14 dní mi mešká a testy sú negatívne

jankafran
2. júl 2014

Ahojte,mrcha mešká 14.deň cca lebo ju nemám pravidelnú (32-36 dnový cyklus),2 testy negatívne.Mám piehľadný výtok,bolia ma kríže(ale neviem či ma len neseklo alebo som neprechladla) a bolí ma aj podbruško ako pred mrchou,prsia mám naliate a bradavky sa mi zdajú akési veľké.Dnes ráno mi tiež nebolo dvakrát dobre až kým som sa nenajedla.Je to tehotenstvo alebo niečo iné?Nezdá sa mi to,lebo po 2 týždňoch by už test hádam niečo ukázal a ešte aj tá bolesť v krížoch ako keby na seklo,či to nie je náhodou nejaká cysta alebo čo.Idem k dr.,ale až v piatok.Máte niekto podobné skúsenosti.Ďakujem

mirkava
2. júl 2014

@jankafran Myslím že test by ti už ukázal že čakáš babo, ale všetko je možné 😉 Ja som si myslela že už už idem dostať ms... mala som bolesti a všetky pocity ako vždy a nakoniec z toho bolo babo... už má tri mesiačiky a spinká v postielke 🙂

jankafran
autor
2. júl 2014

@mirkava No veď si aj ja myslím,že by ukázal,ale zas čítala som tu,že niektoré baby mali testy negatívne až do 21.po vynechaní.Jedne dr .potvrí naisto.Len to čakanie...

mirkava
2. júl 2014

@jankafran joooj držím palce nech je to babo... je to tak úžasné 🙂

jankafran
autor
2. júl 2014

@mirkava Viem,jedno už mám 🙂 a ďakujem 🙂

jaja018
3. júl 2014

@jankafran 40 dni mi meskala a nic ( ani testy nic neukazali) nakoniec som musela ist na vyvolavacku. Zrejme sa mi hormóny v ten mesiac zblaznili lebo od vyvolavacky funguje ako hodinky

ivushka19
3. júl 2014

@jankafran ahoj, mne sa test ukazal pozitivny az dva dni po navsteve gynekologa, ktory mi oznamil, ze som uz v 7 tyzdni tehotenstva, takze je to dost individualne.... Mojej sesterke vysiel pozitivny az v 10 tyzdni 🙂 Neviem ako, ale je to mozne.... Uz len skusit vydrzat do piatku 🙂 Ale drzim palce, nech sa podari a bude to dobra sprava 🙂

majka_3
3. júl 2014

@jankafran Kludne to moze byt aj anovulacny cyklus... priehladny hlien nic neznamena... tehu hlien je biely a husty.... a prsia su urcite preto take lebo ma prist ms... v kazdom pripade drzim palce...

jatyblko
21. júl 2014

@jankafran ahooj, som taky tichy pozorovatel...tak ako??🙂

mon777
26. júl 2014

Baby a keď ma tri dni pichalo v podbrušku na bokoch vo výške slepého čreva a v strede som cítila tlaky? Som 48 DC a testy, ktoré som si robila pred vyše týždňom boli negatívne, no na 44 a 45DC (vtedy bolo aj to pichanie) som špinila, no teraz už nie?? Teraz ani neviem prečo, ale skúšam ovu testy každý deň a tak sa mi zdá, že tmavnú. O ovulke nemám tušenie, lebo som si BT začala sledovať až včera. Toť môj prázdny graf a posledná foto ovu testov...na foto to možno nie je tak dobre vidieť, ale posledný je najsilnejší.

a hej...meškám 17 dní

kristinka28
26. júl 2014

@mon777 ahoj nemas na tom 2 testiku ruzove

mon777
26. júl 2014

@kristinka28 myslis na druhom modrom ci zelenom? Zeleny je totiz ovu, modry tehu..

kristinka28
26. júl 2014

@mon777 na modrom ten 2 testik

mon777
26. júl 2014

@kristinka28 skulila som nan a daco sa mi halucinuje, ale to je asi len fatamorgana z tepla 😀

kristinka28
26. júl 2014

@mon777 skus si merat bazalnu teplotu ak ju mas 15 dni hore vysoku tak je to tehu,,ale najlepsie je ked pojdes za lekarom

mon777
26. júl 2014

@kristinka28 Meriam len druhy den, ale mam 37,0 vcera a 36,95 dneska.

kristinka28
26. júl 2014

@mon777 no ostava iba navstivit lekara 17 meskania je uz riadne dlha doba chod za lekarom, nech pozrie kde je chyba drzim palce, nech vsetko odbre dopadne ak sa rozhodnes ist 🙂

remeli
26. júl 2014

@mon777 no neviem mne sa tiez zda

remeli
26. júl 2014

@mon777 ja som to mala podobne, posledna ms 19.3. A test mi vysiel so slabym duchom az 1.5.2014, dovtedy mi tiez silnel ovu test a tehu testy stale negativne, tak drzim palce

mon777
26. júl 2014

@kristinka28 pokial neprekrocim 60dc, tak je dobre 😀 samozrejme zartujem. Doki ma dovolenku, tak musim cakat.
@remeli zdala sa viacerim, kuk moj album. Ale keby tam bola, ovu by mali (vraj) palice jak hrom 😀 ale dnes asi zasa kupim tehu. Neda mi to pokoj 😀

trgypadl
26. júl 2014

@mon777 Ty mavas bezne take dlhe cykly?

mon777
26. júl 2014

@remeli ved uvidim. Bolo by pekne, keby mozem draheho prekvapit pozit. Testom, ked sa vrati zo skolenia 🙂 😵

remeli
26. júl 2014

@mon777 toto boli moje ovu testy, tiez nebola uplne tmava, len ovu test nesmies robit z ranneho mocu ale cez den, a vzdy v rovnaku hodinu

mon777
26. júl 2014

@trgypadl pomaly som sa dostavala do normalu (31dc), ale tento cyklus mi to zasa pokazil. Ale bolo by fajn byt teraz tehu. Termin by bol okolo nasho vyrocia svadby 😀

remeli
26. júl 2014

@mon777 zabudla som pridat fotku 😀

mon777
26. júl 2014

@remeli ja viem. Robim ich z druheho, nie z prveho 🙂 a nedala si fotku 😖

mon777
26. júl 2014

@mon777 posledny bol pozitivny 😀

trgypadl
26. júl 2014

@mon777 fu su riadne dlhe,ako dlho sa snazite?

remeli
26. júl 2014

@mon777 gynekolog povedal, ze som otehotnela posledny den cyklu, preto mi to tehu test neukazoval, takze podobne to moze byt aj u teba 😉

mon777
26. júl 2014

@trgypadl rok sme tomu davali volny priebeh, ale nikam to neviedlo.

@remeli ktovie. Dnes kupim tehu testy a zajtra ranou skusim 🙂 a skusim aj ovu. Keby nahodou 😀

trgypadl
26. júl 2014

@mon777 z gynekologickeho hladiska je vsetko ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre