Mali ste negatívny test a aj tak ste boli tehotná?

anlady
22. jan 2012

Baby stalo sa Vám niečo takéto ?Ak áno - prosím napíšte mi ako sa prečo sa Vám to stalo. Ďakujem za každú odpoveď.

fixka
22. jan 2012

Ahoj, mne osobne sa to nestalo, ale znamej sa stalo, ze jej vysli tri testy negativne. Tehotna bola a zistil to az lekar. Mozno sa produkuju hormony v takom malom mnozstve, ze to test este nezachyti.

akika722
22. jan 2012

mojej znamej sa to stalo,bola tehotná a až do 6mesiaca bol vkuse test negatívny 😉
/jej dieťa ma už 7.rokov/ 😉

lucka1987
22. jan 2012

no da sa to ... dolezite je to v ktory DC ti vyjde test negativny ...

koralinka
22. jan 2012

aj ja som dôkaz 🙂 dva testy negativne a moje bejbino má už skoro 7 mes :D

ninka0512
22. jan 2012

Moze byt aj ked si robis skoro test, mne tak vysli dva negativne (to som bola asi v 2tt) tak som pockala este nejaky ten tyzden a ked kramy nechodili urobila som si dalsi a do tretice to vyšlo.
Niekde som ale citala ze niektore lieky mozu ovplyvnit vysledok testu, myslim ze lieky na plodnost...

gubcikova
22. jan 2012

mne prvý poz.test vyšiel 6+4 dovtedy 4testy boli negatívne.to bol šok

mirkave
22. jan 2012

mne v prvom tehu vysli negativne testy ☹ meskal mi menzes,prsia ma boleli,divne ma pichalo v oblasti vajecniku.....uz som si myslela,ze si vsetko len namyslam.az lekarka mi potvrdila ultrazvukom a krvou,ze som tehotna 😀 lekarka mi vravela,ze negativne testy mozu byt tym,ze som mala malo tehu hormonov na zaciatku,ktore moje testy nezachytili.(na zistenie tehu odporucam testy s vysokou citlivostou)

milacik3
29. feb 2012

A ked je niekto uz v 33DC a vyde negativny test ktory ma citlivost 10, je to mozne? Potom ako sa pochybuje HCG v akych jednotkach....vsak 10 je najcitlivejsi test a vydela som ze okolo 3 tt zena by uz mala mat hodnotu 5 HCG a malo by to rast

hranolka22
29. feb 2012

Aj mne vyšli pri prvom prvé 2 tehu testy negatívne a dokonca som ešte mala krvácanie v čase ako menštruácia takže potom som bola dosť prekvapená keď boli aj tehu príznaky a ďalší test vyšiel už pozitívne,to som bola už v 5tt 😉

maribell
9. mar 2012

ja som otehotnela v novembri aa az do vianoc mi vychadzali vsetky testy negativne. Pozitivny mi vysiel az ked som bola v 6 tyzdni 🙂 a videla som ho potom rovno na sone ked som bola 6+5 tt

mezike
12. mar 2012

mne vysiel pozitivny test az na 39. DC 🙂 a bol to 10 kovy test

mima53
14. mar 2012

mne tiež vyšiel prvý test negatívny, druhý som si robila potom v 6tt a ten uz vysiel pozitívny a to som mala hned aj sonom potvrdené

dalila1511
20. mar 2013

Dobry vecer chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna...aj ked som si robila dva TT a obidva vysli negativne...menstruacia mi meska iba 2 dni...prosim ak ma stym niekto skusenosti Dakujem

mimkao
20. mar 2013

Áno, stalo. Bola som nachladená.

hanbe
20. mar 2013

aj ja som mala testy negat.a bola som tehotna.dokonca dva,tak som isla dr.a bolo to jasne🙂

golianova37
20. mar 2013

Dobry vecer.prosim vas ja som bola na transfere embrya.je to 14den.test s krvy. Je dnes neg.myslîte,ze je nadej?

hexena
20. mar 2013

ano stalo sa mi to, a poznam aj viacere co mali negativny test a boli tehotne

dedenini
20. mar 2013

mne sa to stalo... malasom ist do amsterdamu na vikend, robila som si predtym tehu test,ukazalo mi ze nie som... tyzden nato som si robila znovu, lebo som sla na oslavu a trosku som si chcela vypit, a zase mi tehu test ukazal ze niesom tehu... tak som si robila asi 3 testy ktore mi ukazali ze niesom tehotna a nakonec mi ukazalo az po vyse mesiaci ze som tehotna.. a zistili mi ze tie tri testy, uz ked som sla do amsterdamu som bola tehotna asi v druhom tyzdni... taaakze asi tak 🙂

wewe22
20. mar 2013

AKO NEVIEM PRECO TIEZ NIE ALE STALO SA MI TO PRI DVOCH TEHU

didulienka11
20. mar 2013

Aj mne sa stalo 🙂 Robila som si 2 asi 2 tyzdne po meskani menstruacie. Tiez hlavne kvoli tomu, ze isiel Silvester 🙂 tak aby som sa vedela zariadit. Ale aj ked mi vysli oba negativne, tak som si dala iba uplne minimalne mnozstvo alkoholu na pripitok, lebo mi to akosi nedalo 🙂 A hned po Novom roku som isla k lekarovi a bolo to tam ;)

riave
20. mar 2013

Ano, 5x som si kupila test a zakazdym nist...a predsa mam krasneho synka 😝 🙂

eminka7
3. apr 2013

mne vysli uz 2 negativne...teraz budu dva tyzdne, co mi meskaju, tak rozmyslam, ze znova otestujem zajtra...len neviem ci mam ist k doktorovi a kedy,ak zase vyjde negativny a mrcha stale nebude (co by som sa za tyzden aj cosi mala chystat na dalsiu 😒 ) ak mate daktoi skusenost, pls napiste mi spravu---dakujem

lulkala
3. apr 2013

zenicky, tehotenske tesy z dm, tie pepino, take za 1, neviem kolko eura...su spolahlive? mate s nimi niektora skusenost ? diky 🙂

dusika11
3. apr 2013

ano mala som negativny..a boli s toho dvojicky

adkasmolka
8. apr 2013

@ eminka7 ja mam to iste, uz mi meskaju 2 tyzdne, testy su vkuse negativne. Jedine co mam, mi je vkuse zle (zatial nezvraciam) a musim sa prinutit normalne jest. Kava mi nechuti a to som kavickar. Niekedy mam take pocity, ze uz uz sa mi spustia, ale stale nic. Moj doky ma az o 2 tyzdne volny termin, no na sibnutie 😠 Neviem co si mam otom mysliet, pri synovi som hned vedela, ze som tehu.

@lulkala tazko povedat 🙂 mne uz meskaju 2 tyzdne a tiez som si robila testy z DM, ale mne vsetky testy ukazuju negativ.

miriam1983
8. apr 2013

tak po precitani tychto prispevkov som zmatena uplne, k lekarovi som objednana az o tyzden a stale mam take zvlastne pocity, ale testy negativne... jednu menstruaciu som mala normalnu a teraz naposledy som mala, ale slabsiu a trvala kratsie, tak neviem... moze aj v 8tt test ukazovat negativny vysledok? Cim to je, ze hcg je natolko nizke?

sssimi
8. apr 2013

Pri prvej som si robila test týždeň po predpokladanej MS a test negatívny. A aj v priebehu ďalšieho týždňa boli ďalšie dva negatívne. Pozytívny mi vyšiel skoro 4 týždne po vynechaní MS. Niektoré ženy aj napriek tomu, že sú tehotné nemajú také vysoké HCG v moči. A pri druhej mi vyšiel pozitívny test 3tí deň po prepokladaneho nástupu MS. ALe tam som si už bola aj bez testu istá, že som tehotná.

petra0017
9. apr 2013

Daj vedieť ako si dopadla ja som30DC a mrcha nikde tak neviem na čom som a test negat.

dagmar13
11. apr 2013

@lulkala mne vyšiel pozitivny ...hned 🙂

emi455
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre