Krvácanie a jemné špinenie po sexe

donnacarmen
16. júl 2014

Ahojte 🙂 včera som mala sex s priatelom a krvácala som.. mali sme sex ešte len 4. krát .. s ním som prišla o panestvo a žena môže že vraj krvácať potom ešte pár krát pri sexe.. čiže včera som krvácala a dnes mám jemné špinenie, alebo ako by som to nazvala a o 5 dní cca mám dostať menštruáciu... myslíte že je to zvyčajné? potrebovala by som prijatelné názory , nie hlúpe .. vdaka 🙂

lyzzy
16. júl 2014

@donnacarmen.... Je to úplne v poriadku.

donnacarmen
autor
16. júl 2014

Čiže tehotná nie som? .. vdaka velmi

lyzzy
16. júl 2014

@donnacarmen... Ach bože...to musíš vedieť ty

donnacarmen
autor
16. júl 2014

jasne, chapem.. vdaka za radu 🙂

lyzzy
16. júl 2014
katren
16. júl 2014

@donnacarmen uz ta dnes kocky a aj admin usmernili a zas zakladas diskusiu......nerob to, co nevies
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/neviem-ci-som-tehotna-2/

katren
16. júl 2014

@lyzzy tu sa neoplati odpovedat a radit, ked si priatel dava pocas sexu dolu kondom 🙄

donnacarmen
autor
16. júl 2014

Myslím, že je normálne pýtať sa.. som zvedavá, na čo je táto stránka potom založená.. nie každý je taký dokonalý v tomto ako ty.. 🙂

lyzzy
16. júl 2014

@katren.... Jaaaj to je ono?Darmo nič nie je horšie ako unudene deti

donnacarmen
autor
16. júl 2014

(y) klobuk dole :D :D

monika11m
16. júl 2014

@donnacarmen ninc si z toho nerob vzdy sa tu najde neaka mudra co chce poucovat a ma ta za sprosu!! odignoruj a hotovo !

donnacarmen
autor
16. júl 2014

@monika11m ... také paničky netreba riešiť :P 🙂

monika11m
16. júl 2014

@donnacarmen sak ved hej !
😎

majka99999
16. júl 2014

@donnacarmen som si precitala aj tu druhu temu. To kolko ma on rokov? Ci ma aspon vekovy dovod, ze je sprosty? Dat si dole kondom a potom kupit Escapelle, vsak co na tom, ze je to svinstvo a ty mas 16? Krvacanie moze byt normalne, ale aj nemusi. A vies, kto ti to povie a vysvetli presnejsie? Gynekolog. To je ten clovek, ku ktoremu by si mala chodit pravidelne, ak si uz sexualne aktivna. Vysetri ta a zisti, ci nemas nejaky problem. Teraz cez prazdniny sa to hodi.

donnacarmen
autor
16. júl 2014

@majka99999 chapem, dakujem .. boli sme obaja sprostí..

kristinka28
16. júl 2014

@monika11m dobre si to napisala,mas pravdu je ich viac 🙂

kexik218
16. júl 2014

Toto nemyslite vazne tuto temu. Ked sa citis taka dospela a tak mudro tu odpovedas ZENAM slecna zlata, tak si zajdi za gynekologom najprv hlavne ak chces pohlavne zit.

monca1982
16. júl 2014

@donnacarmen Teraz ako reálne chceš poradiť v... niečom, alebo len potrebuješ svetu oznámiť, že si už mala sex? Gratulujem ti k tomu. Skvelý výkon v 16tich. Rodičia pri tvojej výchove odviedli kus dobrej roboty. Ale skôr ako si definitívne spackáš život, či už neželaným tehotenstvom, pohlavnou chorobou alebo iným poškodením zdravia (lebo tie pirulky rôzne papáš ako keby to boli lentilky), bež ku gynekológovi, nech ťa poučí, ako pohlavne žiť a nespôsobiť si problémy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre