Je ružový výtok znakom tehotenstva?

lola0904
3. dec 2012

Ahojte baby! Viem, že je to už veľa krát mienená téma ale stále v nej nemám jasno. Mali ste už niekto skúsenosť s týmto ružovým výtokom? Je to príznak tehotenstva ? Vopred ďakujem ....

galaxy
3. dec 2012

Buď mrchy alebo tehotenstva

denisa87
3. dec 2012

@lola0904 ahoj,aj ja som to mala vcera,cakam na ms dnes som 43dc zajtra navsteva lekara,tak neviiem ani ja ci pride ms alebo som tehu-...

janinah
3. dec 2012

a test? múdra knižka vraví,že teh. má príznaky isté a neisté,a ak sú neisté ako tvoj príznak,tak čakáme hľadáme príznak istý- najlepšie vyš. a odber krvi

denisa87
3. dec 2012

@janinah ved ja zajtra idem,len som uz strasne nedockava,a test raz duch raz negatív....

janinah
3. dec 2012

@denisa87 no test ani tak ani onak, do zajtra nevydržíš,tak už len nejakú vešticu splaš,ale či tu nejaká bude? 😀

dianka16
4. dec 2012

no caute baby ja sa hned pridam mne mrcha skoncila 25.11 a teraz mam take slabunko ruzove vytoky a rano ked sa vytriem tak tam je trocha viac krvicky ,dufam ,ze sa uz konecne zadarilo dajte vediet aj vy 🙂

made
4. dec 2012

@dianka16 ahoj aj ja mam akurat take daco uz 2den mam raz za den ruzovy vytok a mrcha by mala prist v piatok no som zedava

dianka16
5. dec 2012

baby mne to stale trva slabulinko ruzove spinenie,ja sa strasne bojim urobit test zasa to sklamanie uz ma nacisto porazi ☹

dianka16
5. dec 2012

@denisa87 nevzdavaj to na zaciatku tehotenstva hcg stale stupa skus este test,nechcem ti robit nadeje ,ale skus to 😉

dianka16
5. dec 2012

@lola0904 tak co zadarilo sa?

denisa87
5. dec 2012

@dianka16 mam negativnu aj krv,dnes mi volali kvoli vysledkom..

dianka16
5. dec 2012

@denisa87 ale ja si myslim ,ze hcg kazdym dnom rastie moja svagrina bola tehotna treti mesiac a stale mala krv negativnu preto pockaj do konca tyzdna a sprav si este jeden test ,nevzdavaj to 🙂

olink4
12. apr 2013

@lola0904 Ak si nemala normálnu menštruáciu a máš ružový, alebo hnedastý výtok, môže to by tehotenstvo 😝 😅 😕 .

kikaba44
12. apr 2013

@lola0904 Tak ten výtok príznakom niečoho určite bude, napr. býva aj po súloži, ak si nebola dostatočne vlhká 😕

liza123
1. júl 2013

Ahojte baby mne skončila menstruacia 21.06. A dnes mám taký rozovy výtok..troška aj krv..ale ken troška...neviete čo to znamená..?čítala som na nete..že môže to byť...ked sa vajíčko zahniezduje...poraďte mi prosím...bojím sa lebo som potratila 2x po sebe..ahoj

lienka2407
1. júl 2013

@liza123 ak si spravis test uz by ti mal ukazat

liza123
1. júl 2013

A dnes som si aj robila test..tak je tam slabulililinka druhá čiarka. Skoro ako neuveriteľná..tak fakt neviem aj sa z toho teším..aké zároveň aj bojím..

tinki
1. júl 2013

@liza123 v tomto období môžeš mať ovuláciu..aj vtedy môže byť ružový výtok..a tiež to môže byť po styku. Ešte skoro aby si bola tehotná..

liza123
1. júl 2013

@lienka2407 mám robila som si...ale fakt slabulililinka čiarka

kazunomiya
1. júl 2013

@lola0904 take spinenie/krvacanie mimo menstruacie moze byt okrem priznaku tehotenstva aj niecim inym, niekedy sa to vraj stava aj cez ovulaciu co je ca. v strede cyklu (to by u teba mohlo byt) alebo to moze mat aj ine priciny, takze nevieme cim to je u teba... mozes si bud urobit test,alebo ist k lekarovi, alebo to nechat tak. Mne sa to ojedinele tiez stalo a neriesila som.. asi to bolo stresom.

kazunomiya
1. júl 2013

@liza123 tak skus este zajtra resp. o par dni... aby si si mohla byt istejsia 🙂

lienka2407
1. júl 2013

@liza123 takze si otehotnela este pred menstruaciou?sprav si digitalny ten ti ukaze presne na tyzdne

liza123
1. júl 2013

@tinki -ahoj pi styku nie..nemilovalila sme sa včera...možno je to ta ovulka asi..ale čo ta slabucka čiarka na teste..potom..

tinki
1. júl 2013

@liza123
nikam sa neponáhľaj..Test je najlepšie robiť, ak ti menzes mešká pár dní..To, že sa ti ukáže slabulinká čiarka ešte nič neznamená..Aj keby si išla teraz k doktorovi, aj tak by ťa ešte počkal domov. V podstate sa čaká, či sa plod udrží alebo nie. Chápem, že máš strach, ale neurýchliš to. Neponáhľaj sa. Papaj vitamíny a šetri sa. Aj na sono je najlepšie ísť po 6. alebo až v 8. týždni, aby bolo vidieť akciu srdiečka. Dva týždne po menzese, to je ešte fakt skoro.

liza123
1. júl 2013

@lienka2407 -ale nie vravím,že mrcha mi skončila.. Vtedy presneeeee čo boli také horúčavy..to viem lebo som si presneeeee vtedy kupovala plavky..

lienka2407
1. júl 2013

@liza123 jaaj rozumiem ale ak si spravis ten digi tak ti ukaze presne a nemusis ani velmi cakat len ovulacia ti potom prisla skor nie?

liza123
1. júl 2013

@tinki -a ked mi môžes poradiť aké vitamíny si mám kúpiť..áby že ked by som bola v tom aby to nejako neuškodilo..a aj nejaké čaje sa mozu piť...?

liza123
1. júl 2013

@lienka2407 -fuu ja keby som si mala počítať ovulku,alebo plodné a neplodne dni tak z toho nevidem..pretože mám fakt rozhadzany cyklus

lienka2407
1. júl 2013

@liza123 ok tak drzim prsty nech vam to vyjde vitaminy femibion alebo calibrum babyplan

liza123
1. júl 2013

@lienka2407. Viem že mi raz vravela moja doktorka..že žena je 4-6 po menstruacii plodna..no že ma plodné dni..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre