Často mi býva zle a test je negatívny. Môžem byť v tom?

debora
19. apr 2013

ahojte prosim vas snazime sa o babatko v poslednej dobe mi byva často zle(tak tazko na zaludku),a v podbrusku mam niekedy take bolesti ako cez kramy.dnes rano som si robila test a bol negativny.mali ste to tak aj vy ?mozem aj tak byt?musimi to hned test ukazat ci som alebo nie?prosim poradte mi.dakujem 🙂

linda20111
19. apr 2013

ahoj, ja som mala tiez take "minibolesti" ako cez kramy v prvych tyzdnoch tehotenstva. a testy mi vysli tak isto negativne ked som robila dva dni po tom ako som mala dostat menzes. po tyzdni meskania uz mi vysli pozitivne. tazko na zaludku mi nebolo vobec pocas celeho tehotenstva. takze podla toho co pises mozno sa uz podarilo babatko, uz len pockaj par dni a urob test znova. drzim palce 🙂

cerez
19. apr 2013

Ako dlho ti meškajú?

fopka
19. apr 2013

test ti nemusi hned ukazat,... ked si spominam, tak ja som si test robila začiatkom tyzdna, myslim, ze to bolo v utorok, pretoze som mala tusaka, ze sa to podarilo. Ale test bol negativny, tak som rezignovala a povedala si, ze uz ziadne testy, aby som nebola zbytocne sklamana. No kedze to bolo dvojbalenie, v piatok vecer mi to nedalo pokoja a tak som isla pre istotu ciknut este raz 😀 a objavili sa dve ciarocky. Bolesti som vsak nemala ani nic podobne, nebolo mi ani zle. Bol to len pocit, ze som tehotna. V mojom pripade bolo signalom aj to, ze niekoľko dni pred tym som jeden den trochu "spinila", ako keby slabe kramy - dozvuky .... teda som predpokladala, ze doslo k oplodneniu, resp. uchopeniu vajicka ci ako sa tomu nadava 😀 ..... a nemylila som sa. Pockaj a uvidis

mimonecka
15. mar 2017

Ahojte chcem sa spytat ... Rano mi byvava zle ale nezvraciam tak isto aj niekedy v praci ... No a na mojom bruchu je vidno ze som pribrala,a poslednu menstruaciu som mala 21.2 a koncila 26.2 no a doteraz nic a to ju mavam vzdy tak na zaciatku a na konci mesiaca ... Myslite ze som tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre