Mikro duch na teste

mrsbrown
4. feb 2014

Caute baby...zuuuufalost...snazime sa o babatko s priatelom. V aprili 2013 som bohuzial o jedno prisla a zacali sme sa snazit opat tak od septembra...asi tak pred tyzdnom som zacala mat teho pocity,a citlive prsia...periodu mavam niekedy den dva skor alebo neskor...mala som mat teraz 1.2....a nic...
...ja uz som zavisla na teho testoch...robim kazdy druhy den...prvy bol mikro duch..../je to aj na fotke/...druhy som robila o dva dni a bol taky isty...vcera som robila dalsi a tam uz nebol ziaden duch...okrem toho sme s kamoskou robili digi rapid clearblue co ukazuje tyzdne a bol negativny...
tu ciarocku tam slabunko vidno na dennom svetle...chcem aby tmavla :(
...a nechcem dopadnut ako vlani :(

karmela
4. feb 2014

@mrsbrown ahoj no nieco na tom testiku vidiet,tak držím palce aby ti ta ciarka tmavla a vsetko bolo ako si prajes.Vela štastia 😉

hviezdicka111
4. feb 2014

podobneho mikroducha mam doma 😀 ma dva mesiace a takyto duch bol este 39dc...az 40dc boli// 🙂 tak drzim palceky 🙂

adrika25
4. feb 2014

Tiez tam nieco vidím🙂držím päste nech silnie🙂

habibi78
4. feb 2014

Podla mna negatívny :-/

mrsbrown
autor
4. feb 2014

nebudem uz stresovat a robit kazdy den test jak drgi :D pockam tyzden a uvidim...potom uz musi byt nieco vidiet...
...ale kdesi som citala ze bez HCG tam nebude na teste ani naznak...na dennom svetle je ta ciarka lepsie vidiet a na fotaku sa mi to nepodarilo az tak zachytit...

habibi78
4. feb 2014

@mrsbrown držím palce 🙂

tinacho
4. feb 2014

@mrsbrown ahoj, aj my sme prišli o bábo v r. 2013 február, nerob si tie testíky tak často, skús to až vtedy keď ti bude poriadne meškať. My sa snažíme od toho feb. 2013 a ak som si urobila 4 testy tak to je moc. Až teraz keď mi meškala 5 dní, urobila som test a nič, stále mrcha nechodila ale nerobila som si nádeje a cez víkend mi bolo fakt že zle, tak len pre prípad som testla a sú // a riadne silné, takže nádych výdych a povoľ uzdu 😉

jozefinka111
5. feb 2014

Podľa mna si len musíš ukludnit myseľ a bude aj ta čiarka raz silnejšia. ..mozno nie teraz ale raz áno 🙂 nechcem ta strašiť ale mne sa podobný duch ukázal prednedávnom tiež ale ja som riešila inú situáciu lebo som byt tehu nechcela ..a nakoniec som z toho mikroducha dostala kramy. Niekedy sa ta čiarka ukáže aj na základe iných faktorov a nemusí to byt vôbec tehu. .v prvom rade kašli na testy ukľudni si myseľ a to najlepšie este len príde ..🙂 silno silno ti držím prsty nech je tam ta druha ciarka raz ako koľajnica 🙂

ludka1009
5. feb 2014

Ahoj podľa mna je tiez negatívny keby bol + tak tu ciarku by bolo vidno bez toho aby som pochybovala ci tam je alebo nie. viem ako sa citis ja som tiez prisla o babo v january 2012 a chodila som po roznych vysetreniach endokrinologia hematologia a tam mi zistili pricinu preco som prisla o babo (malo hormonov a slaba cinnost ŠŽ) dva roky sme sa snazili s manzelom a nic.lekar ma uz poslal na laparoskopiu ci mam priechodne vajcovody a ci tam nie je nahodou endometrioza. Bola som si dat u lekara overiť ultrazvukom aký mam velky folikul na 10 den cyklu bolo to 18.12.2013 a nakoniec som prisla nato ze cele dva roky sme sa snazile uplne v zly cas lebo aj ked som mala 27 - 28 dnovy cyklus tak ovulacia umna prebiehala v 10 az 11 den cyklu... tak v ten den ako som prisla od lekara tak sme sa posnazili a 6.1.2014 som si robila test a boli tam krasne viditelne //. prestala som mysliet na to ze chceme babo a zacala som sa sustredit nato ci pojdem alebo nepojdem na tu laparoskopiu, ktorej som sa velmi bala pretoze to je další zasah do tela... zacala som brat Inofolic na 2 den cyklu 2 x denne a myslim ze aj to mi pomohlo a poznam aj dalsie dievcata ktrorým pomohol. drzim palce a nemysli na to a keď to ma prist tak to pride.

dimitra
6. feb 2014

JA TAM DUCHA VIDIM, JA SOM MALA SLABSIEHO A MAM BABATKO

mrsbrown
autor
9. feb 2014

LEPSIE?? :D

martinka_martinka
9. feb 2014

@mrsbrown to už nieje duch to je normalna kolajnica 🙂

mrsbrown
autor
9. feb 2014

hoooooo....konecneeee :D pocity nesklamali :D

hajajanka
9. feb 2014

@mrsbrown Po takych kolajniciach uz moze aj vlak prejst 🙂

mrsbrown
autor
9. feb 2014

@hajajanka hehe...

mrsbrown
autor
10. feb 2014

6-7 tyzden...
:D

siska765
13. apr 2014

Baby myslite ze tam nieco je ? alebo zas len vyplod mojej fantazie? 😒

melanka21
13. apr 2014

@siska765 no cosi tam vidiet 🙂 kolky si dpo?

23petka
13. apr 2014

@siska765 ja to tam tiež vidím

siska765
13. apr 2014

@melanka21 tak to neviem kedze mam nepravidelny cyklus ale ratam tak min.8 dpo ale to vobec nie je iste,dnes som 32DC

melanka21
13. apr 2014

@siska765 este skus o 2 dni aj si tehu tak bude silnejsia 🙂 drzim pprsty 🙂

melanka21
13. apr 2014

@siska765 alebo si rovno sprav digi a mas pokoj ten ti ukaze hned: )

siska765
13. apr 2014

@melanka21 ci to nie je zas len ten debilny kanalik

melanka21
13. apr 2014

@siska765 sprav digi a budes mat jasno 🙂

mrsbrown
autor
13. apr 2014

@siska765 pozri ten moj hore...urcite ano...ja to tam vidim...

mrsbrown
autor
13. apr 2014

@melanka21 mne digi neukazal ani ked som bola v 3-4 tyzdni...len obycajny...

siska765
13. apr 2014

@mrsbrown ano tvoj je krasny.a mala si ho pozitivny prvy raz kedy?

siska765
13. apr 2014

@mrsbrown a mala si aj nejake priznaky?mna posledne tri dni fest riadne popichava na lavom vajecniku a taha sa to do krizov,ale nechcem si robit zas nadeje :(

mrsbrown
autor
13. apr 2014

@siska765 pozri tu prvu fotku ktorou zacala tato diskusia...takmer nic nevidno...je to fotene tak cca 2 dni po meskani....mozes ist aj na gyndu na krv a ak si mala problem s otehotnenim tak ti lekar poradi co a ako...ale isto je to pozitivne....to tvoje 🙂

siska765
13. apr 2014

@mrsbrown dakujem budem informovat cca koncom tyzdna,bodaj by si mala pravdu.moj pasik druhy je vidno len z urciteho uhla pohladu a ak mam brat do uvahy to ze mam nepravidelnu ms tak v podstate mi este nemeska ani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre