3 pozitívne testy a výsledky krvi negatívne

petra028
28. nov 2012

Ahojte ženy 🙂 Stala sa mi taká vec... Robila som si tri tehotenské testy rôznych značiek, mamatest 10, rapid clear a clear blue , na každom teste dve čiary ... Včera som bola na ženskom na preventívnej prehliadke a brala mi krv, dnes som si volala o výsledky a krv negatívna...Čo si o tom myslíte? Mohla nastať niekde chyba? MS som mala dostať dnes a zatiaľ neprišla...

krisbar
28. nov 2012

Co tak zavolat lekarke a prebrat to snou? A je to prirodzene oplodnenie alebo ivf? Lebo niekedy pri ivfku testy ukazuju // ale potom sa to dalej nevyvija...

lili_mia
28. nov 2012

@petra028 možno ešte nezareagoval hormón .. počkaj týždeň dva, ak nepríde ms .. bud si tehu, alebo .. máš cystu (no vtedy mi hcg vyskočilo), možno krvnú zrazeninu zrazeninu .. proste čakaj a dávaj si na seba pozor

brisilda
28. nov 2012

@petra028 podla mna ti neostava nic ine iba pockat...bud MS pride alebo nepride a budes tehulka 😉 drzim palce ...pockaj tyzden a potom to zacni riesit 😉 urobis si znova tehu test a ak budu // tak sa mozes objednat na vysetrenie 😉

petra028
autor
28. nov 2012

@lili_mia Bola som aj na sone, povedala mi že cysty nemám a vaječníky sú tiež v pohode.... A že mám zväčšenú maternicu, skutočne nerozumiem....Ms som mala dostať dnes zatiaľ nič 🙂

denisenko
28. nov 2012

@petra028 teraz asi nie som úplne v obraze....MS ti vlastne ešte nemešká...a bola si len na preventívke...brala ti krv na Hcg aj ked ti nemešká?..alebo ti brala krv kvoli niečomu inému????..ty si si robila testy ešte pred dostaním MS??...asi budeš musieť fakt len počkať....

petra028
autor
28. nov 2012

Áno robila som testy pred MS ..a všetky mi ukazali pozitivne a každý bol ineho druhu... MS som mala dostať dnes a zatiaľ nič...áno brala mi krv na HCG ... A pri preventívke mi povedala, že mám zváčšenú maternicu...sama neviem ...som z toho zmätená

xenicka13
28. nov 2012

podla mna si tehu 🙂

jaja018
28. nov 2012

Zaujímavé. Nevies koľko hcg si mala s krvi? Lebo je istá nízka hodnota pri ktorej sa krv bere ako negatívna.

soldi
28. nov 2012

@petra028 napisala som prispevok a vymazalo mi ho 😒 tak skusim este raz.

zvacsena maternica je normalny stav pred ms, ako aj na zaciatku tehotenstva.
co sa tyka labaku a testov. niektore labaky maju vyssiu normu na hcg, napr. ze negativne je 0-15 a Ty si mala napr. hodnotu 8. cize testy su pozitivne, ale podla noriem labaku je to este negativny vysledok.

cize odporucam ist na krv ako samoplatca o dva dni a hned budes vediet na com si 🙂

petra028
autor
28. nov 2012

@jaja018 No to neviem koľko som mala HCG ....ale ja si myslím že zasa tri testy rôzneho druhu by mi len tak dve čiarky neukazovali ... no neviem

petra028
autor
28. nov 2012

@xenicka13 Hmm bodaj by to tak bolo 🙂 🙂

gergi7
28. nov 2012

@petra028 , toto bol aj moj priipad!!! sposobuje to vysoka hladina prolaktinu. raz som mala po odbere krvi hodnoty hcg 2, a o 3 dni boli este nizsie!!! mala som byt cca 6tt a hodnoty sa mali pohybovat vysoko nad 1000 az 56 000!!! a aj napriek tomu som tehotna bola.

jaja018
28. nov 2012

@petra028 presne tak ako písala soldi. Aj ked si tehu este je hladina hcg nízka a bere sa ako negatívna. Držím palceky aby hcg stupala. Ale ked testy ukázali dve tak je veeelmi pravdepodobne že bude baby.

petra028
autor
28. nov 2012

@gergi7 No ja som z toho zmätená.... Sama neviem.... Nikdy som nemala také pocity ako teraz bolí ma neskutočne podbruško, kríže, prsia.... PMS som mala vždy tak 1 max 2 dni pred MS a tieto bolesti už mám vyše týždňa... Testy pozitívne a krv negatívna... Sama som zvedavá ako to dopadne

petra028
autor
28. nov 2012

@soldi No asi to tak spravím, že pôjdem na krv ale ako samoplatiteľ a uvidíme potom 🙂 Bodaj by sa tam hniezdilo babätečko 🙂 🙂

soldi
28. nov 2012

@petra028 vyzera to dost nadejne pre Teba 🙂 verim tomu, ze tam to babatko je 😵

mariettka27
28. nov 2012

Ahojte dievčatá,tiež sa s vami podelím o skúsenosť...v lete mi vyšlo 7 (!!!) pozitívnych testov,na dovolenke sme o fazuľku vtedy prišli v 6tt a záver po vyšetreniach bol,že tehotná som nebola,že hcg bolo príliš nízke...my s manželom ale vieme,že tehotná som bola...počula som aj takú verziu,že lekári niekedy zvolia menej bolestivé vysvetlenie a radšej pacientku presvedčia o tom,že tehotná nebola.....

petra028
autor
28. nov 2012

@soldi Aj ja tomu verím 🙂 🙂 🙂 A ďakujem za rady 🙂

gergi7
28. nov 2012

@petra028 , to ti verim!!! prezila som si to!!! v kolko cca tt by si mala byt??? kedy si mala naposledy MS??? v 5TT pri plnom moc, mechure je viditelny gestacny vak. ak ti sono nerobil, poziadaj ho!!!

petra028
autor
28. nov 2012

@gergi7 No tak naposledy MS som mala takto pred Mesiacom... V podstate dnes som mala dostať ale zatiaľ nič... Ale testy vyšli už pred MS dva pozitvné a dnes ďalší pozitivný.... No možno približne v 2 max. 3 tt

gergi7
28. nov 2012

to by si mala byt cca 5tt !!! pozri si toto : http://tehotenstvo.academy.sk/

mahmulienka
28. nov 2012

@petra028 kamoske sa presne toto stalo, tri testy pozitivne (rozne v roznej dobe v rozne dni) a krv negativna. a tehu bola 🙂

denisa87
5. dec 2012

@petra028 ahoj,tak ako si natom?ako to dopadlo?

leus10
5. dec 2012

nezúfaj mne tiež vyšli krvné testy negatívne a o týžden ultrazvuk potvrdil že som tehotná aj v labákoch sú len ludia ktorý sa môžu mýliť aj ked by nemali

marthuska
5. dec 2012

ja by som navrhovala pockat dva tyzdne a potom ist opat na gyndu, nech ti zoberu krv a spravia sono. ak nahodou dostanes, je to jasne, ale asi nie, takze potom to bude este lepsie 😎 hlavne sa netreba plasit hned v den MS, sak nechaj telu trosku cas....

thea77
24. apr 2013

Baby, poradte kde v Blave vysetria HCG pre samoplatcu?

hubik6
7. júl 2015

ahoj baby, vie mi niektora poradit? Vcera som bola na hcg krv, testy mi vysli negativne, som 17den po et, menzes som vobec nedostala uz tyzden respektivne mi meska, v tej dobe ako mal byt ma bolelo vsetko tak ako by fakt uz mal dojst, ale po par dnoch bolest ustupila bolia ma len prsia, vcera test negativ, kazali mi vysadit utros aj estrofem, merala som si aj baz teplotu je 37.5 a menzes nikde, zazili ste to niektora? dakujem

aleskandra
13. mar 2017

Baby, viete mi poradiť? Som po prvom IUI, na 11 ty deň po som si robila test, bol negativny. Na 14 ty deň, ako mi kázali som si spravila Digi test, vyšiel + 1-2 týždne. Menzes doteraz nemám. Dnes som bola na krvi a ta vyšla negatívna :( sono mi tiež robili, sliznicu som mala peknú 7mm...Mám vysadiť utrogestan, aby mi prišiel menzes a potom ďaľšie IUI...Prečo mi ten hnusný test ukázal pozitívny výsledok, menzes nikde a tehotná nie som?

terzka123
15. sep 2017

Ahojte devcata potrebovala bisom pomoc ms mala prist v cera 14.8 a neprisla urobila somsi test este pred ms aboli tam duchovia bola som kubdr on ma poslal na krv a boli ešte negativna a urobila som si test zase kedi mala prist ms 14 teho a boli tam jasne 2 diarocki a ja som zobrala ten tes ku dr a povedal mozno to bolo este priskoro na krv a poslal ma naspet o 3 dni mam is naspet co to moze bit prosim oradu a nekedi mavan take hnedaste spinenia ale velmi troska

terzka123
15. sep 2017

Toje test z dnesneho ten posledni zdola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre