Akú skúsenosť máte s testom Clearblue a Gs mamatest?

dobi382
24. júl 2011

ahojte baby mate skusenosti niektora z vas s tehotenskym testom clearblue,ja som si ho robila ukazalo mi nie som kupila som si v lekarni gsmamatest a ukazalo mi to 2 ciarky?poradte prosim co teraz na co si mam z toho vybrat!!!

vvia
24. júl 2011

ja som zase mala problem, ze som si prvy test robila rapiclear a ten mi ukazal //. druhy den som si robila mamatest a clearblue a mala som testy negativne. dnes som asi dostala aj MS(teda zatial len spinim), tak neviem ☹ skus si spravit este iny test....

aknaj
24. júl 2011

asi by som zvolila gynekológa 😉 😉 😉

lucka1987
25. júl 2011

no pockala by som este par dni.... a ak mrcha nedojde ani po dvoj troj tyzdnovom meskani tak by som sla za gynekologom.. ved pokial nie su ine problemy, netreba sa hnat na gyndu hned v 4 tt

prahaxx
25. júl 2011

bud si kup 10 dalsich testov, alebo pockaj cca 7 dni po ocakavanej MS - stara znama pravda je, ze vyrobcovia tehu testov vedia zarabat, ak by vsak bol akykolvek problem, tak hned na gyndu, meskajuca MS a negativny test moze znamenat problem

janulkan
25. júl 2011

ja som robila test 36DC, ukazal // a dalej som uz nepokracovala a hned som sa obejdnala na krv, a to som mala stale nepravidlenu MS, takze meskala priblizne medzi 4-8 dni 🙂 spinila som priblizne na 26-28DC

PS: zalezi aky test robis (aka citlivost) a kedy ho robis, ci rano alebo vecer, vysledky mozu byt rozne v priebehu dna

marikac
25. júl 2011

ja som mala digitalny clearblue a je spolahlivy.....

jessi03
25. júl 2011

Debi832 🙂 Ahoj ja som si tento test robila a bola som s nim spokojna tak odporucam 😉 drzim palce.

sjuzocka
25. júl 2011

gs mamatest je vyborny, dokaze ukazat ako jeden z prvych. clearblue nemam skusenost. skus testnut zajtra, pozajtra.

zambilka
25. júl 2011

clearblue ukazuje až nad 50 hcg a mamatest nad 10 hcg takže tak asi si tehu 🙂 😉

anjelicek26
25. júl 2011

Clearblue ma velmi nizku citlivost, na mamatest som pocula len chvalu. Vseobecne - ak mas pozitivny test, tak tam musi byt HCG - iny hormon ti tehotensky test nezmeria. Takze by som gratulovala k tehulkovaniu 🙂 A zajtra si pre kontrolu mozes spravit este jeden xixi

kmetulec
25. júl 2011

SUHLASIM S NIEKTORYMI NAZORMI KTORE SU TU-NAVSTIVIT GYNEKOLOGA,ALEBO SKUSIT ESTE JEDEN TEST,VELA STASTIA!!! 😀

tixi
25. júl 2011

ja som si tiez robila test pomocou clearblue a ukazal mi pozit, hoci som bola tehotna este len cca 2 tyzdne, test by sa mal robit z ranneho mocu, kedy ma najvacsiu koncentraciu

kamilka22
25. júl 2011

ja som mala rapid clear , ten sa moze pouzit 4 dni po oplodneni. Neviem, kedy si si robila druhy test, niekedy HCG stupa pomalsie a pri tom druhom teste uz u Teba mohlo byt vyssie. Tak ja by som rozhodne necakala a kupila by som si dalsi, ak Ti vyjde zasa pozitivny, tak si urcite tehotna - aj tak si myslim, ze si tehotna.

labulle26
6. aug 2015

neskutocna spolahlivost ked mi ukazal negativny vysledok a zrazu som o par dni u gynekologa bola v 5.tyzdni 😉

blairgossip
15. aug 2015

@labulle26 a ktory test si si robila ze ti neukazal? A ktory den od meskania?

eleonora2705
23. sep 2015

ja som si robila test v sobotu a bol tam duch..ale bola citlivost 20 a dnes som si robila s Clearblue a vyslo minusko..tak neviem teraz... 😒 kazdopadne idem v piatok ku gyn. tak sa dozviem...len uz som nedockava.. 🙂

22reka22
16. sep 2019

Ahojte

22reka22
16. sep 2019

Ahojte prosim vedeli by ste mi pomôcť. Takto sa mi zmenil test po hodinku, teraz je to pozitivny alebo negativny?

22reka22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zus111
16. sep 2019

@22reka22 myslim, ze kazdy vyrobca spomina, ze sa neodcitava test uz po takej dobe... Treba sledovat kolonku podla pokynov po urcenych minutach.

22reka22
16. sep 2019

@zus111 ano viem že po 10 minutach by som nrmala pozerať, lenže to zvykli kvoli tomu že keď do vtedy je test negativny tak to treba brať ako negativny. Ale všade pišu že pozitivny vysledok by sa nemal zmeniť, ale mne sa zmenila čiarka, a preto sa pýtam

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zus111
16. sep 2019

@22reka22 skus si spravit zajtra alebo pozajtra test tej istej znacky a uvidis, ci ten duch silnie.. Ale podla mna to je pozitivne, neries co ukazal neskor

22reka22
16. sep 2019

@zus111 dobre skusim, ďakujem za pomoc

baruska73
19. apr 2020

Toto je môj test Mamatest10 robený ráno, v ten istý deň som išla na krv a tá bola negatívna. Mamatestu už nikdy neverte. Posielam foto ako dôkaz

noemikatka
14. jún 2020

@baruska73 🤔😳😳😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre