Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

karmela
28. nov 2013

@isabella22 podla mna este skoro skús este počkať

lujzicka212
28. nov 2013

@kika8259 tak teda drzkam palcek, aby to vyslo, ako si zelas :D

isabella22
28. nov 2013

@karmela no hadam ale vydrzim 🙂

valika1210
28. nov 2013

@karmela ahooj 🙂 no co ti poviem mrcha nedosla....brusko pobolieva sem-tam.....tak ci tak som urobila este testik no vysiel znova len slabucky dusik este slabsi ako predtym....tak zajtra ma prist mrcha uvidime...no moj tusak ze do rana je tu.....:-/...co ty?ako citam tak drzim palce pri snazilkovani 😉 🙂

majka_3
28. nov 2013

@valika1210 ahojky...noo skoda ze to tak duchuje 😒 😒 😒 a neskusala si ovu test?

valika1210
28. nov 2013

@majka_3 no pozerala som sa nan v obchode ale veru nekupila 🙂 ja neviem ale co si mam o tom mysliet....zeby zase druhy mesiac to iste....ako je mozne ze mi vidu // aj ked slabucke a potom uz ziadne ?

majka_3
28. nov 2013

@valika1210 neviem ti to povedat..ale mne sa to stalo min mesiac... poslem ti moje testy a mrcha aj tak prisla...testovala som asi moooc skoro... a mrcha bola aj tak inaaaa....cize mozno tam aj nieco bolo a odislo to... a ovulacne my vychadzali 5 dni taketo ako je posledna foto...

valika1210
28. nov 2013

@majka_3 fuuuha tak ale druhy mesiac za sebou....no skooda....tie tvoje uz boli teda dobre viditelne....:-/ nie nadarmo tu baby pisu ze netestovat este pred mrchou.....presne tomuto by sme sa vyhli......

majka_3
28. nov 2013

@valika1210 presne tomu by sme sa vyhli..a preto som poucena a ak to dokazem skor testovat nebudem ako 2 dni pred mrchu.. 😅 😅 😅 😅 ..vtedy som testovala 1tyzden tusim..ale mrcha aj meskala....a pravde podobne tie ovu testy pozit a aj tehu testy boli iba ovulacia...lebo som dostala od tych pozit testov do 13 dni mrchu.

valika1210
28. nov 2013

@majka_3 jaaaj tak potom aspon vies kedy mas ovulku....🙂ja ani to neviem....🙂 a preto neviem ani ze coho sa mam drzat🙂 ale neviem s tohto dvojmesacneho sklamania....asi zo snazilkovanim prestaneme a nehame to na nahodu......

majka_3
28. nov 2013

@valika1210 nooo viem kedy mam ovu lebo mam testy 😀 a tiez som to nevedela..skusila som to prvy krat minuly mesiac 😅 😅 😅 cize tiez som novacik s testami 😀

valika1210
28. nov 2013

@majka_3. 😀 😀 jaaaaj 🙂 ja som sa doteraz nejako nesledovala cize novacik 😀 😀 ale cim viac sa sledujem a cakam tym je to horsie 🙂 ja si nepoznam vlastne telo....dnes ma trosku prsia zacali pobolievat...a teraz neviem ze scoho....to bude asi mrchou...no po porode sa mi normalne kazdy mesiac prejavuje inak....:-/

valika1210
28. nov 2013

@karmela
@majka_3 uz ked mam foto tak mrknite 🙂 🙂 dnes rano a poobede.....

valika1210
28. nov 2013

@valika1210 su asi slabsie ako tie pre 3 mi dnami....to by uz asi silneli vsak......

tilly
28. nov 2013

@kika8259 neskusala si znova testovat?

karmela
28. nov 2013

@valika1210 nesmút ved mrcha este nedošla,ja som sa tiez navnadilia tými testami uz nebudem robit pred.Stale aj ja nad tym zbitocne rozmýšľam a hutam.Ale poviem vam pravdu ked som sa testovala pred 5 rokmi nikdy mi taky duch nevyšiel.Ale ako som čítala teraz Duchuju jedna radost. 😒
@majka_3 tak ty si mala viditeľne čiarky moja.Ja som si dnes čítala knižku mesiac po mesiaci,čo som si kúpila pri malej a mne meškala mrcha bola som uz v 5-6 tt .tak držím vam palceky aj sebe nech sme Maminy

karmela
28. nov 2013

@valika1210 vidiet tam slabucke čiarky,Zajtra máš dostať ms tak skús v sobotu testik

valika1210
28. nov 2013

@karmela. 🙂 tak este som to tak uplne nevzdala 🙂 uvidime ako zajtra....to je na nevydrzanie.....🙂

lene27
28. nov 2013

@mimibb no už si kúpila nový testík? lebo som zvedavá, ako to vyšlo... 🙂 držím palce.

lene27
28. nov 2013

@valika1210 čiarky sú slabšie, to je fakt... síce je to na nevydržanie, ale skús počkať 2-3 dni, možno zosilnejú. Povedz si, že už len 2-3 dni a vieš na čom si...ja som mala ešte len teraz ovu...🙂 za tie dva týždne vyletím z kože... neskutočné, niekedy som takto odpočítavala dni do Vianoc, teraz kým príde MS... 🙂

kika8259
28. nov 2013

@tilly ahoj skusala a je tam malinky rozdiel ...

valika1210
28. nov 2013

@lene27 😀 to je fakt ze je to na nevydrzanie.....no uz treti den je to takto....zajtra je den mrchy tak uvidime co bude dalej....bud zosilnie alebo sa uplne strati....jeeej tak potom dalsia nadejna tehula 🙂 drzim palceky 🙂

valika1210
28. nov 2013

@kika8259. Malinky ale predsa je 🙂 🙂

lene27
28. nov 2013

@kika8259 a koľký deň ti mešká?
@valika1210 🙂 neviem čí nádejná, ak by to tentoraz vyšlo, bola by som neskutočne rada. 🙂 tebe sa poprvýkrát podarilo po akom čase?

tilly
28. nov 2013

@kika8259 ale ano, ten treti je vyraznejsi

valika1210
28. nov 2013

@lene27 no pri prvom 8mesiacov....potom nasadila hak a hned po vysadeni na prvy sup 🙂 no teraz mi minuly mesiac ukazalo ducha a mrcha dosla....a teraz no neviem tie moje ciarky....som netusila ze tolkym kockam vychadzaju taky duchovia 😀 a ze vobec vychadzaju a nakoniec stoho nic nieje....

valika1210
28. nov 2013

@kika8259 to mas aku znacku testiku ?

kika8259
28. nov 2013

@valika1210 nechám sa "prekvapkať" čo z toho bude 🙂

kika8259
28. nov 2013

@valika1210 sú to tie "najnenávidenejšie " Pepino 🙂 ale prvy krat mi ukazovali tiez duchov a bolo z toho nakoniec nieco aj ked len na par tyzdnov ...

lene27
28. nov 2013

@valika1210 ja som bola vždy tiež v tom, že ak tam ten hormón nie je, tak nie je ani náznak čiarky, no už o tom nie som presvedčená. A sľúbila som si, že tento mesiac žiadne testy. Lebo som schopná kúpiť si ich aj 5 a za deň minúť všetky. A na druhý deň to isté... a to preto, že po ceste domov mám toľko lekární... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre