Bolesti po menštruácii. Môžem byť tehotná?

rqduskq
1. mar 2013

Prosím Vás baby, ja som mala min. týždeň od 21 MS, prvé tri dni normálnu, potom v nedeľu už len slabú, len keď som sa utrela a to aj v pondelok tak, len taký ružový - krvavý pásik, v utorok už nič, len mám stále pocit, akoby som mala dostať MS, normálne úplne totožný a bolia ma prsia, čiže nie pred MS ale po MS mám tieto príznaky, nikde som príznaky PO menzese nenašla, len pred, mali ste to niektorá? Môžem byť tehotná? Test by sa mi neoplatil robiť, pohl. styk sme mali v utorok, čiže dva dni pred MS, to by mi neukázalo ak by ....

blanka12
1. mar 2013

@rqduskq ahoj moja ako citam ja som mala dostat 7 mala som priznaky bolenie bruska prsniky ma pobolievaly predstav si urobyla som si test jeden ukazalo mi veeeeeeeeeelmi slabucku ciarku druhu potom akokeby zmizla dury o dva dni a nic a mrcha prisla az 26 aj to prvy den kvapka druhy silnejsi a treti uz slaby a vecer uz skro najslabie a po menzesi ma strasne bolia prsniky citlive ako keby som mala mat dalsiu mrchu mat ty pockaj par dni a urob si test bo zvikne byt pokila sa uhniezdi vajicko a mas ako keby si mala menzez mam kamaratku ma 40dnovy ciklus a predstav si urobyla si test a nic negativny mala dostat 5februara a zase nis a teraz vmarci bola na gynekoogii a je uz 3mesiaci ani otom nevedela az vcera robyla test a potrdil jej lekar

uhnakova
1. mar 2013

@rqduskq Mohli by to byt aj priznaky ovulacie 🙂

aurelkan
1. mar 2013

Dalsia moznost - niekedy mavaju zeny aj ovulacne bolesti, teda okolo ovulacie (11-14 den), su podobne tym menstruacnym. Vzhladom na to ze je to dost skoro po menzese tak by to bol velmi kratky cyklus - ale stava sa.... Ja som pocas tehotenstva nemavala take bolesti ako popisujes, ale v medicine je vsetko mozne 🙂

rqduskq
autor
1. mar 2013

@aurelkan však práve, že to podľa mňa ovulácia nemôže ešte byť ... no uvidím 🙂 ale mňa to bolí dokopy aj s ms už 9 dní ... nikdy som nič také nemala

aurelkan
1. mar 2013

ono niekedy to vajicko proste dozreje aj skor. Vies kolko zien sa uz spolahlo ze pocas menzesu sa neda otehotniet? 🙂 Ja ta tymto v ziadnom pripade nepresviecam ze ide o ovulaciu, ale len ze je to mozne. Ved ak to prejde, tak bude fajn a uvidis co bude o mesiac.... Vela zdravicka prajem

rqduskq
autor
1. mar 2013

@blanka12 no, ja mám tak 31 dňový asi .... no dúfam, že je to tehotenstvo 🙂 ale keď som mala menzes, no teraz fakt akoby som mala normálne každú chvíľu dostať druhý, taký pocit som nemala nikdy po menzese ... a ty so so robila už test teraz po menzese? však to ti 19 dní meškal?

rqduskq
autor
2. mar 2013

a čo si myslíte? v piatok mám ísť ku gyn. na preventívku, keby som bola tehotná od toho 19 teho februára myslíte, že by to už videl?

sabina1975
2. mar 2013

nie neuvidi este nic, ja som mala ovulku 8.2 a 28.2 mi nevedela potvrdit tehu na 100% bolo vidiet len dve male bodky a testy mam // uz od 10 dpo najprv len duchov a teraz mam uz silne ciarky na kontrolu mam ist 14.3 tak snad uz nieco uvidi

rqduskq
autor
2. mar 2013

sabina1975 aha, no ale však oni by to podľa toho krčka a podľa maternice mali rozpoznať nie? však kedysi to len tak nejako rozpoznávali : D akosi zleniveli :D

blanka12
2. mar 2013

@rqduskq moja nerobyla som jak mi skonci urobym som zvedava co to vlasne je bo prsniky ma bolia dalej a mam bazalnu telptu predstav si 37 a cilkus nemam velmi silny

dorekapa
2. mar 2013

@rqduskq ahoj,aj ja mam to take podobne ako ty.Mala som kratku mrchu tri dni a aj to na treti den koncila.s manzelom sme hned po mrche spolu keksikovali a a v opdstate o par dni prisli take divne tlaky v podbrusku ale co ma viac prekvapuje je to palenie zahy..robila som si test,hoci teraz je len od poslednej mrchy co som dostala 19.2 dvanasty den cyklu,tak som robila testy od 8 dna cyklu,cize od 27.2 robim kazdy den test a raz je tam duch,raz nic..potom opat duch a vyrazny a potom zas nic..nechapeeem...a prsia mam naliate..take veeelke dvorce mam

dorekapa
2. mar 2013

Zeny tu bazalnu teplotu mam merat len ranooo?Ja som si teraz pomerala a mala som 37,2,ale myslim,ze to je zle..ze sato meria iba rano...ale tak nic..zajtra rano pomeram

rqduskq
autor
2. mar 2013

@dorekapa no ja teda fakt neviem ako fungujú tie testy .... kedysi si ľudia raz vrzli a hneď bolo dieťa a teraz takto ...

rqduskq
autor
2. mar 2013

@blanka12 no ja som pri prvej ani nevedela, kedy mám ovuláciu nič a teraz ma stále čosi pichá, čosi tlačí, prsia, brucho .... menzes mám divný ... ja to nechápem ...

blanka12
2. mar 2013

@rqduskq moja poiem ti ja mam to iste a aj prsniky mam jak lopticky a strasne bolia nerobyla si si tehotensky test skus

rqduskq
autor
2. mar 2013

@blanka12 robila dnes a bol negatívny ... ale pri prvej som si robila tiež a prvý bol negatívny .... neviem, počkám asi ...

blanka12
2. mar 2013

@rqduskq tak to moja asi bude tym skus neskor a uvidis daj mi potom vediet

alcahelca
26. aug 2013

@rqduskq ahoj, môžem sa opýtať...ako to dopadlo? my sa snažíme už 3 mesiac, a teraz mám presne také príznaky ako pred MS (a to som ich doteraz ani pred MS nemávala- len posledné mesiace ich mám)...tiež mrcha skončila, a mne je nevoľno, pichá ma v podbrušku, a neviem čo si mám o tom myslieť ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre