Je toto tehotenské bruško?

petronelka312
25. jan 2015

Ahojte.
Potrebujem súrne poradiť, či môže ísť o tehotenské bruško. S priateľom praktikujeme nechráneny tzv. prerušovany pohlavny styk tak ma prirodzene ani nenapadlo , že by som mohla byť v tom. Až približne pred tromi dnami som tak začala nad tým premýšlat, ked mi prišlo veľmi nevolno ráno s kavy a cigarety. Od vtedy mám veľku citlivosť na pachy rôzneho druhu a skoro všetko mi vadi. Chodím často močiť a pobolieva ma v podbrušku a v oblasti krížov ako keby mi tá bolesť z podbruška vystrelovala do chrbta. Teho test som si ešte nerobila ale zajtra to už mám v pláne.
Za každú odpoved velmi dakujem .
P.S. menštruaciu som mala ale velmi slabu a trvala iba 4 dni ( vždy trva 7-8 dni ).

17alexis
25. jan 2015

Také mám aj ja a nie som tehotná. Dokonca keď sa naobedujem, tak to je aj na štvrtý mesiac. Radšej si urob ten test. 🙂

siska53
25. jan 2015

Ten nas takyto nechranny prerusovany styk bude mat coskoro 5r. 🙂
Kedze mi meskavala alebo prisla aj skor,nepripisovala som tomu dolezitost. Az ked mi prestala chutit akakolvek kava a 2.den ma natahovalo,som si spravila test. No to som uz bola vlastne v 7.tt.

A co sa bruska tyka,to sa mi pred ms a pocas nej zvacsuje tiez.

bombonka
25. jan 2015

Hmm....

Miesto pridávania takýchto fotiek utekaj do lekárne a kúp si test ! Na takúto otázku Ti nikto nedá jednoznačnú odpoved

brisilda
25. jan 2015

tak skoro brusko "nevyskakuje" urob si test a budes mudrejsia 😉

magic08
25. jan 2015

a ake brucho si mala pred niekolkymi tyzdnami? urob test a budes mudrejsia 😉 prerusovany sex, nie je najlepsia forma antikoncepcie, ak neplanujes otehotniet, hm? 🙂

lucny_konik
25. jan 2015

@17alexis... ale predpokladám, že ti vidno prsia 😀 lebo petronelke nie...
p.s.: ja som mala také bruško cca v 12 tt...
p.s.1: áno, aj z prerušovaného sexu sa dá...

sibalka21
25. jan 2015

Tak toto nieje tehu bruško, aj keby si tehotná takto skoro tehu bruško mat nemôžeš ja som v 13tt a nemám ešte žiadne.

bonaqa2013
25. jan 2015

mne to pripadá ako vymyslená téma..... však každa normálna žena si spraví test a nie tu predvádza svoje odfotené bruchá a prsia..... Keď to takto pôjde tak to už môžu zrušiť všetkých gynekológov - určovať - tehu budeme na fórach....

zvedavka13
26. jan 2015

a ja som v 15. tt a tiež také nemám..

vika35
26. jan 2015

tak podla foto ti ani najlepsi lekar diagnozu nestanovi. inak ano aj pri prerusovanej sa da otehotniet to nieje antikoncepicia. a k brusku. ja som ho mala nafuknute na zaciatku tehu cize teoreticky ano moze ist aj o teho ale vobec nemusi :P takze test a budes vediet

beruska141
26. jan 2015

podla mna je 🙂

katkasofi
26. jan 2015

Ja som sa 5 dni pred menštruáciou smiala z môjho brucha že vyzerám ako tehotná 😊 na druhý deň som si spravila zo srandy test a vyšla mi už slabá čiarka. Takže u mňa zväčšené bruško znamenalo tehotenstvo - neplánované 😁 a o pár týždňov rodím 😉. A na bambuľku sa moc tešíme.

sense
26. jan 2015

sanca 50 na 50

stanislavao
26. jan 2015

no ak ste tehotna a fajcite - dakujem pekne. to je ale nezodpovednost. radsej sa s tym tu na MK ani nechvalte.

yanni
26. jan 2015

ja umriem. Ja som v 15.tt a brucha takmer nikde. A nie to este take brusiskooooo. A vobec, v takom rannom tehu teotenske brucho este nemozes mat. Akurat ta moue viac nafukovat. Tiez rano nic a vecer mas brusko. Ale to nie je este to prave tehu brucho.

valeriap
26. jan 2015

ja som si najprv robila tehu test :D az potom prišli fotky bruška ;) ja by som už dnes robila tehu test 🙂

pepca28
26. jan 2015

Tzv.povianocne brucho...🙂...urob si radšej test ...A už nezakladaj takéto témy.lebo tá tu zlyncuju....🙂)))))....sorry baby,to som nemyslela ako urážku..všetky máte pravdu...🙂...som sa pobavila...🙂

l3yla
27. jan 2015

😀 😀 😀

nefertitka
28. jan 2015

🙄

marina24
28. jan 2015

to je vymyslena téma :D nemoze existovať niekto taky :DDDDDD že by si nespravil test,ale fotil brucho :D to nieeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre