Bolesť podbruška a krížov

enigma7
17. dec 2012

Prepacte maminky za tuto diskusiu... v starych zalozenych to viazne ;( aky mate nazor na predcasne bolest podbruska a krizou.... presne bolesti ako den pred ms a pocas... ;;( posledna ms bola 26.10 v tom obdobi som mala zdr. Problemy a podstupila som aj gyn vysetrenia vsetko bolo ok ziadne problemy...mam bolesti od vcera... nechapem tomu ze mam predmenstruacne bolesti tak skoro... poh. Styk bol cca5 dni dozadu... mechur ma neboli ani nic... a tehu test by bolo predcasne robit. Dnesna bolest podbruska a krizou bola natolko neznesitelna ze som uzila panadol femina ale neprechafzalo to tak som si dala nospu a nic ;( prosim o radu trva to uz 2 dni... bola som hosp. Mala som.helikobaltera a uzivala som 10 dni silne lieky mohlo mi to takto posramotit? Mate tu nejaka mamicka podobny problem dakujem ;(

trish31
17. dec 2012

@enigma7 co takto lekar?

enigma7
autor
17. dec 2012

trish31 dik

sissy27
17. dec 2012

@enigma7 včera si založila to isté len v bledomodrom
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/bolest-podbruska-a-krizov-10-dni-pred-menzesom/
aj by stačilo, nie? ak máš nejaké pochybnosti o svojom zdravotnom stave, tak by bolo vhodné navštíviť lekára...

enigma7
autor
17. dec 2012

sissy27 dik

zuzi0911
17. dec 2012

@enigma7 ako nemeska ti ms? Ked si ju mala naposledy v oktobri ?a bolest moze byt aj skor pred ms.neviem no ak to neprejde dalsie dva dni treba ist s tym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre