Aké sú bolesti pŕs v tehotenstve?

milaada
18. sep 2012

Maminy,ktore ste mali na zacia.tehu bolesti prs ake to bolo?boleli vas len bradavky alebo cele prsia?Druhy den ma bolia ale neskutocne do mrchy este daleko test neukazuje ani len ducha....ale tie prsia mi nejdu do hlavy....

dadulik1993
20. okt 2013

ja ked som sa sprchovala tak mi stale neslo do hlavy preco mam výrazne zili na prsich 😀 potom som vraj priatelovi zo sna rozpravala ze som tehotna 😀 (ja si to nepametam) a potom som si povedala ze ked ms nepride do pondelka urobim test a bolo to taam 😉 a prsia ma bolia ale nieje to nic strasne mam ich vätsie asi o cislo a to som v 9tt 😉 😉

lilianka2224
5. nov 2013

ahojte som tu nova chcem sa spytat mam nepravidelnu menstruaciu no posledne 3 mesiace mi prisla presne a pred tym mi prisla vzdy tak o 2az3 dni no teraz mi meska uz 5 dni zajtra bude6 bolia ma trosku na dotyk prsia ale nie nejak extremne a mam pocit ze ich mam vacsie ale newem ci si len nenamyslam mam pichanie v podbrusku obcas ma boli hlava a ryby ktore mam rada mi zasmrdeli ale stalo sa to iba raz nemam ziadne chute nebyva mi zle ani ziadny biely vytok newem teda ci je tehotenstvo bola by som strasne rada no poslednu ms som mala 1.10.2013 od vtedy sa este nedostavila a test som si robila no bol negativny mate niekto taketo skusenosti prosim poradte mi dakujem

lilianka2224
5. nov 2013

a ozi bradavky ma nebolia boleli ma iba 2 dni nezda sa mi ze by som ich mala nejake vacsie ale zilky na prsiach sa mi zdaju trosku vyraznejsie

mantilka
5. nov 2013

Boleli ma cele prsia...a kedze som tehu este stale ich mam citlive. Podla bolestivosti a zvacsenia prsnikov sa neda potvrdit zaciatok tehu. Aj ja som zazila uz ze ma v minulosti boleli prsniky ..dufala som ze mozno a nebola som.
Najlepsie je sa nepozorovat...viem vravia to vsetci. U nas sa to potvrdilo, ked sme si najmenej mysleli a prestali s planovanim...prislo to okamzite 🙂 . (Ale asi musi najprv prist ta spravna rezignacia. 🙂 )

mantilka
5. nov 2013

@lilianka2224 Niekedy moze byt vraj test falosne negativny. Nechce ti davat falosnu nadej. Pockaj zopar dni a chod k doktorovi v 6. tyzdni by mal vidiet na ultravuku gestacny vacok. Uvidis co ti povie...ak nedostanes a nie si tehu mal by naplanovat pichnutie vyvolavacky.

lilianka2224
5. nov 2013

dakujem krasne a mozem trosku dufat podla toho co som napisala ze som tehu?

mantilka
5. nov 2013

@lilianka2224 a kedy si si robila test?

mischell1991
5. nov 2013

ahojte, mal uz niekto zvas taky pocit v prsiach ako keby som mala strpnute bradavky a su aj citlive. A niekedy sa mi zda ze su take citlive ze az je to neprijemne vadi mi tricko co mam na sebe,zviknu ma srbiet a niekedy zas ked mam ako keby strpnute tak ako keby som cele okolie bradaviek mala strpnute. my sa o babetko nepokusame ale mame nechraneny stik a pred 2 tyzdnami sme sa posmykli.....mrchu som dostala ale bola nic moc...mam skocit za doktorkou? 🙂 😝

lilianka2224
5. nov 2013

@mantilka dnes poobede

lilianka2224
5. nov 2013

@mischell1991 tak v tomto ti ja osobne nepomozem lebo este som tehu nebola ale tak skus test uvidis

mantilka
6. nov 2013

@mischell1991 urob si najprv test

mantilka
6. nov 2013

@lilianka2224 zopakuj test o niekolko dni 😕

mischell1991
6. nov 2013

@mantilka ok diky urobim si 🙂

lilianka2224
6. nov 2013

@mantilka dufam ze vide pozitivny

mantilka
7. nov 2013

@lilianka2224 drzim palce 🙂

fetinko
10. nov 2013

baby zacinam 6tt, vysiel aj tehotensky test,neskutocne ma bolia prsia len bradavky ma prestali boliet tak som zmatena,co vy nato?

mantilka
12. nov 2013

@fetinko Ja som to nikdy neriešila či ma bolia aj bradavky. Ak ťa budú veľmi bolieť prsia prilož si uterák namočený vo vlažnej vode na pár minút pomáha to....a tiež správnu podrpsenku ( bez výstuže), možno neskôr budeš nosiť podprdu aj v noci....aspoň mne to pomáha.

bejby99
9. jan 2014

Čaute baby...chcem sa opýtať na jednu vec...krámy mi meškajú 3 dni a na dotyk mám bradavky bolestivé a prsia zväčšené..je možné že som v tom?

katren
9. jan 2014

@bejby99 sprav si test a uvidis.... 🙄

erinka26
30. jan 2014

@veruska8 Ahojte baby aj ja som to mala a je to pravda pretože som iišla ku gynekologovi a on mi povedal že ak to neprestane tak mám príst naspet a že mi vypíše na to nejaké lieky 😖

erinka26
30. jan 2014

@katren
@fetinko hahhaah srandujete čo ste také tupé ?jednoznačne že ste tehotné to su prvé náznaky tehotenstva :D

katren
30. jan 2014

@erinka26
@erinka26 sorry, ale neviem kto je tu tupy.......ja som nic o mojich priznakoch nepisala, len som tu napisala reakciu jednej diskutujucej......
mam za sebou 3 tehotenstva a nikto a nebude cez obrazovku presviedcat ci tehotna som alebo nie 😉
nabuduce treba lepsie citat 😉

kendrab
30. jan 2014

ahojte baby ja mam 5 dni do MS, zvycajne ma prsia bolia tak tyzden pred MS a kríže ma bolievaju tak 2dni pred MS ale teraz je to ine ... prsia ma bolia uz asi tyzden krize uz asi 2 tyzdne bradavky ma stípu a palia uz tiez asi tyzden dokonca tento mesiac uz asi 2krat , chcem si v sobotu kupit ten digitálny tehu test len neviem kedy ho mam pouzit ci az ked mi budu meskat alebo mozem aj pred ocakavanou MS ? bazalnu teplotu nemeriam kedze neplanujeme mimi ale minulý a aj tento mesiac sme mali nechraneny sex.. co myslite ? nemali ste niektora podobne priznaky? ..

vali777
3. feb 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, asi pred 9 dňami som mala s priateľom chránený pohlavný styk, v tom období som mala taktiež aj svoje plodné dni, menzes mám dostať do 6 dní, ale začínajú sa mi na prsiach objavovať žilky a mám pocit, že sú moje prsia iné, taktiež žilky sa mi nikdy netvorili ani počas menzesu, maximálne ma prsia slabo pobolievali. Neviete náhodou, môžem byť tehotná? :(

annakina232
8. feb 2014

Kocky ahojte.mam takyto problem s pristelom sme v decembri zacali pracovat na babetku...ked som mala plodne dni tak sme msli pohlavny styk.potom ma ale strasne boleli prsia na dotik neviem posudit ci mam ine bradsvky priatel mi povedal ale ze su take tvrdsie...no a pred mrchov ma vedia bolet len tak 3dni a nie dva tyzdne ...bolo mi aj tak divno zle...nevolno ale nevracala som a testy ukazali ze niesom ..na babetku pracujeme dalej a teraz ma zas bolia prsia dva tyzdne po menstruaci mali sme pihlavny stik je mi zas tak divno xle a toto som nikdy pred tym nemsla prsia ma boleli 3dni pred mrchou ale teraz je to dva tyzdne pred...moze to byt naznak tehotenstva?

zuzka892
12. mar 2014

ahojte potrebovala by som poradiť menzes mi mešká 9 dní, v nedeľu som si robila test vyšiel negatívny... už štvrtý deň ma bolia len bradavky prsia nie. mám zmiešané pocity... dakujem

lenkadenisa
16. mar 2014

Mne sa prsia tak zväčšili, že mi vypadávali z podprsenky, strašne boleli pri chôdzi a po schodoch ani nehovorím (normálne som si ich držala), spavala som v športovej podprsenke, potom to trochu prešlo, ale bolia stále 🙂

erinka26
19. apr 2014

mile baby neviem ale niekto pisal v mojom meme sem na tuto diskusiu a to ja som nebola tak sorry

nikuska245
30. apr 2014

Ahojte..viete mi poradiť,už týždeň ma veľmi bolia prsia,sú strašne citlivé,(plnšie) pri dotyku bolia,do menzesu mám ešte ďaleko,test ktorý som si robila je nagatívny...čo to môže byť???

19erika93
14. jún 2014

Ahojťe tak Pondelok a Stredu som mala nechranený pohlavný styk a bolia ma prsia na dotyk a mala som chut na sladke čo inak ani nejedavám moc sladké a mesiaky mám okolo 24 a akurad som mala ovuláciu v tie dni ked bol nechraneny styk .Ale hovoril že sa nespravil mohol ma oklamať 🙂 .?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre