Mám výtok a občas ma pichá v podbrušku. Som tehotná?

katusinka
30. mar 2012

Dobry ja by som sa chcela opytat mam vytok biely ako pre ovulaciou alebo kramami....s partnerom sme sa uz druhy krat pokusali o babetko ale na prvy raz to nevyslo a teraz to bolo pred priblizne 7 dnami skusane znova obcas ma troska sem tam pichne v podbrusku a prsia nemam dake citlive mam si spravit test alebo cakat na kramy? na posledy som mala kramy 11.3.DAKUJEM za odpovede .

morosie
8. apr 2012

@katusinka ahoj, radšej si počkaj na mršku, aby si sa nesklamala ... hovorím z vlastnej skúsenosti a istotne by mi dali za pravdu aj iné baby 😉

vianocnystromcek
8. apr 2012

pichanie neznamena ze si tehu. to
moze skor byt prechladnute daco. radsej si nerob iluzie a pockaj na menzes.ja som mala tyzden teplotu, a bolesti ako pri menzese no ten nedosiel;)

katusinka
autor
2. máj 2012

dik baby ze ste mi odpovedali ale trosku neskoro som uz v 6 tyzdni tehotenstva ...dik za rady a to pichanie v podbrusku mi viac bab potvrdilo ze to sa roztahuje matrenica

moischaaa
2. máj 2012

katusinka a vytoky si mala ako dlho ? sory ze pytam ale som na tom velmi podobne ,kedy ti ukazal test //?

katusinka
autor
8. máj 2012

@moischaaa nooo vytoky som mala ako som mala dostat kramy a tie mi neprisli tak som mala iby vytoky a test mi ukazal ze som tehotna ked som bola v asi v 4 tyzdni tehotenstva co bolo asi nejaky 2-3 tyzdne od kramov.uz sisi robila test?

majka21rk
11. máj 2012

baby prosim vas, ja som brala teraz dva mesiace duphaston ,teraz som mala menzes naposledy 24.4.2012 od vcera vecera mam bolesti v podbrusku pichlave, ked si sadnem alebo lahnem vzdy to citim ....aj ked som isla na zachod ma to bolelo ako v maternici aj na dotyk mam podbrusko take citlive a pobolieva to, narastli mi prsniki 🙂 snazime sa mat babo a preto is test nerobim no teraz s ami prihodilo toto a bojim si kupit nejaky tehotensky test aby som nebola zase sklamana.stale dufam ze som vtom a ze budem mat svoje vytuzene babetko 🙂 poradte mi co si tom myslite? inak mam normalny biely vytok aj dost vela viacej ako predtym,prsia hlavne bradavky mam citlive na dotyk ,zle mi nebolo ani nic podobne co si o tom myslite? prosim budem rada ak my niektora zvas odpovie a troska ma povzbudi 🙂 dakujem

ivca82
12. máj 2012

@majka21rk a duphaston berieš dalej? Ak áno, od ktorého dňa cyklu ho máš brať? Nechcem ťa sklamať, ale skôr to môžu byť plodné dni, mne sa plodné dni ,ak prišli, prejavovali práve takými bolesťami ako opisuješ, a k tomu hustý ťahavý výtok, prsia môžu byť citlivé práve s duphastonu. Držím palce, nech sú na teste čo najskôr na teste // 🙂

majka21rk
16. jún 2012

nooo tak stalo sa to co som aj cakala. nebola som tehotna takze dalsi mesiac ked som ostala sklamana ....... vcera som dostala menzes zase takze som trosku smutna po menstruacii mam ist k doktorovi aby sme prehotnotili co dalej tak som velmi zvedava. vyhybam sa strfesu zijem zdrav moj priatel je profi sportovec je zdravy takze neviem preco sa nam nedari :/

jamila123
5. aug 2012

ahojteee 🙂 mavam biely priesvitni vitok mam citlive prsia a obcas pichanie pod brucho ...prosim poradte my ☹ pokusam sa o babo pomaly 4 roky dakujem vopredd 🙂

jasminetea
12. dec 2012

@katusinka viem ze to je davno dozadu ale pisala si ze test ti ukazal II ked si bola v 4tt - ale 4tt od poslednej mrchy alebo od oplodnenia??? strasne ma to myli, lebo niekto pocita tak a druhy tak...ako teda??? dakujem za odpoved

katusinka
autor
13. dec 2012

@jasminetea ked smi test ukazal ze so mtehotna a bola som uz v 4tt. to je od oplodnenia som uz bola v 4tt. preco sa pytas?

jasminetea
13. dec 2012

@katusinka lebo od pravdepodobneho oplodnenia som aj ja 4tyzdne a test som naposledy mala neg :( a niekto to pocita od poslednej mrchy vies tak ma to mylilo ci este stale mozem byt tehu...a ked mam pravdu povedat brucho mam take nafucane ze sa mi to este nikdy nestalo a to uz cele dva tyzdne 😖 vsak uvidim, to som chcela vediet len tak informativne a dakujem, skusim za par dni dalsi test

katusinka
autor
14. dec 2012

@jasminetea a keby si bola tehotna tak by ta mozno v pobrusku pichalo ...

jasminetea
14. dec 2012

@katusinka ano mam vsetky priznaky ale to nejdem riesit , ja som chcela len to poradit s tymy tyzdnami, Dakujem tak ci tak 😉

mojedieta
5. jan 2013

@katusinka ja teraz zazivam dačo podobné pichanie mi zacalo dnes _8Dpo.

lusia28
6. jan 2013

Babule,ja som mala poslednú mrchu 7.12,plodné dni medzi 19-23.12,prsia ma začali bolieť ako pred mrchou aj podbruško,testovala som v stredu test bol negat. v piatok malaprísť mrcha,všetky príznaky na ňu som mala a ona neprišla,v sobotu som len tak tetsla a mám dve čiarky,takže fakt sa neoplatí tetsovať pred vynechaním mrchy,ja som to robila počas celých 16 mes. snaženia,videla som duchov a neviem čo všetko...Dnes som urobila znova test a čiarka je tam len sa mi nezdá silnejšia od včerajšieho testu tak neviem,prsia mám stále citlivé na dotyk akopred mrchou a aj v podbrušku ma bolí,môže to byť aj tým,že sa niečo začína diať v maternici?k dr.sa chystám v stredu ale asi aj tak nebude nič ešte vidieť ale aspoň nech mi vezme krv.

katusinka
autor
7. jan 2013

@mojedieta joooj ja som to zazivala ako tehotna teraz som uz mamicka to je uz daco ine

ja1985
8. jan 2013

Ahojte, ja by som sa chcela opytat na to pichanie v podbrusku....mna uz asi tyzden a pol dost vyrazne picha v podbrusku...vyrazne mam na mysli to, ze napriklad to trva niekedy aj cely den a bolest mi vyrazne presahuje aj do krizov....napr. dnes som to pocittila iba par krat...stale je to bud na jednej alebo na druhej strane, pripadne aj cele podbrusko...taketo vyrazne bolesti som este nemala nikdy...a posledne asi 4 dni mavam husty biely vytok...co sa mi tiez pred ocakavanou ms este nestalo...ms mam nepravidelnu od vysadenia hak co je presne rok...posledny mesiac somm dostala na 44. dc, dnes je 38. dc...viete mi niekto, byvale tehulky, resp. sucasne tehulky priblizit tie bolesti v podbrusku??? vdaka 🙂

taja27
8. jan 2013

@ja1985 ahoj ...no ja mam niečo podobne alebo zaživam a staršne ma bolelikriže no neviem a j v podburškua ja vo vaječnickoch ma pichalo no dnes osm bola u doktora a povedal že neviidi mi nič ako ja osm sa pýtala na vajičko ale ako by už bolo po ovulacii a ni eje tam nevieme no....je mi blbo aj od žaludka tak čudne križe a inak nič ine....ja som 20 ne cyklu teraz....ja mavam tie 40 dnový cyklus..a vytok mam podobný no neviem ti poradit ale aspon som našla niekoho čo ma poobný prblem...a sex sme mali aj po menzese asi 2 ddni po a aj potom počas..asi je skoro robit test

19mirka24
16. jan 2013

@ja1985
@taja27 ahojte baby, chcem sa spýtať ako ste dopadli ? .... v piatok mam dostat kramy no uz 4 dni mam taky cudny vytok husty nezapacha ani nic, par dni po ovulke ma nenormalne boleli krize a potom co prestali ma zacalo pichat v podbrusku co pretrvava dodnes ... vidim ze ste mali podobne priznaky tak sa chcem spytat ci ocakavat mrchu alebo nie 😒

ja1985
16. jan 2013

@19mirka24 ahoj, tak ja este nic, ale dnes sa konecne dostanem do lekarne tak kupim konecne test a potom sa uvidi...aj ked mam taky blby pocit ze mrcha dorazi coskoro, neviem preco ...alebo sa moc sledujem a cakam co sa bude diat 🙂 no nic v kazdom pripade sa nechame prekvapit...inak to co som opisovala, pretrvava doteraz, bolesti v podbrusku stale, resp. jeden den nic, a potom napr. vcera cele poobede veelmi vyrazne...tak neviem...tebe drzim palce nech to dopadne tak ako si zelas 😉

dobi382
16. jan 2013

ahojte babeny mala som menzes naposledy 4 decembra co je vyse mesiac aj viac,vcera som mala mensie pichanie maternice ale dnes uz je lepsie ale sem tam je ta bolest test som si nerobila pockam do piatka a sup k lekarke sla by som aj skorej ale ma dovcu,zastupuje iny ale ja som doverna svojej.myslíte ze je to naznak tehu ked moje prsia su ako v ohni a kedze mam este mlieko mozem otehotniet?dakujem za rady

ja1985
16. jan 2013

@19mirka24 tak ako som pisala, mne dnes dosla mrcha... 😠 takze po tomto uz ale ze vobec nerozumiem svojmu telu 😖

dobi382
17. jan 2013

No baby drzte mi palce zajtra sa ide k lekarke este nekric babo mrcha ta nemusi obist 😒 ale ako nahle mi bude robit vysetrenie z dole tak sa objavi a bude tam kde som bola 4 decembra 😒

denisa87
16. mar 2013

@mojedieta ahoj,chcem sa spytat,bolo s toho nakoniec tehu,ja som dnes 6-7 dpo a mam taky dozlta vytok uz od 5dpo a dnes ma picha aj na pravej strane podbruska,neviem co to moze byt 😉

mojedieta
16. mar 2013

@denisa87 tak tehu z toho nebolo no meškali mi tyzden spravila test a bol negatív. Na to som mala teply kúpeľ a dostavila sa mrcha. Začiatkom každého roka mám jeden takýto cyklus že mi meškajú..asi aj kvoly alchemike to mohlo byť, neviem.

lenka199511
17. mar 2013

@katusinka ahoj ja mám momentálne presne to isté s tým rozdielom že mne menštrulácia mešká už vyše mesiaca a biely vítok mám odvtedy ako som ju mala dostať... chcela by som sa len spýtať čči si ten vítok mala aj potom ako si zistila že si tehotnáá

katusinka
autor
18. mar 2013

@lenka199511 chvilku hej potom som uz nemavala vytok ot len tie zaciatky

denisa87
19. mar 2013

@lenka199511 a co test,robila si si?

lenka199511
19. mar 2013

@denisa87 nie objednala som sa racej k doktorke chcela som sa necgať prekvapiť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre