Môže žena otehotnieť počas neplodných dní?

3. sep 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
leeenka10
2
Registrovala sa 3. novembra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 18 príspevkov a 4 inzeráty. Má 5 priateľov. Košice - Staré Mesto.
 alebo ci je vobec nejaka sanca ze zena otehotnie pocas neplodnych dni
12. mar 2011 o 20:46  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
bosoriak
3
Registrovala sa 11. decembra 2007 na modrykonik.sk. Pridala 1537 príspevkov a 12 inzerátov. Má 1 priateľa.
 @leeenka10 Pocas neplodnych dni zena otehotniet nemoze. Otehotnie len pocas ovulacie (=uvolnenie vajicka = plodne dni). Nikto ti ale nevie zarucit, ze sa ti ovulacia z nejakeho dovodu neposunie. Navyse sa obcas stane, ze samotny sex "vyprovokuje" zenske telo k predcasnej ovulacii, toto sa stava vacsinou hned po menstruacii. Alebo sa ovulacia posunie tesne pred menstruaciu. Ludske telo nie je stroj, takze ho nie je mozne naplanovat. emoticon
Ako antikoncepcia to vobec nie je spolahlive.
12. mar 2011 o 21:01  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katren
51
Registrovala sa 7. januára 2006 na modrykonik.sk. Pridala 11156 príspevkov. Má 35 priateľov.
 da sa a nas Misko v brusku je toho prikladom emoticon
neda sa spoliehat len na to, ze mas neplodne dni emoticon
12. mar 2011 o 20:50  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
piacere
292
Registrovala sa 5. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4873 príspevkov a 25 inzerátov. Má 20 priateľov.
 ak myslíš neplodné dni ako dni, ktorý ti určí program na internete, tak áno emoticon Pretože je to len program, ktorý tvoje telo nepozná a počíta podľa toho, aké mávaš obvykle dlhé cykly a určuje plodné dni podľa určitých tabuliek.... Môžeš mávať 7 cyklov za sebou ovuláciu na 14-ty deň a na ôsmy cyklus sa ovulácia posunie, nastane na 17-ty deň a ty otehotnieš (aj keď si program myslí, že si už v týchto dňoch neplodná) emoticon

Ak myslíš neplodné dni ako dni, kedy naozaj k ovulácii nedôjde (napr. sledovaní BT vieš, že si mala ovu na 12-ty deň), tak na 17-ty deň naozaj nemôžeš otehotnieť. Logika nepustí... nie je vajko, nemá sa čo oplodniť, nebude bábo emoticon
14. mar 2011 o 09:28  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivetkab.
15
Registrovala sa 5. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 487 príspevkov, 4 albumy a 120 inzerátov. Má 10 priateľov. Košice - Juh.
 Môže otehotnieť aj počas neplodních dní. Celá sranda je v tom, že Ty máš sex počas neplodných dni, ale ešte pár dní v tebe spermie prežijú. A môže sa stať, že Tebe napríklad deň alebo dva po sexe dozreje vajíčko a bude to. Aj keď je to malá pravdepodobnosť, ale je ... emoticon)
12. mar 2011 o 20:48  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dari
5
Registrovala sa 22. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 285 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Bratislava - Ružinov.
 Poznam velmi dobre svoj cyklus, kedy su plodne dni - ich priznaky a nemusim ani pocitat dni...napriek tomu, ze som nebola ani chora som otehotnela tesne pred menstruaciou...takze na nejake plodne a neplodne dni uz vobec neverim emoticon
14. mar 2011 o 11:05  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika84 (30 r.)
26
Registrovala sa 8. februára 2011 na modrykonik.sk. Pridala 1034 príspevkov, 8 albumov a 1 inzerát. Má 18 priateľov. Trenčín.
  • Izabela3 roky
 pokial si to nejak nemerias a len sa domnevias ze mas prave neplodne dni... napr. ja mam podla doktorov a sona termin pocatia prave v den, ked mi zacala posledna menstruacia emoticon aj ked tam moze byt odchylka, urcite nie tie dva tyzdne, kedy zvycajne byva ovu. pred zaciatkom menstruacie som este cca 3 dni spinila, takze som skutocne otehotnela v obdobi, kedy by to nikto necakal emoticon
13. mar 2011 o 22:11  •  1 dieťa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suezana
14
Registrovala sa 6. novembra 2009 na modrykonik.sk. Pridala 18889 príspevkov a 36 inzerátov. Má 61 priateľov. Zlaté Moravce.
 ja čo viem, tak to má aj názov - len si neviem spomenúť - ale jednoducho nastane ovulácia - veď dá sa otehotnieť aj pri užívaní horm. antikoncepcie...alebo sa hovorí, že počas menštruácie sú neplodné dni - a koľkí lekári odporúčajú neplodným párom práve vtedy....
ja poznám páry, ktoré z náboženských dôvodov praktizujú túto metódu...niekomu to vychádza na 100%, iným nie - práve čakajú 6. dieťatko a viem, že plánovali 4. emoticon
12. mar 2011 o 21:02  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
benne
302
Registrovala sa 20. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6296 príspevkov, 1 album a 1 článok. Má 33 priateľov. Veľká Británia.
 Môže sa stať, že máš plodné dni, kedy by si mala vlastne mať neplodné.. jasné že počas neplodných neotehotnieš.. ale otehotnieš počas a tesne po ovulácii.. Kedy tá nastane, tak to je už iná otázka... lebo tá môže nastať aj počas ms emoticon
12. mar 2011 o 21:09  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
traktor
1596
Registrovala sa 24. januára 2009 na modrykonik.sk. Pridala 16332 príspevkov. Má 150 priateľov. Košické Olšany, okres Košice-okolie.
 vsetko je mozne..takze ano....môze sa to stat....takze ak dietatko nechces, tak toto urcite nie je forma ochrany....
12. mar 2011 o 20:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slivocka
116
Registrovala sa 6. augusta 2010 na modrykonik.sk. Pridala 4340 príspevkov. Má 119 priateľov.
 Ked maš neplodne dni tak si nepolodna emoticon akurat sa môže stať že maš ovulaciu v inom čase ako obvykle takze otehotnieš iba v plodnych dnoch emoticon
14. mar 2011 o 09:26  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vivien11
10
Registrovala sa 6. októbra 2010 na modrykonik.sk. Pridala 1864 príspevkov a 3 albumy. Má 24 priateľov. Banská Bystrica.
 mne gynekolog povedal ze som otehotnela hned den po menštruacii ze proste sa mi zmenila ovulacia takze moja metoda plodnych neplodnych dni presne ako tu baby pisu na zaklade nejakeho programu z netu bola uplne na hovno a naruby postavena. takze je mozne ze som otehotnela hned po skončení menštruošky:D no hold to sa stava::D takze ak nechces otehotniet rob si bud ovulacne testy alebo zacni brat atb. emoticon
14. mar 2011 o 10:57  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jucika123456
Registrovala sa 3. júna 2013 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Košice-okolie.
 po akom case sa da zistit ze zena je tehotna emoticon
3. jún 2013 o 23:54  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanockamt
200
Registrovala sa 1. januára 2008 na modrykonik.sk. Pridala 18297 príspevkov a 2 inzeráty. Má 20 priateľov. Martin.
 @leeenka10 kedze su to dni neplodne, tak jasne, ze nemoze emoticon
12. mar 2011 o 20:47  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cmulinko
26
Registrovala sa 24. septembra 2005 na modrykonik.sk. Pridala 3142 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
mimkao
166
Registrovala sa 6. marca 2007 na modrykonik.sk. Pridala 2868 príspevkov. Má 57 priateľov.
 Ak máš nepravidelný cyklus, alebo si z nejakého dôvodu v strese, všetko sa ti môže posunúť.
Takže ako spoľahlivú metódu ten výpočet neber. Ak nechceš brať hormóny, ani žiadne mechanické bariéry, tak skús STM(symptotermálna metóda). Nič ti k tomu netreba, iba teplomer, záznamovú tabuľku a kopec nervov na pravidelné ranné meranie teploty. emoticon
Ale ak sa pýtaš preto, že si myslíš, že už si tehotná, tak áno, môžeš byť.
14. mar 2011 o 09:24  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
macekovam
9
Registrovala sa 28. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 1247 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Prievidza.
 podla mna neda...lebo su to neplodne dni....a ako vies ze su to neplodne dni??? mas taky pravidelny cyklus kazdy mesiac????to ze zena otehotnie pocas ,,neplodnych dni ,,je podla mna zle odsledovany cyklus..... emoticon emoticon vajicko musi byt vo vajcovode...a tam je len pocas plodnych dni...teda ovulacie...moja odpoved je nie.....ovulaciu ti moze odsunut na iny datum aj obycajne prechladnutie.....
14. mar 2011 o 09:31  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slamienka
1
Registrovala sa 30. augusta 2007 na modrykonik.sk. Pridala 183 príspevkov a 6 inzerátov. Námestovo.
 Počas neplodných dní, nemôžeš otehotnieť. Ale väčšina žien, tvrdí, že vtedy otehotneli, čo nie je pravda. Otehotneli, lebo sa milovali cez plodný deň, len si to zle vyrátali. Žena sa musí dobre poznať- svoj cyklus a potom vie rozoznávať plodné a neplodné dni. Poznám veľa báb, ktoré neotehotneli, keď si sledovali svoj cklus. Keď žena ochorie, môže sa jej cyklus narušiť a tak sa jej dni pozmenia...
14. mar 2011 o 09:32  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gertruda444
Registrovala sa 20. decembra 2012 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 ja by som sa len chcela spytat ci mozem otehotniet ked som mala nechranený sex s mojim priatelom hned po skončení menstruacie,nespravil sa do mna ani nic podobne akurat sa mu ovlhčil penis nejakou tekutinou len by som chcela vediet ci to obsahuje nejake spermie a ci sa stoho daa otehotniet ?
20. dec 2012 o 19:55  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
7. mar 2013 o 18:10 • erikkkk
fotoportrét
fotoportrét
lucia941
Registrovala sa 23. marca 2013 na modrykonik.sk. Pridala 20 príspevkov.
 mam na vás jednu otázku mala som s mojim partnerom v poslední deň menštruácie sex.... bol to 6 deň pretože vždy mam len 6 dní menštruáciu a ma ju pravidelne... ale práve vtedy keď sme mali sex sa nám pretrhol kondom a on sa do mňa spravil..... tak by som rada vedela niekoho názor či môžem podľa vás byť tehotná hoci vtedy su neplodne dni a aj som mal naplodne dny ale aj tak noviem či sa ma veľmi báť... pretože som nervozná a neviem čo mam robiť..... prosím povecte mi na to niekto svoj názor.... emoticon
23. mar 2013 o 18:46  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
28. aug 2013 o 14:05 • maja128
fotoportrét
fotoportrét
bibina1994 (22 r.)
1
Registrovala sa 5. septembra 2013 na modrykonik.sk. Pridala 9 príspevkov. Michalovce, okres Michalovce.
  • Snažíme sa otehotnieť
 Tak o 3 tyzne si ho urob
21. sep 2013 o 00:33  •  snaží sa  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
domiiii
Registrovala sa 3. januára 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok.
 môžte mi poradiť? posledný pohlavný styk som mala pred necelými dvomi mesiacmi, priatel si daval pozor takže by sa nemalo nič dostať dnu emoticon o dva dni som dostala normalne silnu menstruaciu, po mesiaci som si robila dva testy a vyšli negatívne, žiadna slaba druha čiarka, no teraz čakam na druhý menzes a mam stale len špinenie, môže sa aj tak stať že tehotná som? aký máte názor? dakujem
3. jan o 10:18  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hanicka45
4
Registrovala sa 9. januára 2012 na modrykonik.sk. Pridala 14 príspevkov a 2 inzeráty. Má 15 priateľov. Kysucké Nové Mesto.
  • patrik3 roky
  • ivanka9 rokov
  • janka10 rokov
 mozete,cez,neplodne,dni,otehotniet???
2. jún o 09:54  •  4 deti  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fhuf
Registrovala sa 3. septembra 2014 na modrykonik.sk. Pridala 1 príspevok. Vítkovce, okres Spišská Nová Ves.
  • Snažíme sa otehotnieť
 Chcem otehotiet
3. sep o 02:15  •  snaží sa  •  Páči sa mi to