Mám príznaky tehotenstva a test je negatívny

lenik29
17. apr 2014

Máte niektorá s tým skúsenosť? Menštruáciu som mala 18.marca..a nechránený pohlavný styk 5.apríla. Menštruácia mi nezvykne meškávať, a mala som ju dostať 15. čiže utorok..lenže cítim sa dosť čudne, chodím stále na wcko, ráno sa mi točí hlava, strašne ma bolia prsia...a tak.. A v stredu ma nenormálne bolelo bruško, myslela som, že mi už prídu a vôbec nič, len asi hodinku možno, keď som išla na wc, stále som mala na papieri trochu krvi, bolo to úplne slabučké , pritom na nohavičkách nič. Potom mi to prešlo. Robila som si dnes test, negatív. Je možné, že som tehotná? .. 🙂

nelca83
17. apr 2014

@lenik29 mozne to je🙂 treba spravit test o par dni z prveho ranneho mocu a hlavne dostatocne citlivy (<10mUI/ml napr. mamatest) 🙂

hatapkagb
17. apr 2014

@lenik29 Mozne to je uz som pisala dnes niekde jednej autorke,ze mam znamu ktora si urobila 4testy a negativne a to uz bola 5tyzdne tehu dnes je v 7tt testy negativne a presne to iste opisovala co ty az scan ukazal ze naozaj je tehu testy ani jeden ani tie za 20libry

micinka1981
17. apr 2014

@lenik29 ja som mala tiez take priznaky. Pred ocakavanym menzesom ma neboleli prsia vobec a ani naznak ze by mali prist muchy. Ked mi meskal menzes 2.den spravila som si test lebo sme sa 4 mesiace snazili o babo...negativny. Na 9.den meskania tiez negativny ale uz ma boleli prsia a bola som strasne unavena a celkovo som sa citila zvlastne. Bolo mi to divne ze mi meskaju a ani dve ciarky na teste. Az na 14ty den meskania mi vysli 2 ciarky 🙂

lenik29
autor
17. apr 2014

@micinka1981 hej? lebo ja už fakt neviem, nikdy predtým som sa takto čudne necítila..asi počkám ešte..a potom skúsim znovu ten test 🙂

lulu369
17. apr 2014

@lenik29 ešte ti to mešká príliš krátko, aby test niečo ukázal. ale tehotná môžeš byť, skús ešte pár dní počkať a test zopakovať...

lenik29
autor
17. apr 2014

@lulu369 no veď áno, uvidím, skúsim počkať aspoň týždeň 🙂

micinka1981
17. apr 2014

@lenik29 hej 🙂 Ja som mala posledny menzes 20.2.a mam naahodou zaznacene nase milovanie 10.3. a 16.3.
20.3.-som mala dostat menzes a na 14 den meskania mi vysli 2//. Tak ak sa nam podarilo nase babo toho 10. alebo 16. tak mi dost neskoro vysiel 2// test 🙂
Tak este vyckaj par dni. Mne na ten 9ty den meskania presvitala jemne ale fakt jemne druha ciarka ale to som simyslela ze to nic nieje.

lenik29
autor
17. apr 2014

@micinka1981 no nič, som zvedavá teda.. 🙂

milota164
17. apr 2014

presne skus pockat , sprav neskor a uvidis

27aduska
17. apr 2014

@lenik29 podla mna si aj ja som maka podobny pripad,,,

lenik29
autor
17. apr 2014

@27aduska a kedy si potom zistila, že si tehotná?

27aduska
18. apr 2014

2tyzdne ked uz mi bolo podozrive ze kde je menstruacia, najprv test som vyskusala ten mi v prvyxh dnoch neukazoval nic, ale po vyse tyzdni som mala dve ciarky. Nasledne som isla gynekologovi, a ten mi to len potvrdil 🙂)

jellinga
18. apr 2014

@lenik29 Ahoj, kludne mozes byt tehu, ja som mala tiez prvy test negativny, mrcha stale nechodila, spravila som si dalsi a vysli mi // 🙂 skus si kupit rapiclear test, je zevraj spolahlivejsi. Drzim paste, nech to vyjde podla tvojich predstav ;)

lenik29
autor
18. apr 2014

@jellinga ja som skúsila ten intimed, ale skúsim potom aj tento, čo si napísala 🙂 .. noo, ja by som bola rada, keby som nebola v tom, lebo ešte študujem na SŠ..ale pokiaľ aj hej, určite si babätko nechám! 🙂 ..

jellinga
18. apr 2014

@lenik29 Skus dva-tri dni vydrzat a sprav si dalsi test, pokial nepride mrcha dovtedy, uz by mohlo byt na teste nieco vidiet, najlepsie hned rano. 😉

lenik29
autor
18. apr 2014

@jellinga lebo ja som ten test robila poobede 😀 ..možno bola aj to chyba 😀

vera519
18. apr 2014

Ahojte baby ako to tu tak citam tak je naozaj dost pravdepodobne ze aj ked testy ukazuju negativny vysledok, tak mozem byt tehotna? Meskaju mi uz 4den no vobec sa necitim ze by mi mali prist ani nic s partnerom sa snazime o babatko uz 5 mesiacov by som bola velmi stastna keby sa to podarilo ... ale teraz naozaj neviem robila som si uz 2 testy a oba boli negativne. Zvacsa ked mi to meskalo tak max. jeden den ale 4 dni este ani raz. Ani by som nepovedala ze je to mozne aby testy ukazovali negatko viackrat za sebou ale ako som to tu citala je to asi mozne ma to trosku aj potesilo 🙂 🙂 Neviem cim to je ale ked som si robila aj ovulacne testy tak mi nikdy neukazalo druhu ciarku silnejsiu tak neviem ...

No necitim sa byt neak ze by som bola tehotne ako poniektore ... jedine co som na sebe zaznamenala je precitlivenost a placlivost som dost nervozna ... a dokonca ma ani prsia nebolia ako kazdy mesiac pred menzesom ...

vera519
18. apr 2014

Robila som si pro Matris One Step Pregnancy Test Urine Strip tak neviem ci je dost citlivy alebo nie mate nokto s tymto testom skusenost?
Ďakujem 🙂

jellinga
19. apr 2014

@lenik29 Ja som si tiez prvy robila poobede a bol negativny, ako mal by ti neskor ukazat hocikedy ci si alebo nie si tehu, ale rano je to zevraj najlepsie, ale treba par dni pockat od prveho testu...

jellinga
19. apr 2014

@vera519 Ahoj, skus este par dni vydrzat a sprav si opat test ak ti mrcha nedorazi, kludne mozes byt tehu. Ani ja som sa tehu necitila, a bola som akurat unavena a podrazdena, co u mna nebyva zvykom a ked som si rano nasla na teste // skoro som odpadla, stale som totiz cakala ze pride mrcha, len sa oneskorila... 😀

vera519
19. apr 2014

jellinga Ahoj vsak mi ani nic ine neostava iba vydrzat a pockat aj ked to samotne cakanie je priserne :D inak som sa chcela opytat ma sa pouzit ranny moc najlepsie ale pocita sa ranny aj ked sa clovek zobudi o 13 stej hodine a je to sice prvy moc ale neviem ci spada do kategorie ranneho ?
Aj ked ako si aj ty pisala keby som tehu tak by to malo ukazat hocikedy na testiku.
tebe to po kolkych dnoch od toho jak ti neprisla mrcha ukazalo ?

ukwife
19. apr 2014

ahojte, mam podobnu otazku- vie mi niekto prosim poradit?
https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/negativny-test-a-menstruacia-nikde-2/

jellinga
20. apr 2014

@vera519 Mozes kludne aj o tej 13 ked sa zobudis ;) No po 3 dnoch ako mi meskala mrcha som mala test negativny, potom ked mrcha stale neprichadzala som ho po 4 dnoch zopakovala a uz boli //. Ale ako som tu citala je to u kazdej individualne... 🙂

vera519
20. apr 2014

Jellinga - takze este stale nic ked to nedorazi ani do utorku co uz bude tyzden tak si kupim ten digitalny test clearblue to by uz snad natom malo ukazat popripade behnem na gyndu 🙂 Co som postrehla tak mam taky biely,priesvitny vytok tak neviem :/
Tak to ano u kazdej to je individualne ...

jellinga
21. apr 2014

@vera519 aj ja mám biely výtok, zevraj je to znak tehotenstva, tak daj vedieť ako si dopadla, možno sa stretneme v decembrovkach. 😉

vera519
21. apr 2014

Tak to uz som aj ja pocula ze je to priznak tehotenstva. Jasne dam vediet 😀 tak to by bol velmi pekny vianocny alebo novorocny darcek 😉 ty si v kolkom tyzdni tehotenstva? 🙂

jellinga
21. apr 2014

V 6.týždni, este je to veľmi čerstvé, pred pár dňami som zazivala to čo ty. Najhoršia je ta nevedomosť a čakanie. Budúci pondelok idem k lekárovi, tak som zvedavá, hlavne aby bolo všetko v poriadku. 🙂

vera519
21. apr 2014

@jellinga Tak to ti gratulujem 🙂 drzim palce aby bolo vsetko v poriadku 🙂 Vsak toto ta nevedomost a cakanie je to najhorsie co moze byt a este aj nervozita dotoho no strasne hlavne ked sa clovek snazi o babatko 🙂 Rano volam na gyndu aby som mohla ist na krv tak to by mi uz mali potom vediet povedat si myslim ci som alebo nie ... mam normalne strah co mi povie lekar 😒

jellinga
22. apr 2014

@vera519 Dakujem pekne 🙂 Z krvi ti urcite zisti ci si tehu alebo nie, tak velmi drzim paste, aby ti to potvrdil! 😉 Daj potom vediet ako si dopadla 🙂

vera519
24. apr 2014

@jellinga Ahoj moja takze bola som u lekara a som smutna tehotna niesom tak mi pichli vyvolavacku a uvidime dufam ze mi to pride cim skor aby sme sa mohli snazit dalej. Ach jaj :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre