Môže to byť uhniezdenie?

vejka1
6. júl 2015

Baby, mate niektora skusenosti s ružovým výtokom?Posledna MS mi skoncila 26.6 . Den po 27.6 sme mali nechraneny styk, cyklus sa mi pohybuje od 28-35den.Miminku sa nebranime 🙂 v sobotu 5.7 na 15den od MS som si vsimla tri kvapocky krvi na toaletnom papieri a nasledne som spozorovala slaby ruzovy vytok ktory som mala este ajv pondelok.V pondelok som si robila ovulavny test, ktory vysiel negat. Takze ovu to byt nemohla nakolko ovulaciu pocitujem a vnimam nakolko sa mi vtedy objavuje tahavy hlien alebo hnedy vytok.Ale teraz to bol ruzovy vytok este som sa s tym nestretla, citila som aj slabe tlaky v podbrusku a trochu ma pobolievaju aj prsia po bokoch ako pred MS.Ale do ms je este daleko.Mohlo to byt aj implantavne spinenie? Mohlo sa teda zadarit hned po MS?....

bonaqa2013
7. júl 2015

@vejka1 môže 🙂

vejka1
autor
7. júl 2015

Baby ziadna nemate skusenosti?

bonaqa2013
7. júl 2015

@vejka1 však som ti odpovedala.....

adika84
13. júl 2015

Ahoj ja som mala teraz to iste do MS este tyzden 9.7 som mala slabe spinenie. Mohlo to byt uhniezdovanie? Dakujem

sulamith
13. júl 2015

@vejka1 Moze, samozrejme. Len pockaj tyzden dva, a kup si testik 🙂 Drzim prsty 😉

vejka1
autor
13. júl 2015

No uvidime.... este som netestovala....pockam este tento tyzden

vejka1
autor
13. júl 2015

@adika84 testik si si uz robila???

sulamith
13. júl 2015

@vejka1 a daj nam vediet 🙂

biolady
13. júl 2015

Jasné že môže, len na testovanie je ešte skoro. Počkaj kým ti bude meškať. Ale ak budeš dlhšie pozorovať kŕče tak si podľa mňa tehotná. 🙂 Ja som to takto mala.

vejka1
autor
13. júl 2015

Na vikend by som mala dostat cervenu tak uvidim potim testnem

adika84
14. júl 2015

@vejka1 este nerobila, v nedelu mam dostat MS tak chcem testnut ale naznaky na MS nemam kedze 2 tyzdne pred ma uz bolia prsia ale tak mozno prechadzam hormonalnou zmenou :D

adika84
14. júl 2015

@vejka1 potom daj vedeit som zvedava ale ja to do nedele neviem ci vydrzim :D

tomasko27
14. júl 2015

Ahojte,vcera rano sme s manzelom stihli milovanie a odisiel do prace,no a poobede asi dosla ovulacia co bol vcera ale 10DC.Myslite ze sa mohlo zadarit?

maryhope
14. júl 2015

Ahojte babule chcela by som vedieť váš názor 🙂 .od novembra sa snažilkujeme , tento mesiac máme pocit, že sa mohlo konečne podariť 🙂 . Poslednú MS som dostala 26.6. . Cez víkend 4. , 5.7. som mala pravdepodobne ovulku a naplno sme sa snažili . Vo štvrtok čiže 9.7. som dostala slabé špinenie pár kvapiek hnedej krvy čo sa mi v živote pred tým nestalo , od vtedy mám bolesti , hlavne na pravej strane , od piatku ma začali strašne bolieť prsia a mám na nich modré žilky a od včera mi je strašne zle v aute . Plus som spozorovala strašný smäd a môj drahý mi povedal , že som nejaká divna bez toho , že by vedel o týchto mojich "príznakoch" okrem toho slabého zakrvácania . Dnes som teda 17DC . Čo myslíte ? ...ešte som zabudla spomenúť hustý biely výtok posledných pár dní 🙂

vejka1
autor
14. júl 2015

@maryhope nie je to trosku skoro na taketo priznaky ako zle v aute, smad?

sulamith
14. júl 2015

@maryhope zle v aute a smad nemusia byt tehu priznaky,ale to ostatne ano.Vyzera to nadejne.Drzim prsteky 🙂

maryhope
14. júl 2015

Baby , uznávam , že to môže byť aj psychyka 🙂) ale ja vo všetkom dosť citlivo vnímam zmeny v mojom tele aj všetky výkyvy a bolesť vnímam oveľa citlivejšie ako ostatní 😎 hehe ale dúfam , že to fakt vyšlo , boli by sme najšťastnejší na svete

sulamith
14. júl 2015

@maryhope daj nam vediet.Ja som na tom podobne
..O par dni testujem 😉

maryhope
14. júl 2015

@sulamith jasné 🙂 o pár dní skúsim testovať aj ja , tak si potom dáme vedieť a držím palce aj tebe 🙂 nech nám to teda obom vydá 😅 😀

sulamith
14. júl 2015

Ak by bolo,tak prve? 😵

maryhope
14. júl 2015

@sulamith ak sa pýtaš mňa tak áno 🙂 🙂

vejka1
autor
15. júl 2015

Baby drzim vam palce!

adika84
15. júl 2015

Baby drzim nam palce cez vikend testujem 🙂

maryhope
15. júl 2015

A čo myslíte kedy môžem testovať keďže som ešte len 19DC ? 🙂 ale už je to 10 dní od ovu tak myslíte že by mi už citlivý testik ukázal ?

sibalka21
15. júl 2015

@maryhope najskor na meskanie MS, alebo dva tyzdne od ovu .... Skor ti neukaze, mohlo by ti ukazat ale je to mala pravdepodobnost

adika84
15. júl 2015

baby myslite ze ked budem 26DC a cyklus mam 28-29DC uz budem nieco vidiet na teste? ci mam pockat do MS Dakujem 🙂

maryhope
15. júl 2015

@adika84 asi podľa toho , kedy u teba došlo k uhniezdeniu tuším to závisí od toho 🙂

maryhope
15. júl 2015

Babyy , neskutočne sa mi dnes nafuklo podbruško a bolia ma kríže .. Môže to byť jeden z príznakov tehu alebo so mnou bude niečo zle po zdravotnej stránke? :/

adika84
15. júl 2015

@maryhope moze to byt aj tehu ale testni sa 🙂 kedy mas mat MS?

maryhope
15. júl 2015

@adika84 zhruba za týždeň , mám 28dňový cyklus 🙂 .. ovulku som vlasne mala 9.,10. DC , chcem teda asi počkať do víkendu nech som aspoň 14dpo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre