 o 14:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cristy
4
Registrovala sa 7. októbra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 4 priateľov. Levice.
 Mne momentálne najviac chutí miesat sladké zo slaným...."najspeciálnejsie" kombinácie boli chipsy oblozené gumenými medvedíkmi emoticon ale jedla som uz aj párky so slahackou emoticon . Inác som neustále hladná, jedla by som 24 hodín denne emoticon
26. jan 2012 o 21:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lubina
Registrovala sa 28. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 999 príspevkov a 4 inzeráty. Má 1 priateľa.
 nenormalne som mala chut na syr a pomazankove maslo - paprikove emoticon . To som si dokazala natriet na chlieb tak nahrubo, ze masla bolo viac ako chcela emoticon
26. jan 2012 o 22:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
4ocka
24
Registrovala sa 19. júla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 283 príspevkov a 10 inzerátov. Má 42 priateľov. Rajec, okres Žilina.
 Pre mna bolo nepredstavitelne zjest paradajkovu polievku a ked som otehu s dcerkou,mala som v meste vyhliadnute,kde ich robia najlepsie,tak sme s mm museli ist len na tu paradajkovu polievku so syrom emoticon nic ine som nechcela emoticon kym som neotehu,makrelu som mohala jest kazdy den,pocas tehu ani jednu som hadam nezjedla,a uhorky,ja som musela byt inej miestnosti aby som necitila ked ich niekto jedol,...a viete co je najhorsie..chute sa mi nenapravili spät..uhorky nevyhladavam,makrelu tak 1 x do roka..moje oblubene veci ..proste nemam chut nato..a paradajkobu milujem stale emoticon mne straaasne vonali kremiky z nivea,tiez som mala trolinku na jazyku,ale tot vse,lepsie to vonalo ako chutilo,alebo psie granule mi vonali!! Wuaaa emoticon. Ale nejedla som,este aby psik so mnou bojoval o poslednu granulu B-)
28. jan 2012 o 19:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelaida33
8
Registrovala sa 21. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 2193 príspevkov. Má 19 priateľov.
 pomaranče. každý boží deň aspon dva.
21. feb 2012 o 21:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
piacere
292
Registrovala sa 5. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4898 príspevkov a 26 inzerátov. Má 20 priateľov.
 emoticon V poslednom trimestri mi neskutočne voňali staré zatuchnuté pivnice a nenormálnu chuť som mala na špinavú vodu z práčky, ktorú vypúšťala do vane pri praní emoticon emoticon Ale až tak, že som nemohla vstúpiť do kúpelne, keď prala práčka, lebo by som si logla emoticon
4. dec 2012 o 11:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kucharikova
Registrovala sa 20. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 415 príspevkov. Má 3 priateľov. Nitra.
  • Alex2 roky
 ja na kýsléé,zavináčov by som mohla nonstop jesť,inak som necítila či je jedlo slané,alebo nie.a hlavne tak nezdravé jedlá ako hamburger,kebab,a salám vysočina s kopou rajčín.teraz tu salámu nemôžem citiť a ani mliečnu ryžu-tej som jedla na kilá emoticon
28. dec 2012 o 12:23  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
azmuk
31
Registrovala sa 27. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 614 príspevkov a 26 inzerátov. Má 12 priateľov.
 mne prestala chutit cerstva zelenina...hlavne ladovy salat, uplna grcka! emoticon
ani maso uz neoblubujem emoticon iba chlieb, rozky a pecivo emoticon
7. feb 2013 o 15:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h0sher
7
Registroval sa 26. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridal 117 príspevkov. Má 1 priateľa. Bad Zurzach, Švajčiarsko.
 tak dnes pridem z nocnej,zena pozera TV,kukam Ty co nespis: aaale neviem uz,hladna som bola :D ja usmevocky na nu,lahneme si a kecame ako za starych cias v taboroch,a v tom ze ked pridem z bicyklovania,ci jej nedonesiem kusok vonavej zemi,ze ma strasnu chut ochutnat zem :D ja tie vybuchy smiechu emoticon emoticon emoticon
12. okt 2013 o 13:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuja14
Registrovala sa 16. augusta 2014 na modrykonik.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Trnava.
 @ludka140281 tak to su presne moje chute, všetko mäsové, už len ked vojdem do mäsiarstva, všetko mi tam neskutočne vonia. A to som nikdy nebola mäsová, vždy som bola naopak na sladké, ktoré mi zozačiatku prestalo chutiť, no teraz cítim, že zase sa mi chuť na sladké vracia emoticon Tak som zvedavá, čo to bude.
@sampo moj prípad. Párky samotné mi ani tak nechutia, ale to že si ich možem namočiť do tej horčice. Mnam.
@ejuska79 hehe, kebab mi tiež chutí a to som ho nikdy predtým nemusela.
Okrem toho všetkého som zatial postrehla, že sa mi zhnusila káva, nemožem na nu ani pomyslieť a to som ju milovala a biele rožky, či bagety, ktoré som síce pred tehu takmer nejedla, no teraz sa mi to uplne hnusi.
16. sep o 18:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denne73
12
Registrovala sa 11. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 13497 príspevkov a 22 inzerátov. Má 132 priateľov. Prešov.
 @andel7766 ahojček no teda??? to som ešte nepočula emoticon . ale asi to bude to čo píšeš nedostatok nejakeho vitaminu. ja zase zjem všeeetko čo vidim sladké, slané, kyslé, ale kilá nepribudaju emoticon
13. aug 2010 o 16:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moniqe3
15
Registrovala sa 30. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4554 príspevkov, 2 albumy a 4 inzeráty. Má 23 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 fuha tak to som ešte nepočula.. to je už extrém.. a neskúsila si ochutnať? emoticon možno by ťa prešli chúťky.. ale nie no ak ti chýba vápnik alebo niečo iné.. skús si vypýtať, že nech ti zoberú krv a zistí ti doki, že či to môže byť z toho , alebo len pobláznené chuťové poháriky.
13. aug 2010 o 17:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
masinka
37
Registrovala sa 28. júla 2006 na modrykonik.sk. Pridala 1881 príspevkov, 1 album a 553 inzerátov. Má 16 priateľov. Bratislava - Petržalka.
 ahoj
tak ja som pri prvej mala strasnu chut na ovocie a zeleninu. popri robote som sa cely den cpala hroznom, jablkami,paradajkami, paprikou, doma som potom natlacila este kilo -dve nektariniek a pol melonu, manzel len kukal ze kde to zmestim. pri druhej som mala chut zase na same nezdrave veci - pecenu kacicu, mastny chleba, slaninu, polievku so spikovymi kostami... ale otehotnela som pri pri vahe 52 kg (pred prvym tehu som mavala okolo 57 kg ) , tak si asi telo potrebovalo doplnit trochu tukovych zasob emoticon
13. aug 2010 o 17:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka211 (33 r.)
14
Registrovala sa 19. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 37 príspevkov, 4 albumy a 40 inzerátov. Má 14 priateľov. Poprad.
  • Janko 3750 g a 54 cm1 rok
  • Katarínka 2980 g a 49 cm5 rokov
 Ahoj ja som jedla kečup s kyslými uhorkami, alebo zmrzlinu a hned na to nektarinky a strašne mi voňala farba na steny ked sa malovalo. A napríklad moja kámoška mala tiež chuť na kriedu, ale neodolala tak si jednu kúpila a po troške jedla emoticon
13. aug 2010 o 17:30  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkat1
13
Registrovala sa 27. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 10213 príspevkov. Má 6 priateľov.
 @andel7766 mne bolo zle zo vsetkeho sladkeho...ale nic nove som nejedla ani nezvycajne..jednoducho som len nejedla sladkeemoticon
13. aug 2010 o 21:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cikyta
358
Registrovala sa 7. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 29749 príspevkov a 30 inzerátov. Má 94 priateľov.
 Ja som odjakživa mala rada pečené kura a čokoládu.Denne zjem aj celu čokoládu...
No v tehotenstve ma z týchto dvoch vecí strašne napínalo a dokonca som už pri vôni z kuraťa utekala na WC emoticon
Zato lízatká mi velmi chutili ! emoticon
13. aug 2010 o 21:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janzurka
Registrovala sa 31. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 206 príspevkov.
 Nie, akurat som nemohla mentolove zuvacky a vobec nic mentolove. Ostalo mi to dodnes emoticon
13. aug 2010 o 21:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veqa
11
Registrovala sa 13. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 337 príspevkov a 104 inzerátov. Má 20 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 emoticon pri druhom som milovala krémžsku horčicu emoticon
13. aug 2010 o 21:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katecameron
62
Registrovala sa 1. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2684 príspevkov. Má 20 priateľov.
 pri dcere som nenavidela ryby aj ked v skutocnosti ryby milujem ked som bola tehotna vracala som uz pri pomysleni na ne u syna som pila vodu s citronom na hektolitre a u 2syna sommala strasnu chut na pivo a drozdie jedla som ho normalne cele kocky potom som grgala ako das a tiez voda s citronom bola in emoticon
13. aug 2010 o 21:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pallacinka
375
Registrovala sa 4. marca 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2711 príspevkov a 25 inzerátov. Má 15 priateľov. Nemecko.
 Absolutne nie, iba sa mi znizila chut na sladke. A tiez teda jem v jednom kuse emoticon

@andel7766 To, co opisujes, sa vola pika a v tehotenstve je celkom bezna (aspon tak to pamatam z jednej tehu knizky emoticon ). Tam spominali tusim nedostatok zeleza, tak sa skus prip. spytat na to lekara.
13. aug 2010 o 21:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aleela
Registrovala sa 14. júla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 136 príspevkov.
 az take divne veru nie emoticon iba som tlacila citrony a hocico makove. aj mak iba tak- sam. velkou lyzicou emoticon keby bol maly flegmatik tak viem z coho, ale energie ma aj za dvoch emoticon
13. aug 2010 o 21:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
medyna
12
Registrovala sa 1. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 428 príspevkov a 6 inzerátov. Má 20 priateľov. Prešov.
 ja som ziadne zvlastne chute nezaznamenala, akurat som prestala jest kečup - uplne
13. aug 2010 o 21:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
didiana333
37
Registrovala sa 2. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3895 príspevkov a 1 album. Má 32 priateľov. Nitra.
 V každom tehu mi chutili zemiakove lupienky...také tie mastné krčmové... emoticon sem-tam som si ich dala...a pri poslednom tehu som nemohla ani variť,lebo mi bolo zo všetkých kuchynskych pachov zle...ani puding som nedokázala uvariť,hned som utekala,,, emoticon a nemohla som ani meso kupovať,ani okolo mesiarstva isť,lebo tá "vona mesa" ma nenormálne napínala...
13. aug 2010 o 22:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tanitta
3
Registrovala sa 27. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 13119 príspevkov. Má 11 priateľov.
 ahojky....ako tehula vajcove chleby prve 3mesiace ranajky obed vecera...a potom mucne jedla,a smazeny syr.....vrtelo ma z kuracich stehien emoticon a masa celkovo....
13. aug 2010 o 22:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alana1111
2
Registrovala sa 28. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 189 príspevkov. Má 6 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 ja som mala strašne rada všetky citrusové plody emoticon
13. aug 2010 o 22:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenok
38
Registrovala sa 6. marca 2007 na modrykonik.sk. Pridala 13698 príspevkov, 2 albumy a 18 článkov. Má 43 priateľov.
 Milujem vsetko, co chrume ped zubami - kysle uhorky, salatove uhorky, kapusta surova aj sudova, kalerab ci surovy karfiol, tvrde kysle jablka a vlastne som jedla vsetko, najma take "robotnicke jedla" - segedin, madarsky gulas, knedlo, vepro, zelo, rezne a zemiaky a pijem hektolitre citronovej vody, citron som schopna zjest aj sam emoticon a co sa tyka voni, som cista fetacka - dym z cigariet v otvorenom priestranstve /ale nie, ked mi ide do bytu emoticon /, farby, laky, odlakovace, vsetko,co obsahuje alkohol, benzin, nova koza, nabytok emoticon napina ma zo smetiakov, ryb, suroveho masa a spotenych noh emoticon
14. aug 2010 o 17:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka907
13
Registrovala sa 12. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 6592 príspevkov. Má 17 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 ja som ficala na ovoci...na kvantach ovocia emoticon
14. aug 2010 o 18:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
divoska
65
Registrovala sa 6. septembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 2080 príspevkov, 4 albumy, 2 články a 24 inzerátov. Má 18 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 prve 3 mesiace som nemala chut absolutne na nic, a aj som mala problem do seba cokolvek dostat. aj napriek tomu ze som bola hladna jak fras a snazila som sa. som musela vymyslat ze co aspon do seba natrepem, napriklad slepaciu polievku, odstavovane veci a tak. potom sa to spravilo a jedla som uz ako tak normalne porcie na ake som bola zvyknuta.
a od piateho mesiaca to zacalo, to ma zo dna na den asi 2 mesiace vkuse drzala zmrzlinomania. kazdy den aspon kopcek-dva, nanuk, proste hocico zmrzlinoidne muselo byt. potom ma to postupne opustalo takze uz nepotrebujem zasoby nanukov v chladnicke. + vyskusala som tento rok asi vsetky zmrzlinarne ktore sa dali po slovensku stretnut. teraz v lete na kila melony, ale to mam aj netehotna, detto ako baby spominaju broskyne, nektarinky.
inak to s tymi omietkami ked som prvy krat pocula som neverila. tak uz verim emoticon
14. aug 2010 o 18:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
denisocka
27
Registrovala sa 21. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 25029 príspevkov. Má 101 priateľov.
 nie
14. aug 2010 o 18:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka_pn
2
Registrovala sa 17. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1955 príspevkov. Má 8 priateľov.
 ladova cola, gumenne medvediky. nezniesla som chut a vonu chleba, napinalo ma z toho emoticon
14. aug 2010 o 19:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinex
8
Registrovala sa 25. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 15544 príspevkov a 7 inzerátov. Má 32 priateľov. Šamorín, okres Dunajská Streda.
 1. tehotenstvo olivy a pomarance na kila
2.tehotenstvo zatial nic specialne emoticon
14. aug 2010 o 20:21  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
neverendinglove
5
Registrovala sa 20. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 84 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Stará Ľubovňa.
 ja napr. chlieb s džemom a k tomu kyslá ryba. Ale to len na začiatku tehotenstva. Teraz som v 26 tt, ale žiadne zvláštne chute nemám. Jedávam tak normálne ako pred tehotenstvom.
14. aug 2010 o 20:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
samasa
Registrovala sa 9. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 3473 príspevkov. Má 10 priateľov.
 prve tehu kakao a surová zelenina na kilá.... mrkva, petržlen, zemiaky, uhorky všetko čo chrumkalo a bolo surové emoticon
druhe tehu okrem kakaa to isté emoticon emoticon emoticon len aby to bolo surové emoticon
14. aug 2010 o 20:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gangulienka
5
Registrovala sa 8. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 666 príspevkov a 1 album. Má 5 priateľov. Malacky.
  • Nataška4 roky
  • Tamarka6 rokov
  • 5. januára 2015 čakáme chlapčeka - Miško (30. týždeň tehotenstva)
 obe tehotenstva ziadne maso ani masove vyrobky....a strasne vela zeleniny a ovocia emoticon
15. aug 2010 o 15:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2015 (30. tt)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sstefi
2
Registrovala sa 1. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 15668 príspevkov. Má 3 priateľov.
 ja som nemala žiadne, akurat som nemala chut na sladké, čo bolo super. škoda, že mi to neostalo emoticon emoticon
15. aug 2010 o 15:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lea79
1
Registrovala sa 9. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 176 príspevkov. Okres Bratislava.
 nemala som žiadne chute, iba sa mi zhnusil syr a mentosky
15. aug 2010 o 15:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andika10 (34 r.)
1
Registrovala sa 15. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 792 príspevkov a 8 inzerátov. Vlčany, okres Šaľa.
  • O 2450g 45 cm6 rokov
  • S 2350g 45cm6 rokov
 nezvyčajné ani nie len som strašne lubila punčovú zmrzlinu, čosom dovtedy nemala rada a ani teraz nemám
15. aug 2010 o 15:42  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miracko
2
Registrovala sa 6. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 887 príspevkov a 49 inzerátov. Má 13 priateľov.
 Prvé tehotenstvo na kilá hrozno - aj 2 kg denne a melón, pol melona na posedenie emoticon
Druhé tehotenstvo som jedla ako normálne
Zhnusili sa mi uz pri prvom total žuvačky a ostalo mi to doteraz, mala som z nich pocit ze mam plne usta blata a hned som sa emoticon emoticon emoticon
Ale pocula som ze baby jedli omietku, ohorky z cigariet, alebo zbytky zaliatej kávy, teda ze ked vypili turka tak potom lyzickou dodlabali aj ten spodok emoticon
15. aug 2010 o 21:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dara76
80
Registrovala sa 23. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 507 príspevkov, 2 albumy a 145 inzerátov. Má 5 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 pri druhom tehotenstve mi velmi chutila zelenina a ovocie. Ako nikdy predtym a ani potom, co je tak trochu na skodu. Salaty, surova mrkva, namiesto do polievky isla do mna emoticon , broskyne a pod. A este syry som oblubovala viac ako inokedy - doplnala som nimi vapnik emoticon
15. aug 2010 o 21:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cathy77
2
Registrovala sa 15. januára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 561 príspevkov. Má 5 priateľov. Prešov.
 ja jem nektarinky na kilá, nemožem cítiť syr... a celkovo nič z toho, čo som jedávala mi nechutí a každé otvorenie chladničky s jej pachmi znamená dvihnutý žalúdok.... a po ránu zvládnem jedine osolenú hrianku... čo tehotenstvo, to je iné... ale toto prežívam zatiaľ najvýraznejšie...
16. aug 2010 o 15:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sabiatko
8
Registrovala sa 31. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1492 príspevkov. Má 9 priateľov. Bratislava, Karlova Ves.
 ja som mala nenormalnu chut na maso, hoci som bola uz 5 rokov vegetarianka... mozno by si mohla skusit doplnit vapnik. ale nie z omietky ale zo zeleniny alebo zo sumivych tabliet.
16. aug 2010 o 15:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrea142
1
Registrovala sa 29. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1897 príspevkov a 7 albumov. Má 11 priateľov. Tomášov, okres Senec.
 ja som pri prvom tehotenstve mala strašnú chuť na slané ( chipsy hlavne paprikové, slaninové príchute ) a potom hneď na niečo sladké. a ešte som jedla na kilá pomaranče a mandarinky. teraz zatiaľ len nenormálna chuť na hrozno emoticon
16. aug 2010 o 15:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelik3
5
Registrovala sa 16. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 61 príspevkov. Má 9 priateľov.
 Ahojte, ja som cca od 7 do 10 tyzdna nemohla ani len pomysliet na maso a tiez mi vobec nechutila zelenina (predtym som tieto potraviny mala rada). A co sa este zmenilo - zacala som jest ovocie, co som pred tehotenstvom nemusela, kedze mi viac chutila zelenina.. emoticon Teraz som na zaciatku stvrteho tyzdna tehotenstva...uvidime, ako sa budu chute menit nadalej... emoticon
16. aug 2010 o 16:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
abbey1
56
Registrovala sa 20. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6317 príspevkov a 1 album. Má 49 priateľov. Piešťany.
 Vôbec som netušila,že som tehotná ale od 1.dňa som do seba liala Coca colu.a aj teraz po pôrode.Viem,že nie je najzdravšia,ale kofein nepijem,nefajčím a mám permanentne nizky tlak.tak si tento zlozvyk dovolím.Pred tým som Colu pila len príležitostne,ale toto boli vražedné túžby po nej.
16. aug 2010 o 17:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
retkvicka
10
Registrovala sa 23. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 14359 príspevkov a 14 inzerátov. Má 36 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 pridavam sa..nenormalne mi vonia prach, piesok, strk..ked po dazdi zen prach tak stupa hore..vonaju mi spaky v popolniku a kava i ked som nefajciar a kavu nelubim....teraz mi z jedal chuti surova kapusta, kalerab, mrkva, ovocie hlavne nektarinky a slivky a cokolada...denne aspon jedna....
18. aug 2010 o 11:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka_da
6
Registrovala sa 22. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 484 príspevkov. Má 5 priateľov.
 ziadne specialne chute, naopak, ja som mala NEchute: nemohla som ani citit citrusy, mlieko, maso emoticon
18. aug 2010 o 12:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vodnari
8
Registrovala sa 18. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 736 príspevkov, 1 album a 48 inzerátov. Má 10 priateľov. Trnava.
 Ani ja som nemala špecialne chute len prvé tri mesiace mi bývalo zle a to napr. som nemohla banány a to ani na ne pozrieť....ale potom sa to zmenilo a teraz mi nerobia nič....
18. aug 2010 o 12:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
komarik
5
Registrovala sa 29. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1917 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Zvolen.
 ahojte, ja som pri prvom tehu mala rada zeleninu a zmrzlinové poháre so všetkým čo k tomu patrí - s ovocím, šľahačkou a topingami (nechutili mi kopčeky zmrzliny na oblátke). V tomto druhom cítim návrat k jedlám z detstva. Hlavne všetko vyprážané a jedlá čo varila mama - tekvicový prívarok, segedín, rezne, sviečková, paradajková, fazuľová polievka a čerstvý chlieb s masťou a cibuľou emoticon .... Pri obidvoch tehu som neznášala akýkoľvek silný smrad napr. z vareného mäsa, z cigariet, smrad z chladničky, pri bytovke máme pekáreň a večer z tade idú rôzne sladké aj slané smrady....
18. aug 2010 o 16:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
winona24
7
Registrovala sa 25. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 11989 príspevkov a 16 inzerátov. Má 22 priateľov. Bratislava - Petržalka.
 ja si naozaj nespomínam,že by som mala nejaké špeci chute...heh...a i tak som pribrala vyše 20kg počas tehu... emoticon
15. sep 2011 o 23:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka0283
4
Registrovala sa 7. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 324 príspevkov, 5 albumov a 47 inzerátov. Má 7 priateľov. Malacky.
 ja som moc na omietku chut nemala ale skor na sladke emoticon
15. sep 2011 o 23:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beruska.zuzanka
99
Registrovala sa 30. augusta 2008 na modrykonik.sk. Pridala 15171 príspevkov, 3 albumy a 1 článok. Má 54 priateľov.
 Jasnéééééé, asi v 4tom mesiaci som týždeň žila na pomarančoch emoticon emoticon emoticon za deň aj kilo, k tomu fantu, džúsy.... no koniec sveta emoticon a inak nič špeci...
ale vadila mi káva a cigy strašne... emoticon a spočiatku aj chladničkový pach.
15. sep 2011 o 23:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zazalienka
21
Registrovala sa 20. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4283 príspevkov a 1 inzerát. Má 15 priateľov. Trnava.
 emoticon ja som bagrovala všetko ( prírastok 23 kg)! vyhrala to kombinácia mandarinky s kofolouemoticon)) a takisto pomaranče, tie obovské dužinaté.. a voňalo mi všetko, parfumy, aviváž, káva..len cigarety hroooooozne smrdeli a ten smrad fuj..
15. sep 2011 o 23:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
madamebutterfly
6
Registrovala sa 29. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 99 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 Ja som na sebe ziadne extremne chute nespozorovala, akurat pri kazdom jedle musim mat dzus,alebo nieco sladke na zapitie. Pijem vela vody pomimo,no ked jem obed musim mat dzus emoticon a vacsinou dostavam chut len na jedlo od mamy,pripadne babky na ktore som bola ako decko zvyknuta. A kebyze to nekazi zuby a neodobera zelezo tak vypijem aj dva litre caju na den, takto sa musim uspokojit s jednym poharom na den aj to s dvojhodinovym odstupom od jedla.
15. sep 2011 o 23:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lauricka
21
Registrovala sa 6. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2854 príspevkov. Má 56 priateľov.
 vobec. Bola som zvedava, ake to bude, ze si to vyskusam, ale nic nebolo.
15. sep 2011 o 23:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitkatatarova
4
Registrovala sa 14. mája 2010 na modrykonik.sk. Pridala 336 príspevkov a 2 albumy. Má 10 priateľov. Handlova, okres Prievidza.
 ja som mala chute na striedacku,kazde 3tyzdne to bolo nieco ine,ale sranda je,ze to boli zvacsa zdrave jedla.Jogurty,ovocie,zeleninka.Dokonca aj brokolica.Ked brokolicove obdobie skoncilo,tak stacila reklama v telke na nu a uz sa mi obracal zaludok. emoticon Ale to bolo len pri nej.Sama som sa cudovala ze som nemala take zmiesane chute,ako sladke s kyslym a pod. emoticon
16. sep 2011 o 09:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tunylyk
80
Registrovala sa 20. júna 2007 na modrykonik.sk. Pridala 3492 príspevkov. Má 39 priateľov.
 pri prvom som sa isla zabit za kremzskou horcicou a chrenom,bastila som to ciste rovno z pohara,vadili mi jablka,ktore som inak milovala,pri druhom som zas ku vsetkemu davala paradajky a teraz nic zvlastne,akurat mi nenormalne vadia cigarety a vona zrelych bananov emoticon
16. sep 2011 o 09:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nasta197
31
Registrovala sa 14. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 352 príspevkov a 1 album. Má 54 priateľov. Vlkolínec, okres Ružomberok.
 ahoj ja som sa nemohla dojesť sladkého ked som bola tehu ešte teraz mám stále chuť na sladkéé a musím mať každý den niečo inak abstááák :D
16. sep 2011 o 10:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
happy8051
1410
Registrovala sa 13. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 2417 príspevkov. Má 208 priateľov.
 absolutna neznasanlivost peciva, mlieka a kavy.... jeda som maso maso maso a vsetko kysle emoticon))
16. sep 2011 o 11:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lady511
12
Registrovala sa 5. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1784 príspevkov. Má 18 priateľov. Senec.
 aby som aj ja prispela do fora zvláštnych chutí,,,,tak ako mala som taktiež rada papavala piesok...a teraz by som kludne si aj za kiblik dala...a taktiež čerstvo natretá farba...kežde malujeme je to pre mna doslova utrpenie sa len na to pozerat...a posledné dva týždne strašne rada papkam surové zemiaky...
18. sep 2011 o 15:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivanka85
24
Registrovala sa 4. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 725 príspevkov, 1 album a 7 inzerátov. Má 30 priateľov. Veľký Krtíš.
 ani ja som nemala ziadne zvlastne chute..chut na sladke mi ostala aj v tehu,ale co mi nerobilo dobre bola vona vyprazaneho jedla, to mi len obracalo zaludkomemoticon
19. sep 2011 o 06:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gazovicka
7
Registrovala sa 22. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1484 príspevkov a 78 inzerátov. Má 23 priateľov. Trnava.
 kazde rano na ranajky nejaky salat s majonezou... parizsky, treska, rybaci.... to je jedno, len aby tam bola majoneza... viem, ze na to by som si mala davat pozor, ale nemozem si pomoct,... tak si chodim kazde rano kupovat... emoticon
19. sep 2011 o 08:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katpetdo
Registrovala sa 9. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1327 príspevkov a 1 inzerát. Má 2 priateľov.
 no prve tri mesiace mi bolo 24h zle, tak som fungovala len na bielych rozkoch, syre bambino, pastika svacinka a slane tycinky. Cize ziadna slava. Schudla som skoro 4kg a to som aj tak dost tenka.

Nevolnosti uz viac menej pominuli, ale nechut k jedlu mi zostala, aj ked sa velmi snazim pestro stravovat, hoci aj nasilu. Stale vsak vobec nemozem ani pomysliet na kura, sladkosti (hlavne cokolada, ktoru som jedla pred tehu na kila).
Ako tak zjem bravcove lebo hovadzie, ale iba na prirodno, prilohy vobec, z omacok mi je zle, pecivo som velmi nejedla ani pred tym, ale teraz sa aspon 2x do tydzna donutim. Chuti mi zelenina a ovocie, hlavne aby to bolo tvrde a kysle. ZAtial vobec nepriberam, tak dufam, ze sa to potom zlepsi. Nerada by som si vyhladovala dieta.
19. sep 2011 o 09:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka268
9
Registrovala sa 11. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 784 príspevkov a 1 album. Má 12 priateľov. Trnava.
 smrdelo mi maso ale chute normalka ziadne extra neboli
19. sep 2011 o 10:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vera23
47
Registrovala sa 11. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 81 príspevkov a 22 inzerátov. Má 20 priateľov.
 Ahojte,tak sa pridam aj jaemoticon Pred tehu som milovala kuracie prsia,jedla som prakticky len to na rozne sposoby a jasne ryby a teraz ,na ryby sa nemozem ani pozriet a kuracie prsia v nutnosti zjem ale ,aby som ich nejak pripravila(teda chytila ich surove do ruky)tak to by ste ma asi neprehovorili!! Inak milujem čokoladu,margotka,deli to mozem kazdy den.A slanina s cibulou tej dokazem ked ma to chyti zjest az hriešne velaemoticon Ale mohla by som sa krotit lebo uz som pribrala 6kg a podla mna to ide dost rychlo,uz som ako vagonemoticon)A to som pred tehu schudla 20kg a potom sme sa dozvedeli o nasom drobcovi tak chudnutie muselo skoncit,ale nevadi snad to dobehnem po pôrodeemoticon
19. sep 2011 o 12:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka1981
16
Registrovala sa 17. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 12388 príspevkov a 36 inzerátov. Má 32 priateľov.
 Nie, skor naopak nemala som nejake extra chute
20. sep 2011 o 10:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dani84
464
Registrovala sa 7. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 4191 príspevkov. Má 72 priateľov.
 Ja som pred tehu nejedla cokoladu, proste som ju nepotrebovala a teraz sa jej neviem nabazit emoticon
20. sep 2011 o 10:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivv
1
Registrovala sa 31. januára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1840 príspevkov, 1 album a 3 inzeráty. Má 4 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 ja som frcala na kyslom emoticon obzvlast mi chutila mineralka s vyzmykanym citronom, to som denne vypila dva litre a v tom styri az pat citronov emoticon sopsky salat som si robila bez syra ale s octom a taky kysly, ze druhym stacila len vona a uz im skrucalo usta emoticon
odvtedy zeleninu moc nemusim emoticon
20. sep 2011 o 10:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ajkuska
1
Registrovala sa 5. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 307 príspevkov. Má 8 priateľov. Prešov.
 Nemala som žiadne čudné chute - som čakala že prídu ale neprišli emoticon
20. sep 2011 o 10:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenuska101
1
Registrovala sa 27. mája 2008 na modrykonik.sk. Pridala 57 príspevkov a 21 inzerátov. Má 1 priateľa. Košice - Dargovských hrdinov.
 Presne ako pise miracko - zbytky zaliatej kavy, surova pomleta kava a kava celkovo, za tou sa idem teraz v tretom trimestri zblaznit emoticon
20. sep 2011 o 11:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radlinka
11
Registrovala sa 23. júna 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4964 príspevkov. Má 41 priateľov.
 nie vobec emoticon
20. sep 2011 o 11:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabuci
11
Registrovala sa 6. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 625 príspevkov a 4 články. Má 25 priateľov. Nové Zámky.
 nezvyčajné chute som nemala,no nenávidela som počas tehotenstva sekanú,ani vônu,ani chuť.Stačilo mi si pomyslieť na nu a už sa mi dvíhal žalúdok,ale vracať som nevracala.náč ani teraz moc nemusím,ked zjem tak len málo,predtým som to mala rada.Ináč tie isté jedlá mi chutili ako pred tehu,jogurty ovocné,tvaroh,grilované kura...vodový melon ale veľmi.Ostatné jedlá ako ked som ešte nebola tehotná.Mám 2 dcéry.
20. sep 2011 o 11:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkalenka
22
Registrovala sa 18. septembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 917 príspevkov. Má 37 priateľov. Veľký Krtíš.
 ani ja som nemala nezvyčajné chute ale išla mi cvikla nieže by som ju pred tým nemala rada ale počas tehotenstva by som ju jedla ešte aj ku koláču emoticon

piesok a omietka??? to nie emoticon ale páčila sa mi vôňa farby viete taká čo sa maľujú steny sme naľovali izbu tak som tam vedela sedieť aj 3 hodiny aby som sa poriadne nafetovala farby emoticon emoticon emoticon
20. sep 2011 o 11:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anelehka
4
Registrovala sa 10. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 718 príspevkov a 1 inzerát. Má 8 priateľov. Pezinok.
 ahoj,ja som pri prvom synovi neznasala zubnu pastu,mali ste ma vidiet,ako som si umyvala zuby,hned ma naplo,nemohla som citit sunku a vtedy prisli do mody udene korbaciky,hrozne mi to smrdelo emoticon chutila mi mrkva,zjedla som jej kila,citrony,som si olupala ako pomaranc a uz som jedla,manzel sa nemohol ani pozerat,mala som chut na omietku,kriedu aj som si dala...kusok vzdy emoticon pri druhom synovi som nemala nijake extra chute,ani mi nic nevadilo... emoticon
20. sep 2011 o 11:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silvia.t
19
Registrovala sa 12. novembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 3697 príspevkov a 1 album. Má 55 priateľov. Stropkov/Košice, Slovensko.
 pri prvom(chlapec) som mala strasne chute na pikantne,vsetko co sa dalo jest s kecupom tak ja som jedla s chilly a aj na vifonky emoticon
a teraz zas na jablka a chlieb s obyc.maslom a džemom najlepšie ribezlovy,to by som jedla na tony emoticon (na utz sa ukazalo dievcatko) emoticon
20. sep 2011 o 11:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
horalka777
14
Registrovala sa 25. apríla 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4421 príspevkov a 3 inzeráty. Má 35 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 musela som fetovať mandarínkové šupky a ostrokyslá polievka musela byť pri obidvoch tehu emoticon
Omietka, hlina, mydlo a pod. ma nenapadli, možno by mi ale chutili... emoticon
20. sep 2011 o 13:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarunka111
1
Registrovala sa 16. októbra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 1256 príspevkov. Má 2 priateľov. Topoľčany, okres Topoľčany.
 teda som sa super pobavila emoticon emoticon emoticon

...mne bolo stále zle, takmer nič nezjedla, všetko sa mi hnusila a chudla som (škoda, že teraz to tak nie je emoticon )..najhoršie bolo mäso, pomyslenie alebo priblíženie sa k mäsiarstvu no fúúúúj emoticon a už to išlo. Ale keď sa trocha polepšilo, tak štipľavé - čili papričky a mandarínky a veeeeeľa emoticon
20. sep 2011 o 13:44  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronicka1901
10
Registrovala sa 16. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 775 príspevkov a 51 inzerátov. Má 13 priateľov. Žilina.
 Wow, ze krieda a vapno, to by ma nikdy nenapadlo, ze aj na toto moze mat clovek chut emoticon. Ja chute nemam, len jem trosku viac ako pred, lebo ked som hladna, je mi zle od zaludka. Trosku viac mi mozno chutia parky s horcicou - to si dam tak raz za tyzden, ale ze by som mala na to neovladatelnu chut, to zas nie. Mozno este ku koncu tehu sa chute zmenia emoticon.
20. sep 2011 o 14:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katmi
6
Registrovala sa 7. marca 2007 na modrykonik.sk. Pridala 5444 príspevkov a 9 inzerátov. Má 32 priateľov.
 ja som musela mat skoro denne parizsky salat emoticon emoticon ale inak chute ako obvykle emoticon
20. sep 2011 o 14:27  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katren
50
Registrovala sa 7. januára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11171 príspevkov. Má 35 priateľov.
 pri Dominike mi mm chcel kupil 5litrovu Nutellu, bo ho nebavilo stale kupovat to velke balenie, ktore som na jedno sedenie zjedla a pri Miskovi....paprikove cipsy so zltym melonom emoticon
20. sep 2011 o 20:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marikac
81
Registrovala sa 21. júna 2009 na modrykonik.sk. Pridala 17833 príspevkov, 1 album, 1 článok a 169 inzerátov. Má 83 priateľov. Michalovce.
 nie, nic specialne, jedla som vsetko ako predtym a neziadalo sa mi nic ine, ani tie "tehu kombinacie " nepoznam....
20. sep 2011 o 20:53  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rora
126
Registrovala sa 27. apríla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1060 príspevkov, 1 album a 26 inzerátov. Má 36 priateľov.
 Ziadne zvlastne chute a podivne kombinacie jedal sa nekonali emoticon len mi zacalo viac chutit to, co som pred tym nejak extra nemusela, napriklad maso, z ovocia jablcka - tie som sa predtym sotva premohla zjest dve za rok, teraz ich jem vkuse emoticon co sa tyka sladkeho, to som aj predtym hltala o dusu emoticon
20. sep 2011 o 21:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spalka
6
Registrovala sa 29. júla 2009 na modrykonik.sk. Pridala 901 príspevkov. Má 11 priateľov.
 strasne mi chutili hamburgery a krupicova kasa, oddelene samozrejme emoticon, pred tehu som to nezvykla, a ani teraz, ked uz je mala tu
20. sep 2011 o 21:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
susi_kuki
Registrovala sa 21. septembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 1 priateľa. Vajnory, okres Bratislava.
 moja krsná počas tehotenstva jedla omietku (vapnik.emoticon)
ja som mala zatial chute iba na tresku, kyslu kapustu (tu by som mohla stale) a dokonca na steak (co som doteraz jedla len kuracie) emoticon
21. sep 2011 o 14:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
heni79
3
Registrovala sa 10. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 2594 príspevkov a 63 inzerátov. Má 1 priateľa.
 Nie. emoticon
21. sep 2011 o 22:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chtoura_ba
Registrovala sa 1. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 78 príspevkov. Bratislava - Nové Mesto.
 Cafte baby, ja koncim 2. mesiac a teda zvladam to tak vselijako, Skoro stale mam pocit v zaludku akoby som 3 dni nejedla, je to hrozne, ked sa najem tak sa to ukludni ale casto mi je zle ked si pomyslim na jedlo a pri tom citim strasny hlad. Mne sa zhnusila kukurica, ktoru som pred tym jedla fakt casto a teraz mi je na bleeee z nej emoticon Tiez som denne pila kavu a teraz na nu vobec nemam chut, co je ale asi docela fajn emoticon Dost ma ale unavuje to, ze sa mi stale obmiena to z coho mi je zle a z coho nie, niekedy fakt neviem co jest. teraz si napriklad robim zemiakovu kasu s cibulou, no to som nejedla veky emoticon no hrozne, snad toto obdobie prejde po 3. mesiaci.
22. sep 2011 o 14:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sssimi
28
Registrovala sa 10. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 6535 príspevkov a 17 inzerátov. Má 33 priateľov. Topoľčany.
 Pri malej mi chutilo všetko a aj naviac. Teraz nemám chute, ale skôr nechute zatiaľ. Keby som nemusela jesť, tak nejem nič najradšej, lebo to čo zjem z chuti, z toho mi je potom zle.
22. sep 2011 o 14:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lilla244
2
Registrovala sa 23. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 403 príspevkov a 2 inzeráty. Má 2 priateľov. Piešťany.
 spominam si,ze asi v tretom mesiaci som sa nevedela dozrat kiwi.. denne som zjedla aj 12ks emoticon
a kratko po tom,co som zistila,ze som tehotna a nastali riadne tehotenske nevolnosti, jedina vec,kt mi zostala v zaludku boli slane chipsy tie slovakia .. nic zdrave,ale keby nebolo ich,tak asi umriem od hladu emoticon
26. jan 2012 o 20:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adri2211 (26 r.)
210
Registrovala sa 13. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1194 príspevkov a 112 inzerátov. Má 116 priateľov. Dunajská Streda.
  • Summer4 roky
 nejake extra vynimocne chute nie,ale bola som furt hladna a zjedla by som aj chladnicku emoticon
26. jan 2012 o 20:10  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vinifred
Registrovala sa 14. decembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 490 príspevkov a 39 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
 ..pri malej jahody v konzerve..pri malom kyslé rybky..kyslé rybky občas môžem,jahody som odvtedy nemala.. emoticon
26. jan 2012 o 21:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
magali
10
Registrovala sa 28. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 551 príspevkov. Má 7 priateľov. Myjava.
 ja teda nic zvlastne.. akurat prve mesiace stale chut na kyslu kapustu, segedin by som jedla na kila a este mi smrdelo maso, takze prve tri mesiace som jedla len polievku a prilohu alebo nejaky oblozeny chlebik.. nooo a este kakauko a vianocka s maslom a dzemom emoticon to boli moje ranajocky, mnaaaaaaaaaam
26. jan 2012 o 21:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mukiii007
36
Registrovala sa 28. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 195 príspevkov a 7 inzerátov. Má 23 priateľov. Vlčany, okres Šaľa.
 ja som napríklad dokázala týždeň žiť len na káve s mliekom, ďalší týždeň na vajciach, boli dni, kedy som na posedenie do seba natlačila aj 3 veľké gyrosy... emoticon
26. jan 2012 o 21:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucia375
1
Registrovala sa 18. septembra 2008 na modrykonik.sk. Pridala 616 príspevkov a 1 album. Má 8 priateľov. Zlaté Moravce.
 Ja už tretie tehotenstvo to isté: mentolové cukríky. Inak mi mentolky nechutia ale ked som tehotná tak by som ich žrala v kuse. emoticon
26. jan 2012 o 23:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
linddi
21
Registrovala sa 16. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 839 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Trenčín.
 ja som mala chuť na totálne ale totálne pikantné veci. Milovala som "pekelný hermelín". Robili ho v jednej reštike. Dokázala by som to jesť od rána do večera. I keď plesnivé syry by sa v tehotenstve nemali emoticon ... A ešte som mohla také klasiky ako poriadny kus chleba so salámou atď. , čo predtým vôbec a zo sladkého MILA rezy. Zaujímavé je, že malá má rada pikantné a MILA rezy. emoticon
27. jan 2012 o 08:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
briketa
1346
Registrovala sa 3. februára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 4997 príspevkov. Má 171 priateľov. Spojené štáty americké.
 Pri vsetkych troch chut na cerstvy zeleny hrasok, cervenu dynu a ceresne. Na tychto troch veciach som zila cele tehu.
27. jan 2012 o 08:51  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mona333
2
Registrovala sa 14. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1016 príspevkov a -5 inzerátov. Má 14 priateľov.
 mandarinkyyyy, aspoň 3 denne emoticon
27. jan 2012 o 13:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
papkoska
Registrovala sa 17. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov. Žilina, Slovensko.
 Pri prvej dcerke som zjedla denne 2cervene grapy a vypila 2l grapoveho dzusu. Od 7meho mesiaca som liala do seba colu. Pri druhej dcerke som mala stale chut na maso a hamburgery.
27. jan 2012 o 13:20  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slniecko77
14
Registrovala sa 18. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 13500 príspevkov. Má 28 priateľov.
 ja som frcala na hrozne kedze mi do piateho mesiaca vsetko smrdelo a bolo mi zle
..a prestala som mat chut na sladke - co je u mna netradicne emoticon
27. jan 2012 o 13:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivinka7
4
Registrovala sa 17. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 27 príspevkov a 178 inzerátov. Má 9 priateľov. Poprad.
 Pred tehu som milovala kávu a sladkosti a v potom som ich nemohla. Mala som chuť na suché salámy , tresku a hranolky. Takisto som nemohla cítiť vôňu modrej aviváže Lenor ktorú som dovtedy mala najradšej.
27. jan 2012 o 13:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinaema
1
Registrovala sa 27. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 662 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
 jedla som zmrzlinu na litre / pekne doma večer o 10-tej v posteli/ a slané tyčinky
27. jan 2012 o 14:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubinko83
16
Registrovala sa 9. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 8624 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Mne zo začiatku všetko smrdelo a jedla som len take neutralne jedla.Rožky s maslom,zemiaky samotne a tak.A neskor mi chutili croisanty,pudingy,pribinačky.
27. jan 2012 o 14:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tic_tac22
2
Registrovala sa 9. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 80 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • dorotka2 roky a 11 mesiacov
 ja som musela kazde rano mat jednu nanukovu tortu ktomu 2nanuky a ktomu dve mila keksi a dvoje chrumky ked bolo malo boobede som musela ist zase do obchodu
27. jan 2012 o 19:43  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankapo
7
Registrovala sa 25. septembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 4390 príspevkov a 1 album. Má 13 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 kym som nebola tehu, tak som nemohla olivy ani citit...s prvym tehu prisla strasnaaaa chut na olivy- a milujem ich doteraz.... emoticon
27. jan 2012 o 19:49  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloto
42
Registrovala sa 8. septembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 799 príspevkov a 3 albumy. Má 21 priateľov. Šenkvice, okres Pezinok.
 a kedy ste zacali mat tieto chute? ja som sice na zaciatku tehotenstva ale zatial necitim ziadnu zmenu v chutiach
pri prvej dcerke som mala cele tehu strasnu chut na kyslu kapustu, pomaly kazdy den som jedla nejake jedlo, kde bola kysla kapusta emoticon)
28. jan 2012 o 17:38  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klaudialip
17
Registrovala sa 4. februára 2010 na modrykonik.sk. Pridala 751 príspevkov. Má 24 priateľov. Vlčany, okres Šaľa.
 mne velmi vonala hlina na zemiakoch :D inak chute som mala len na salko,to som zjedla aj 2-3 za mesiac emoticon
28. jan 2012 o 17:40  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nadulka88
27
Registrovala sa 27. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 16663 príspevkov. Má 72 priateľov. Liptovský Mikuláš.
 No tak mne tiez zo zaciatku byvalo strasne zle, takze som nemohla zjest nic :( tiez som schudla 4 kg este doteraz som nepribrala, ale tak zasa, mna je dost emoticon)
A co sa tyka tych chuti.. Este donedavna som mala strasnu chut na multi dzus, az ked sme ich kupili 10 litrov, chut pominula... emoticon Vtipne! Taktiez dostanem chut na bryndzove halusky a ked uz ich mam pred sebou, tak volako nemozem...
Uplne som prestala pit kavu, a to som pred tehu bola veru poriadna kavickarka. Velmi mi chuti zmrzlina, bublinkove napoje, rozky so sunkou, sladkosti, treska, mnam, citroniky emoticon Neznesiem ale nic mastne, olej, maslo, fujky.. ani slaninu.. :( Uvidime ako to pojde dalej
28. jan 2012 o 18:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stardust
12
Registrovala sa 6. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 8296 príspevkov. Má 9 priateľov.
 ja som bola v tehotenstve zavisla na vsetkych druhoch kolacov s makovou plnkou emoticon emoticon emoticon
28. jan 2012 o 20:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dudduli
1
Registrovala sa 7. júla 2007 na modrykonik.sk. Pridala 175 príspevkov a 18 inzerátov. Má 3 priateľov. Bratislava - Nové Mesto.
 ja som bola zavisla od jahod,strasne mi chutili,ked som ich zbadala v obchode hned isli so mnou emoticon
28. jan 2012 o 20:22  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
laguardia
Registrovala sa 4. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 50 príspevkov a 81 inzerátov. Má 2 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 baby, som sa fakt pobavila, vtipne píšete, čo Vás za chute mordovali emoticon Mne zo začiatku úplne prestalo chutiť sladké, to bola jediná zmena. Asi od 8 týždňa mi začalo byť zle, a nič mi nechutilo. Aj ked som myslela, že na niečo mám chuť, ako som to zjedla, sa mi to sprotivilo.. A všetko akoby nemalo žiadnu chuť.. preto sa mi najviac žiadalo niečo výrazné, kyslé, tak ananás zo začiatku mi išiel na odbyt aj každý deň.. a ovocne kompóty, kedže je teraz zima, moc toho čerstvého ovocia na výber nie je... Keď pominuli nevoľnosti okolo 14. týždňa, tak aj chuť na jedlo sa postupne vrátila, a vyzerá to, že teraz už môžem zjesť skoro všetko, ako pred tým, ale najviac ma lákajú také klasiky, čo som moc nejedávala, ako ´vepřo knedlo zelo´, segedín, perkelt , treska, nie najzdravšie ako chipsy a pod, sladké sa už vrátilo, ale v menšej miere. A zabila by som sa za melónom, červeným aj žltým, čo milujem aj inokedy, ale teraz ho niet! Kúpila som síce v Bille, nebol ako v lete, ale aj tak to boli pre mňa hody emoticon
30. jan 2012 o 10:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adka2727
Registrovala sa 14. februára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 Ja ked som zacala tusit ze som tehotna chcela som prestat pit kavu aj ked som ju musela mat dovtedy aj dvakrat na den,podarilo sa mi to rychlo lebo chut na nu som stratila asi v 6 tyzdni ..teraz mam strasny pocit prazdenho zaludku hlavne ked sa rano zobudim alebo ked nejem dlhsie ako dve hodiny a potom som z toho strasne nervozna emoticon ..ale inac som stale hladna mam stale chut na ovociee pomarancee a hlavne biele lupienky a uz cakam na leto ked si budem moct dat hrasok dufam ze to neskodi lebo uz teraz sa mi zbiehaju slinky emoticon
14. feb 2012 o 13:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva98
2
Registrovala sa 26. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 92 príspevkov. Má 3 priateľov. Nemecko, Slovensko.
 Ja ked som zistila ze som tehotna, vrazdila by som pre polievky :D ale kedze mi byvalo zle, jablka, banany a ovocie neprichadzalo do uvahy.... kazdy den musi byt zeleninova polievka, a dosla na mna strasna chut na MISKA s pazitkou tak mi mamca musela poslat cely pakel do Nemecka :D teraz som na konci 3 mesiaca a kazde rano musi byt detska krupica a na obed zemiakova kasa. a zhnusilo sa mi moje oblubene jedlo cervena kapusta a pecene mäso emoticon
21. feb 2012 o 21:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bzuco
12
Registrovala sa 22. augusta 2006 na modrykonik.sk. Pridala 14905 príspevkov a 23 inzerátov. Má 19 priateľov. Ružomberok.
  • Martin6 rokov
  • Barbora12 rokov
 pri dcére som bola závislá na pomarančoch - denne som zjedla aj kilo emoticon (závislosť sa prejavila 2 mesiace pred pôrodom) a pri malom mi veľmi chutila čokoládka Rumba, musela byť každý deň - dakedy aj 2x emoticon
21. feb 2012 o 21:11  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maca_p
12
Registrovala sa 14. januára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 7682 príspevkov, 1 album a 10 inzerátov. Má 4 priateľov.
 a ja som sa po 36 rokoch naucila na kecup, ktory by som za ziadnych okolnosti nikdy neochutnala emoticon
a pri druhom tehu som nemohla ani citit vonu zomletej kavy a zaliateho turka, na ktorom som bola dovtedy total zavisla emoticon
21. feb 2012 o 21:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salvi450
2
Registrovala sa 28. júna 2011 na modrykonik.sk. Pridala 22 príspevkov a 15 inzerátov. Má 3 priateľov. Sabinov.
 ja som pri prvom aj pri druhom tehotenstve musela jesť surový nepomletý mak, a spodok z kávy zaliatej ten tzv. grund a čo je na tom zaujímavé aj 3 roky po poslednom tehotenstve ho vyjedávam aj mojej švagrine z pohára. Dúfam že sa mi z neho nevytvoria nejaké kamene ako mi to každý predpovedá :(((
4. jún 2012 o 18:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka196
18
Registrovala sa 5. februára 2007 na modrykonik.sk. Pridala 7350 príspevkov a 1 album. Má 38 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 ja som pri dcerke jedna na kila pomarance. pri synovi som mala nenormalnu chut na omietku, strasne mi vonal prach hlavne ked prsalo. a zemina mokra. u nas v brane susedia prerabali byt tak ja som salela ako mi to vonalo. nakoniec som skoncila na doplnku stravy s vapnikom lebo to uz bolo neunosne emoticon to mi pomohlo aspon trosku zmiernit tie chute
4. jún 2012 o 19:03  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
digysa
170
Registrovala sa 1. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 7382 príspevkov a 1 článok. Má 18 priateľov.
 Prve tehotenstvo som nejedla nic iba melon.

Druhe tehotenstvo som mala rozne chute ale velmi divne bolo, ze som jedla neskutocne mnozstvo RAJCIN ( a pritom ich nemam rada) emoticon
4. jún 2012 o 19:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucka1987
339
Registrovala sa 15. septembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 24110 príspevkov a 16 inzerátov. Má 78 priateľov.
 ja mam chute aj mimo tehu, takze som to obzvlast neregistrovala, no kedze som mala dovolene priberat, tak sa moje chute znasobovali , pretoze pribudajuce kila mi robili radost emoticon
velmi som mala chute na mliecne vyrobky najma syry , ovcie / aj ked uudajne by sa nemali, ja som zjedla asi tonu v tehu /
4. jún 2012 o 19:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luciaq
3
Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 480 príspevkov a 11 inzerátov. Má 3 priateľov. Banská Bystrica.
 ja som pri synovi jedla ku koncu hydinovu tlacenku ako besna. a ked ju nemali v jednom obchode, nevahali sme ju hladat po celom meste,lebo mi bolo do placu zo zufalstva,ze ju nebudem mat. teraz pri druhom tehu by som vrazdila za zmrzlinu
4. jún 2012 o 19:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mummy01
95
Registrovala sa 29. novembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1575 príspevkov a 5 článkov. Má 5 priateľov.
 ja som jedla kazdy den pol melona a kilo jablk pri oboch detoch a vobec vsetko ovocie...inak niesom ovocny typ.A mäso a vsetky vyrobky z neho som ani nemohla citit,dokonca ani prejst okolo mäsiarstva v hypermarkete som nemohla a ani chladnicku som neotvarala ked tam mal mm salamu....
4. jún 2012 o 19:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hlava78 (35 r.)
Registrovala sa 26. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 23 príspevkov. Má 1 priateľa. Dolne dubove, okres Trnava.
  • Syn filipr skoro 3
  • Dcérka kika 4
 1tehotenstvo mala na kila mandarinky+cokolada 2t syn na kila tvrdy syr paprika zmrzlina.
23. júl 2012 o 21:39  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanocka
6
Registrovala sa 15. februára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 3799 príspevkov. Má 5 priateľov.
 me sa prvy trimester druheho tehotenstva neskutocne priam hnusilo vsetko maso..
potom uz som jedla vsetko. stale. a vela emoticon
23. júl 2012 o 21:45  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bubutko
10
Registrovala sa 24. apríla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 3413 príspevkov a 57 inzerátov. Má 26 priateľov. Bratislava - Staré Mesto.
  • Michal1 rok a 10 mesiacov
 Na zaciatku som musela mat kazdy den bocikovu pasteku, niekedy aj dve, potom v druhom trimestri to bolo mlieko ktore som pila na litre a teraz ku koncu to je coca cola, bez nej by som aj vrazdila. Zaujimave je, ze nic z tychto potravin som predtym k zivotu nepotrebovala, ani som nevedela ze existuju.
28. nov 2012 o 17:08  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cerstvamamina
1
Registrovala sa 11. apríla 2011 na modrykonik.sk. Pridala 69 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov.
  • Maximpresne 1 rok
  • Palko3 roky
 ja som jedla mandarinky a citrony :D a surové gaštany.... a potom som sa niekde dočítala že obsahujú kyselinu listovú, tak si to môj bobak asi sám vyžiadal pre jeho správny rozvoj emoticon
28. nov 2012 o 17:12  •  2 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasminet
3
Registrovala sa 4. októbra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 6207 príspevkov a 6 inzerátov. Má 5 priateľov.
 pri malej som prve 3 mesiace zila len na majonezovych salatoch a horkej cokolade a mala som priiiisernu chut na tonic a tatarsky biftek. a prestali mi pri nej chutit krevety, musle a podobne delikatesky - dodnes sa mi chut na ne nevratila.

pri malom som kopec marhul pojedla.
28. nov 2012 o 17:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dolla
3
Registrovala sa 15. marca 2011 na modrykonik.sk. Pridala 123 príspevkov a 235 inzerátov. Má 4 priateľov. Nitra.
 Takze moje tehotenske:
-milovala som sirup sun cvick.. Ten sa u nas strasne minal
-pomarance
-kedze je terez oblatkova a trubickova sezona, neviem sa ich dojest
- strasne mi v poslednom case (od´35tt) vonia aceton, odlakovac, lak na nechty.. Normalne si aj par krat denne pricuchnem z odlakovaca, neviem si pomoct..
4. dec 2012 o 11:25  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fomarik
47
Registrovala sa 29. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 3569 príspevkov. Má 58 priateľov. Veľký Krtíš.
 ja som vobec žiadne chute nemala, ani príznaky ani nič..... kebyže sme neboli na IUI tak do 5 mesiaca ani neviem že som tehotná,...kým mi nezačalo rásť bruško emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
4. dec 2012 o 11:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
polacka
10
Registrovala sa 20. júla 2012 na modrykonik.sk. Pridala 220 príspevkov. Má 10 priateľov.
 Ja nenavidim kura s ryzou, priblbly nedelny gycovy obed, ale ked som bola tehotna nevedela som sa toho dozrat a samozrejme som vypila 1.5 litra mlieka denne
4. dec 2012 o 14:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka9933 (29 r.)
1
Registrovala sa 19. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 40 príspevkov a 3 albumy. Má 6 priateľov. Prievidza, okres Prievidza.
 Mne keď už konečne prestalo byť zle a mohla som znovu niečo aj ziesť strašne chutila na raňajky treska s kakaom a inak som jedla strašne veľa masa , bolo mi jedno čo to je hlavne že je to maso. emoticon
4. dec 2012 o 14:13  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucinocka
103
Registrovala sa 10. decembra 2006 na modrykonik.sk. Pridala 13228 príspevkov, 3 albumy a 17 článkov. Má 53 priateľov. Chorvátsko.
 Na alkohol :D brutalneee :D inak nepijem ale vsetko mi tak prekrasne vonalo.. doma som otvarala flasky a ovoniavala :D v nemocnici ked som bola mesiac som si odkladala vaty z dezinfekcnym prostriedkom:D A po porode to zmizlo okamzite..
4. dec 2012 o 14:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yidaky
2
Registrovala sa 15. júna 2006 na modrykonik.sk. Pridala 377 príspevkov a 4 inzeráty. Šaľa.
 No pri prvej som jedla kila pomarancov kazdy vecer. A pri druhej vyprazany syr s hranolkami /pricom vyprazane neznasam/. Inak nic vynimocne...
4. dec 2012 o 14:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olivka84
5
Registrovala sa 30. decembra 2011 na modrykonik.sk. Pridala 5077 príspevkov a 11 inzerátov. Má 19 priateľov.
 ja som ako mala mala chut na omietku nastastie sa mi to nevratilo v tehotenstve. to som nemala chut na nic bo mi bolo stale zle. az ku koncu som mala chut na chipsy a parizske salaty a ine zdrave lahodky. inak klasika uhorky kysle rybicky pomarance som nemohla vobec ani citit emoticon
4. dec 2012 o 14:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fiffinkaa
20
Registrovala sa 10. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 590 príspevkov. Má 33 priateľov. Prievidza.
 ani nie ..žiadné uhorky, zavináče ani omietka..skor niektoré bežné jedlá mi akosi páchli... ešte mandarínky som vyjedala, ale to bolo asi normál, kedže v tehotenstve mi bolo dosť teplo a dosť som sa potila a citrusy ochladzujú telo..to mám aj teraz tak..ked mi je zima jem polievku, ked teplo tak citrusy..
4. dec 2012 o 14:35  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinailova
1
Registrovala sa 11. októbra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 36 príspevkov. Má 4 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 horalky a cokoladka rumba ale to som jedla aj predtym....inak nemam specialne chute skor zjem sladke a kysle ako slane emoticon
4. dec 2012 o 14:39  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stojdulka
92
Registrovala sa 6. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1553 príspevkov a 2 albumy. Má 19 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
 ja mám stále strašnú chuť na kávu a to môžem iba jednu slabunkú denne emoticon
28. dec 2012 o 12:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
emily76
9
Registrovala sa 14. augusta 2009 na modrykonik.sk. Pridala 2151 príspevkov. Má 33 priateľov. Nové Mesto nad Váhom.
 pri prvom tehu som jedla mandarinky.. denne snad 3 kila. emoticon Pri dalsich tehotenstvach mi strasne vonala kava a taku som mala na nu chut, ze az.. ja inak kavu vobec nepijem, lebo mi nechuti. A raz som mala strasne chut na zmrzlinu s malinami, ze moj uzasny manzel pobehal polovicu mesta kym zohnal vsetko co mal. emoticon emoticon inak som mala skor nechute ako chute emoticon emoticon
28. dec 2012 o 12:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
karamel
3
Registrovala sa 19. mája 2007 na modrykonik.sk. Pridala 318 príspevkov a 12 inzerátov. Má 12 priateľov. Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom.
 nie, nemala som emoticon
28. dec 2012 o 12:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaelamilan
144
Registrovala sa 15. marca 2012 na modrykonik.sk. Pridala 848 príspevkov a 61 inzerátov. Má 77 priateľov. Hlohovec.
 no ja zjem na kilá olivy, ovocie(z banánov som sa aj dogrcala ako som ich zbožňovala- no malému už asi liezli krkom, hiii), milujem totálne čokoládové kakao- mám chute môjho drahého........A najviac milujem ostrokyslú polievku a do nej si namáčam hranolky mňam!!! emoticon
28. dec 2012 o 12:23  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monda17
1230
Registrovala sa 30. decembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 287 príspevkov, 3 články a 54 inzerátov. Nové Mesto nad Váhom.
 absolútne žiadne, chvalabohu emoticon
28. dec 2012 o 12:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katulka1141
15
Registrovala sa 6. septembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 116 príspevkov a 2 inzeráty. Má 12 priateľov. Veľká Británia.
 jahodove mlieko,skoricovniky,a na zacitku som strasne chcela klobasku a slaninu emoticon
7. feb 2013 o 15:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zanin
5
Registrovala sa 3. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 948 príspevkov a 2 albumy. Má 21 priateľov. Šaľa.
 ja som mala nezastavitelnu chut na zmrzlinu. Musim napisat aj to ze maly sa narodil v januari takze vsetci po mne pozerali ci mi sisi ze si v zime kupujem zmrzlinu a stale. Nevedela som odolat. Inak mi este nenormalne chutilo leco. To som bola schopna jest obden. A ked mas chut na piesok a omietku dopln si vitaminy. nemyslim synteticke z lekarne ale pestra strava ovocie zelenina ryby maso vsetko podla duhy je najlepsie sa stravovat. Z kazdej farby nieco. To ti zazenie chutky lebo doplnis aj stopove prvky, ktore vecsinou chybaju. Apropo teraz na zmrzlinu ani nepomyslim. Cez leto len ako povinna jazda s deckami ale ze by som ju musela to nie.
7. feb 2013 o 15:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vilma75
10
Registrovala sa 1. mája 2012 na modrykonik.sk. Pridala 123 príspevkov a 2 inzeráty. Má 18 priateľov. Trenčín.
 surove zemiaky emoticon
9. feb 2013 o 14:33  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
svetlusska
14
Registrovala sa 22. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1277 príspevkov a 23 inzerátov. Má 25 priateľov.
 ja som sa nemohla dojest cokoladky koko alebo kokosino...pamatam ze jeden vecer tesne pred zaverecnou som si sla kupit lebo som myslela ze ma slahne a taktiez som mala hrozne chut na chipsy paprikove....a neznasla som v tehu grahamove rozky, hned mi bolo tazko....a neznasla som pach vyprazanej cibule to som mohla ist rovno pozdravit misu....
9. feb 2013 o 15:08  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
minikk
5
Registrovala sa 30. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 96 príspevkov. Má 6 priateľov. Zvolen.
 Ja nám strasnu chuť na zem a ked poprsi no koniec emoticon pila som len nesku kávu ale teraz pijem zalievana bez cukru taku horkú a spodok dokážem jesť lyzickou pripomína mi to zem. A magneziove tabletky by som najradšej cmulala ako cukriky chutia mňam ako zem a ešte zeler. Všetko horko-zem emoticon)))
30. apr 2013 o 09:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kiki68
Registrovala sa 3. mája 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1500 príspevkov. Má 1 priateľa. Bratislava - Staré Mesto.
 ja teda iba zacinam,ale asi mame nejake uvedomele mimi,lebo mi prestal vonat fast food,teda smrdi mi to neuveritelne,este som ani nevedela,ze som v tom,uz som sa nejak intuitivne zacala vyhybat fast foodu.

Inak zacala som mat chut na ovocie a zeleninu,hlavne salat pokvapkany citronom, potom mi strasne vonaju limety,pomarance,hned mi po tej voni prejde nevolnost. Fakt spasam vsetko mozne ovocie,zeleninu.
Tiez mi chutia ryby, ale prestalo mi chutit maso,predtym som bola masozravec a teraz mozno tak sniclu,ale inak nic.
Sladke mi chuti tak priemerne,ziadne obiehanie cukrarni sa nekona,co som rada emoticon
myslim,ze telo sa intuitivne riadi tym,co mu chyba,tak si to pyta. Clovek nemusi rozmyslat co ano,co nie, telo si samo pekne diktuje a ten drobec to vam poviem hotovy diktator....riadi vsetko a ja tancujem ako piska emoticon
7. máj 2013 o 18:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iva30061981
Registrovala sa 27. februára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Hlohovec.
 Ahojte dievcata, ak mate chute vonat benzin a ine chemikalie alebo chodite vonat do pivnice smrad, DAJTE SI VYSTERIT HLADINU ZELEZA! Hovorim z vlastnej a zo skusenosti inych tehul. Nie to urcite v poriadku! A pravdepodbne som na to doplatila.
10. júl 2013 o 13:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussamus
6
Registrovala sa 16. marca 2010 na modrykonik.sk. Pridala 197 príspevkov a 165 inzerátov. Má 16 priateľov. Čadca.
 každý deň som musela minimálne 1 celu veľkú tubu zahusteného mlieka PIKNIK, ak som si ho dala tak normálne blažený pocit na celý deň emoticon ak práve nebolo poruku stačilo aj Salko jedno som mala na 2 dni emoticon
Teraz len keď si na neho spomeniem na tú sledkú lepkavú chuť chce sa mi zvracať
10. júl 2013 o 13:10  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leanax
5
Registrovala sa 27. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 818 príspevkov a 24 inzerátov. Má 7 priateľov. Rožňava.
 ja chute ani nie, ale na kilá som dokázala zjesť pomaranče a mandarinky emoticon
10. júl 2013 o 13:16  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sasikag
13
Registrovala sa 22. marca 2014 na modrykonik.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 16 priateľov. Bratislava - Dúbravka.
 Ja mam stale chut na paradajky, a aj pocas tyzdnou ked som mala totalnu nechut som mohla iba paradajky... Ma s tym niektora skusenost a aj co sa jej nakoniec narodilo??
16. apr o 17:15  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
effkaa
25
Registrovala sa 4. mája 2011 na modrykonik.sk. Pridala 7666 príspevkov. Má 32 priateľov. Pezinok.
 Pri prvom (chlapec) som mala chut na vsetko vyprazane, sladke a nezdrave - rezne, palacinky, placky, zakusky... Najlepsie nieco mastne a za tym hned nieco sladke. Akonahle by som mala zjest zeleninu alebo ovocie, bolo zle. Dokonca z hrusiek som aj zvracala. Iba mandarinky boli vynimka. Teraz, pri druhom mozem jest hocico. Ano, mam chut na sladke a tak, ale nie je mi zle zo zdravych veci. No ale... mam strasnu chut zapalit si cigaretu. Samozrejme odolavam, ale ta chut... och... No a tipujem to na slecnu, ale pohlavie este nevieme. A chutia mi mliecne vyrobky - v oboch tehotenstvach velmi emoticon hlavne jogurty.
16. apr o 17:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
myawilkinson
264
Registrovala sa 17. apríla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 92 príspevkov. Má 58 priateľov. Senec.
 AHOJTE BABULE... ja som asi ina ako vzdy... musims aniecim lisit a mat problemy... ja na kazde jedno jedlo ,ktore sa pozrem z kazdeho jedneho ma ani nieze napina ale s takou nechutou uz len pozeram na to... proste nechut... ale ked uz to jem tak mi to nevadi... lenze fakt napriklad co som milovala gumenne cukriky a pelendreky teraz to nemozem ani citit. a mam stale chut na tekute polievocky a take veci ale kedze byvam s priatelom a s jeho rodicmi a vari jeho mamina pre 4 chlapov tak stale maso co ja nemozem (fuj) ,.. a potom priberam strasne som len v 3 mesiaci aleeee fakt skoro nic ine ako chleba nezjem... chleba s maslom a racinou ... uz aj z toho mi zacina byt zle :( neviem co mam papat.. a este jeden problem ked som hladna je mi zle ked sa najem je mi este horsie ... ked akurat nic nezujem je mi taktiez zle... iba ked praaaaaave jem je mi fajn ale snad nemozem jest kazdu sekundu dna.. nikdy smo nezvracala a to je to najhorsie najradsej by som to zo seba dostala ... ale takto sa to len drzi vo ne a je mi stale zle citim sa ako chora :((((
17. máj o 16:43  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sandrika1986
8
Registrovala sa 29. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 802 príspevkov. Má 14 priateľov.
 Pri svojich dvoch predchádzajúcich tehotenstvách som nemala žiadne extra alebo nezvyčajné chute... Teraz to tiež nie je nič extra, jeden deň mám chuť na kebab, ďaľší deň na punčový rez, inokedy hrozno, jahody alebo rezeň emoticon
8. júl o 15:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
christin3
Registrovala sa 15. apríla 2014 na modrykonik.sk. Pridala 48 príspevkov. Bratislava - Staré Mesto.
 Paradajky mi strasne zacali chutit a nemôžem cítiť klobásu a cesnak.
11. júl o 13:56  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erikaolahova (31 r.)
1
Registrovala sa 24. júla 2013 na modrykonik.sk. Pridala 3 príspevky. Jablonica, okres Senica.
 Ja som zase kazdy den musela mat lyzicku cukru s troskou alpy a samozrejme stenu.To som len oblizovala prsty,aby sa mi nane prilepila co najviac omietkyemoticon)))A na alpu s cukrom si pamatam hlavne z detsva,ked mi ju davala mama akonprvu pomoc pri bolestiach zaludka,alebo zubov.Myslim si,ze mne chybal vapniku viac nez dost,lebo ma neskutocne boleli zuby.A ta cukroalpa mi neskutocne pomahala.Chvalabohu idem uz zajtra rodit;takze steny si odomna oddychnu a alpu si kupim uz az ked ju niekto bude potrebovatemoticon))))
16. júl o 22:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reny1
6
Registrovala sa 5. augusta 2013 na modrykonik.sk. Pridala 32 príspevkov a 4 inzeráty. Má 8 priateľov. Nitra.
 Ja som dostala chut na pivo! A to mi bolo predtym odporne!!! erikaolahova vela stastia a rychly porod prajem emoticon
16. júl o 23:11  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
saskia64
Registrovala sa 14. júna 2014 na modrykonik.sk. Pridala 29 príspevkov. Má 1 priateľa. Prievidza.
 Teraz ma az strasie ked pomyslim, ale pol kila masla som zjedla len tak na posedenie emoticon a ku koncu som musela mat rano, poobede vecer zmrzlinu.
17. júl o 00:36  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janaspa
1
Registrovala sa 21. júna 2010 na modrykonik.sk. Pridala 91 príspevkov a 11 inzerátov. Košice - Staré Mesto.
 mne pri prvom teho, strasne smrdeli kvety, napinalo ma... a naopak, cestou v mhd mi vonali ciganski spolucestujuciemoticon)))
17. júl o 01:04  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ejuska79
9
Registrovala sa 26. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 920 príspevkov. Má 6 priateľov. Piešťany.
 ani nie tak nezvycajne, pri dcerke som stale jedla sladke, jogurty a td, pri synovi mi chutilo maso-najma kebab, a to ja maso vobec nemusim... pri decrke mi dokonca tak smrdelo, ze som varila aj o dve hody viacej, co som medzitym vracala... a celkovo nie som masova...ale nejake sladkokysle kombinacie to nie..
17. júl o 05:52  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silviamajo
2
Registrovala sa 10. mája 2014 na modrykonik.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 6 priateľov.
 Moja kamarátka keď bola tehotná tak si dala na krajec chleba kremžskú horčicu ale dosť vela a na to si dala zavarané broskyne..emoticon emoticon emoticon fujky fujky... emoticon emoticon emoticon emoticon
16. sep o 18:41  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
carmenka123
Registrovala sa 13. augusta 2014 na modrykonik.sk. Pridala 51 príspevkov a 65 inzerátov. Má 1 priateľa.
 ahoj napríklad parky s kyslou uhorkou a kyslou kapustou , kecup s horalkou,
16. sep o 18:46  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikuska2258
Registrovala sa 2. októbra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Piešťany.
  • 1. júna 2015 čakáme bábo, pohlavie nevieme a necháme sa prekvapiť (9. týždeň tehotenstva)
 Babuly u mna ide chren 😄 natriem na rozkok a som schopna zjest aj 5 rozkov natretych chrenom ... a este mozarela
15. okt o 13:37  •  čaká bábätko, termín má v júni 2015 (9. tt)  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lujza13
Registrovala sa 4. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok a 15 inzerátov. Budmerice, okres Pezinok.
 Dievčatá ja mám už dospelé deti, dcera má 20 a syn 13 a chuť na kriedu mám stále. Alebo ked idem okolo rozostavaného domu, hneď by som si z neho odkusla .
15. okt o 16:47  •  Páči sa mi to

Populárne albumy