Kedy ste dostali menzes po vyvolávačke?

scoobinka
30. mar 2013

ahojte dievcata, neviete mi poradit po akej dobe ste dostali svoje dni ked vam pichli vyvolavacku? kramy mi meskali zhruba dva tyzdne, testy negativne, doktorka tam zatial nic nevidela, pichla injekciu ale uz je to stvrty den a stale nic ani naznak kramov.(viem ze doba zaucinkovania je dva tyzdne, ale to sa mi zda vela´)..az sa bojiiiim...dakujem za radu 🙂

redhairy
30. mar 2013

@scoobinka po 10dnnoch som dostala.

scoobinka
autor
30. mar 2013

@redhairy fiiiha to az? tak som kludnejsia, dakujem za radu 🙂

nikolet_89
31. mar 2013

@scoobinka ahoj ja som dostala sa mi zda na 13-ty den, tiez som sa uz bala, ze kde su 😀

scoobinka
autor
31. mar 2013

@nikolet_89 dakujem, tak sa modlim aby som dostala aj ja :D ale co den navyse, to vacsi stres :D

soldi
31. mar 2013

@scoobinka do dvoch tyzdnov by mali prist

zuzi0911
31. mar 2013

@scoobinka mne prisla na 10 den.Do 14 dni by mala dojst ak nie treba opat dr.

miss_stanya
31. mar 2013

ja som dostala vzdy tak do tyzdna

scoobinka
autor
31. mar 2013

@soldi
@zuzi0911 viem ze doba zaucinkovania moze byt aj dva tyzdne, pytam sa ze kedy to prislo u vas, lebo dva tyzdne sa mi zdalo vela
@miss_stanya dakujem 🙂

asaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadkaabarino
31. mar 2013

@scoobinka ja na 6ty den 😉

miss_stanya
1. apr 2013

@asaela mne bez vyvolavacky neprisiel menzes aj 4 mesiace.... asi preto 😒

soldi
1. apr 2013

@asaela trosku si prestuduj ako funguje zensky cyklus a telo (ucivo zakladnej skoly), a potom mozno pochopis 😉

tramtara
1. apr 2013

@scoobinka mne myslim ze na 12ty den ...

asaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soldi
1. apr 2013

@asaela uslo Ti to, ze su zeny, ktore maju nepravidelne cykly, pripadne ine hormonalne problemy ako napr. anovulaciu. pokial sa nesnazia o dieta, tak to neriesia, lebo pricina sa aj tak malokedy odhali.
vtedy sliznica maternice rastie a rastie a nema impulz na to, aby sa odtrhla sama. vtedy je vyvolavacka ziaduca, lebo telo sa tejto sliznice nevie zbavit samotne, pripadne dochadza k dlhodobemu spineniu miesto regulerneho krvacania.
uz je Ti to o cosi jasnejsie?

asaela
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soldi
1. apr 2013

@asaela ok 🙂

scoobinka
autor
2. apr 2013

@soldi
@asaela
@tramtara
@miss_stanya
@dadkaabarino ok baby dakujem, dockala som sa aj ja 🙂

scales
21. aug 2014

Mne meskala 5 dni, mam totiz 32 dnovy cyklus a na den ako zvykne chodit nedosla... dnes som si ju dala pichnut tak uvidime 🙂 tiez som mala problem v minulosti ked som nebrala antikoncepciu, ze mi nedosla aj 3 mesiace... teraz som ju vysadila pred 4 mesiacmi potom chodila 4 krat na 32. den a uz som sa tesila ze sa to upravilo, ale zrejme nie :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre