Bolesti v podbrušku a negatívny test

wawrita
24. feb 2012

Ahojte, snažíme sa o bábo vyše dvoch rokov, stale nič , mame za sebou vsetky vyšetrenia, sme zdraví obaja.
1tyzden mi mešká menštruácia a mam bolesti v podbrušku 5krat denne po takych 5-10minút. potom to zase
prejde. Test vyšiel negatívny. čo si mam o tom myslieť? falošná nadej asi,že?

mirka1473
25. feb 2012

awoj ked ti meska jeden tyzden menstruacia myslim si ze mas sancu ze si tehotna test to zvycajne ukazuje az po 10 dni tak ze este nestracaj nadej.... 🙂

lucka1987
25. feb 2012

@wawrita sksu neskor urobit test.. mohla si mat ovulaciu neskor.. aj my sme sa snazili skoro dva roky... moze byt aj ze si len prechladnuta ... treba len pockat. zbytocne sa netesit, ale ani nezahadzovat nadej

wawrita
autor
25. feb 2012

ste zlaté holky, no ved sa snažím mať neutralny postoj k tomu, test budem robit o tyzden, uvidime.
ale mam dost bolesti, neviem co si o tom myslieť.

mirka1473
26. feb 2012

velmi ti drzim palceky aby ten testik vysiel a hlavne aby ti dovtedy tie mrchy neprisli daj potom vediet ako co hlavne mysli pozitivne..... 🙂

wawrita
autor
27. feb 2012

Pridali sa bolesti pŕs, a tie bolesti v podbrušku pokračujú, tak mojmu telu vobec nerozumiem. keby som bola tehu, tak asi by ma neboleli prsia...
test chcem opakovat asi v stredu, dufam ze dovtedy vydržím a ze mrcha nepríde.

p3tra11
27. feb 2012

@wawrita drzim prsty s testom, dufam, ze si robis tie s nizkou citlivostou.. inak bolest prs,napatie v nich je aj jednym znakom tehu.. nevesaj hlavu, ak ti znova test vyjde negativny, chod k doktorovi, nech ta prezrie...

andy03
27. feb 2012

@wawrita ja som v takom istom stave..aj s ty meskanim😉 dufam,ze ma lekar zoberie v stredu na testy. Drzim palceky!!!

wawrita
autor
27. feb 2012

jéééj andy, tak sme na tom rovnako, drzim palce.
petra no ano, ak vyjde negativny, tak pojdem k doktorovi, ale to aj ku koncu tyzdna. ale ja stale dufam ze sa pozriem na test a uvidim dve čiarky.

svetllana
27. feb 2012

@andy03
@wawrita Baby, aj ja Vam drzim palce!!! 😉 A, wawrita, vyzera to naozaj slubne, pridruzenie bolesti prs by som povazovala za dobre znamenie 😉

wawrita
autor
28. feb 2012

Dakujem. nejako stale neviem... test nechce ukazat dve čiarky. snad v piatok ukaze. neviem ako sa mam citit. sem tam uz mam pocit ze príznaky tehotenstva si namýšlam a vyhladavam na svojom tele 🙂 ale bolesti prs a podbruška su pravdou. ta bolest v podbrusku asi ustupila od minuleho tyzdna.

nelinocka
28. feb 2012

@wawrita a v case ms nemas moja vytok ja som akurat v takom case a mam 2 den spinenie....tez sa snazime a papam gynex

wawrita
autor
28. feb 2012

ja mavam len prred menštruaciou taky svetlohnedy výtok, ale ten sa rychlo zmení na normalne kramy.

andy03
29. feb 2012

@svetllana
@wawrita baby idem od doktora s gratulaciu 😀 😀 😀 velmi cerstva mamina..odpadnem 😀 neverila som tomu ze to ide takto lahko

wawrita
autor
29. feb 2012

jeeej , andy, gratulujem... a babyyyyyyyyyyyyyyyyy !!! ja som dnes robila test a su tam dve čiarky. ... tesiiim sa!!!! k doktorovi asi pojdem neskor, teraz aj tak nic neuvidi... ci? any tebe odkedy meskaju? a robil ti z krvy testy alebo ta prezeral??? tesim sa spolu s tebou.. ani ja som necakala dve čiarky

pacica
29. feb 2012

@wawrita ahoj gartulujem ti 🙂 prosim ta ako casto sexujete,ked sa vam to podarilo?iba v case ovulky?dakujem za odpoved

pacica
29. feb 2012

mozu znamenat bolesti nad bruchom nieco?

wawrita
autor
29. feb 2012

ahoj pacica, vies čo, ja som mavala strasne bolesti pri kramoch aj pred nimi, tak som myslela ze to su bolesti z toho ze mi maju prist, ale ked nechodili , tak som sa zacala tesit a hlavne prsia ma boleli tak zvlastne, to su asi najvacsie znamenia tehotenstva. ano, snazili sme sa pocitat ovu.

butterfly22
29. feb 2012

@andy03 gratulujeeeem a @wawrita, podľa mňa môžeme pogratulovať aj tebe 😉 juj baby, teším sa s vami 🙂)))

andy03
29. feb 2012

@wawrita ahoj.v prvom rade gratulujem, dufam ze sa ti tie dve ciarky potvrdia :D silno drzim peste. .no mne na sone este nic nevidel ale nastojcila som na tom ze mi nieco je lebo uz 5 dni meskaju, je mi strasne divno a to u mna neni len tak.....spravil mi zasa koplet sono brucha, skontroloval vajecniky a tak....stale nic...tak dal zobrat moc, zobrali to do labosky a za 45 minut mi pogratuloval 😀 😀 a podla mojich vypoctov som mala pred 2,5 tyzdnami plodne dni a pan doktor mi povedal ze nech som kludna ze to byva vidiet az od 3-3,5 tyzdna ako u koho...tak idem buduci tyzden k nemu no som ja zvedava :D
fuuuuuuuu no takto som si to ja inak neprestavovala..take bolesti, tocaky a poopicne stavy.....asi nebudem jedna z tych co to dobre znasaju 😝 😝

wawrita
autor
1. mar 2012

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, andy, tak sme na rovnako, super, gratulujem ti. ja neviem ci mam k doktorovi uz teraz alebo mam pockat nejaky tyzden, dva. ale aj mne je riadne zle. hlavne sa mi točí hlava a zvlastne no... ale neboj sa, zvladneme. strasne sa tesim. !!!! vytesuj sa !!!!

p3tra11
1. mar 2012

@wawrita jeeeej, gratulujem 😵 som rada, ze sa testy nakoniec umudrili a doniesli ti taku peknu spravu 🙂

wawrita
autor
1. mar 2012

dakujem peti, som rada. velmi.

zaza26
1. mar 2012

@wawrita
@andy03 baby gratulujem 🙂...ja akurát vyhľadávam príznaky na MK aké mali maminy (ja už jedného syna mám,ale už si ani poriadne nepamätám,kedy a aké presne som mala-krámoše som mala krátke tie posledné to viem,že hned som vedela že som tehula,...unava,vyčerpanie,nízky tlak -točáky a pod. to bolo všetko z roboty vtedy 😕 ) my sme v piatok min. týždennaostro 😀 a asi bude ešte skoro,no ja mám dnes také bolesti vo vaječníkoch že konec,tak neviem,či to môže nejako súvisieť (je málo pravdepodobné že by som bola tehu,lebo sme keksovali 3 dni po mojom menzese 😀 ale čert nikdy nespí ako sa vraví )

wawrita
autor
1. mar 2012

ahoj zaza, fúha, to je asi fakt skoro. ale mna bolelo podbruško strasne, asi viac ako pred kramami.
Este ti nemeškaju , ci ano? pockaj, ked ti budu meskat. uvidis. drzim palce

zaza26
1. mar 2012

@wawrita niéé,ešte nemali kedy meškať,ešte mám práveže len 10 dní od konca menzesu,len u nás je to v rodine nejako na prvý šup 😀...aj my s bratom sme boli vraj hned a aj moj syn hned na prvý,či druhý krát (9 rokov predtým sme sa vždy chránili a ked sme prvý a druhý krát nie ,hned boli 2 čiarky..tak preto...teraz chceme druhé miminko,tak by bolo supiš,keby tie krámoše potom meškali 😀 ) a dakujem...teším sa s vami,že vám to vyšlo,užívajte si to plný,i dúškami,lebo čas tak rýchlo letí!!!všetko dobré a hlavne zdravíčko 😎

andy03
1. mar 2012

@zaza26 mna brucho zacalo bolet tyzden po...ale myslela som si ze to je tyzdenna priprava na mz.. 😀 a nebola...

wawrita
autor
1. mar 2012

tak prajem, nech meškaju, a prajem nech potom najdes na teste dve čiarky. ja este bábo nemam, toto bude prve a strasne sa tesime, pretoze sa nam nedarilo. vidis, niekto na prvy šup a niekto nie a nie... ale konecne je to tu. nikto si nevie predstavit ako sa tesime 🙂

zaza26
1. mar 2012

@wawrita ja ti verím,že sa tešíte moc moc moc🙂 viem,že sa mnohí snažia,aj moja bývalá šéfka v práci sa snažila s mužom 8 rokov :-/ - ale nedávno porodila zdravú dcérku prvú po umelom oplodnení,tak tiež sa veľmi radujú 🙂 a dakujem 🙂 užívaj si tehu,je to prekrásne obdobie 🙂 a to krajšie samoška príde potom 🙂 a moja rada:šetri sa a oddychuj ťoľko koľko sa dá ,potom už bude o niečo menej času pre seba aj pre oddych 😀

zaza26
1. mar 2012

@andy03 😀 no tak uvídíme ako to nakoniec so mnou dopadne 😀

wawrita
autor
1. mar 2012

drzim palce i tebe. no ja sa musim setrit hlavne v praci. som zvedava dokedy vydrzim byt v praci, nie PN.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre