Čo to bolo?

vcelicka28
6. apr 2015

Ahojte mam 22r a 30.3 sa nam stala nehoda pouzivam pharmatex a moj priatel kondomy len ze kondom nam spadol nevieme kedy a pustil to do mna po dnoch ma zacalo pichat v pravej strane pod bruchom brala som to ako prichadzajuci menstruaciu ktoru mam dostat okolo 10.4 ..vcera som na nohavickach nasla krv taku hnedu a potesila som sa ze som to dostala ALE vecer to zmizlo :/ mam ciste nohavicky a teraz neviem ci to bolo tym ze uhniezdovalo vajicko ( neviem ci to nie je skoro ) alebo iba spinenie .. chcem si spravit test nebude to skoro ? keby vysiel pozitivne na 40% by som bola rada ale nemam este skoncenu vysku a to by ma hnevalo :/

prosim o radu :/ 🤐

pirir
6. apr 2015

@vcelicka28 Keď sa narodí bábo, nedáš ho za nič na svete.

vcelicka28
autor
6. apr 2015

ja viem ale teraz nemoze prist :/

neznama1818
6. apr 2015

@vcelicka28 ja som takto cakala na menzes. zacala som spinit, tak som si dala preventivne tabletku od bolesti . ale spinenie na druhy den odislo a ked som si robila test, tak krasne dve ciarky.

vcelicka28
autor
6. apr 2015

mala si bolesti ako pri mestruacii ? mna neskutocne bolia krize a brucho preto som aj zmätená
@neznama1818

majka35
6. apr 2015

pri obidvoch deťoch som v den menštruácie začala špiniť a na druhý den to odznelo 😨

butterfly333
6. apr 2015

@vcelicka28 sprav si tehu test podla mňa je to tehu.

neznama1818
6. apr 2015

@vcelicka28 ano , take jemne bolesti som mala a chystala som sa do prace , tak som si dala tabletku dost silnu aby som to tam zvladla. sprav si zajtra test. to uz po 10 tich dnoch by malo ukazat. Drzim palce...samozrejme k tvojej spokojnosti

vcelicka28
autor
6. apr 2015

nie je skoro este robit ten test ?

vcelicka28
autor
6. apr 2015

dobre dakujem

bajana
6. apr 2015

@vcelicka28 samozrejme, že je na test skoro, ženy asi nečítali pozorne...už neostáva nič len čakať, či MS dorazí a testovať až keď nepríde

butterfly333
6. apr 2015

@bajana ved pise ze 10.4 ma byt ms a dnes je 6.4 tak duch by uź mohol byt. Jasne lepšie je počkat kym ms nepride.

prego81
6. apr 2015

@vcelicka28
test mozes skusit, vsak tym nic nepokazis. Ja by som vsak este pockala 2-3 dni. Mne sa ukazal pozitivny test den pred menstruaciou.
Podla datumov si nemyslim ze je velka sanca ze si tehu. Bola si podla mna uz mimo plodnych dni. Ale zase nepoznam dlzku cyklu a pod....a niekedy sa zadari aj napriek vsetkym (bio)logickym skutocnostiam.
Aj ked budes tehotna, neboj, vsetko sa da zvladnut. Aj skola aj dieta. Staci k tomu dobry partner - aj ked tento, ani nevedel ze mu kondom spadol...no neviem-neviem (nedalo sa nebyt sarkasticka, prepac)
Daj potom vediet 😉

zenulkaaa
6. apr 2015

nechcem ta strašiť, ale ta krv mohla byt aj uhniezdovanie vajička, teda začiatok tehotenstva. Aspon ja som to tak mala, že pár dni po sa to u mna objavilo a potom zmizlo. Ale ked tak pozerám na datumy, tak je možné aj to, čo píše @prego81, že si už bola mimo plodných dni.
Na test je podla mna ešte skoro. Neukáže nič. Počkala by som do toho 10.4.
Ale nech to dopadne akokolvek, ber to tak, že práve tak to malo byť 🙂

vcelicka28
autor
6. apr 2015

@prego81 dakujem ...partner je dobry nanho sa da spolahnut co uz stalo sa 🙂

prego81
6. apr 2015

@vcelicka28
v tom pripade, nech uz to dopadne akokolvek tak to bude vyhra. Bud s dietatom alebo bez neho 😉

vcelicka28
autor
6. apr 2015

@zenulkaaa nestrasis nejak uz bude mozno budem v zime kocikovat teraz sa svet nezruti ked hej :D

kiki68
6. apr 2015

takze Ty si mala pharmatex a on este kondom? no keby aj kondom zlyha,tak stale pharmatex je tam, cize ja tam velke sance na to ze by si ostala tehu nevidim. Ako vzdy sa moze stat, ale ja som pouzivala pharmatex a nic sa nestalo, ziadna nehoda. Predpokladam,ze pharmatex mala byt poistka.

bajana
6. apr 2015

@butterfly333 ale píše, že styk bol 30.3., takže zajtra to bude len 8.deň

butterfly333
6. apr 2015

@bajana aha tak ja už sa v tom nevyznám 😆 no to uź mala asi po ovu či nie?

bajana
6. apr 2015

@butterfly333 už asi áno, ale ovu je dosť nevyspytateľná a kedykoľvek sa môže posunúť na neskôr...

butterfly333
6. apr 2015

@bajana ved to áno 😆😆

pirir
7. apr 2015

@vcelicka28 Prečo teraz nemôže prísť? Uvidíš, keď sa narodí, všetko ostatné bude nepodstatné.

vcelicka28
autor
7. apr 2015

@kiki68 presne poistka

kiki68
7. apr 2015

@vcelicka28 nieco podobne sme riesili u inej holky,co mala pharmatex a myslela,ze je tehu a nebola. Takze podla mna poistka by mala fungovat...

vcelicka28
autor
11. apr 2015

vcera mi prisla menstruacia ale diky za podporu

pirir
20. apr 2015

@vcelicka28 Počkaj keď v 40-ke budeš chcieť otehotnieť a už nebudeš môcť.

sestricka52
20. apr 2015

skola sa da dokoncit aj neskor. prsia ta nebolia? nezdaju sa ti nafuknute? aj to by bol priznak tehotenstva...ved uvidis. mozno to tak ma byt. osud chce aby si bola maminou. ved budes vidiet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre