Môžem byť aj tak tehotná?

nyky23
14. mar 2014

Ahojte, mám taký problémik, alebo skôr záhadu ... Takže snažíme sa s priateľom už asi pol roka o bábo. Nikdy mi menštruácia nemeškala viac ako 4 dni . Dnes mi mešká nejakých 19 dní. Začala som špiniť presne pred týždnom v piatok, ale tri testy vyšli negatívne. Do pondelka mi to neprešlo tak som išla k doktorovi. Ten ma prezrel a povedal mi, že to vyzerá tak, že mám anovulačné cykly a že tam vidí veľa vajíčok. A že nemávam ovuláciu každý mesiac. Povedal, že ak to nedostanem tak sa mám v apríli ukázať a pichne mi vyvolávačku. A doporučil mi kúpiť si inofolic nejaké vitamíny na úpravu cyklu. Tak som si to hned v ten den objednala a včera som si dala prvý sacik. Ale menzes dodnes nikde a len tak som si spravila dnes test a tam prvý krát bola slabšia druhá čiarka... A neviem čo si mam o tom myslieť ... Nemala ste niektorá podobnú skúsenosť ?? kebyže som tehotná tak mi to asi ukaže test aj skoršie nie? Alebo je možne že som predsa len ovuláciu mala len neskor a preto to ani test ani doktor nezistil? Ja viem, že nikto mi tu nenapíše že si tehotná atd len som strasne nervozna a neviem čo si mám o tom myslieť . Sedím v robote a jediné čo ma napadlo bolo zatial napísať sem : )) Ešte som sa dočítala že pozitívny môže výjsť ked má žena cystu alebo niečo podobné ale to by asi doktor pred 5 dnami videl nie? Dakujem za prípadnú reakciu

denuss
14. mar 2014

nemas este ten test? mohla by si sem dat foto, posudili by sme ciarku 😉

majka_3
14. mar 2014

@nyky23 Hod sem urcite foto..je moznee ze ovu bola neskor a doktor nic nevidel 😉 test urcite opakuj aj zajtra 🙂
aaaa ano test moze duchovat aj ked ma zena cystu...cysta vznika ked nepraskaju vajicka teda ked zena neovuluje vtedy vznika cysta..cize ak mas moc vajicok a nepraskaju su to cysti ktore pri mrche odchadzaju....

23petka
14. mar 2014

@nyky23 no tak toto je zaujímavé....myslím si tiež, že keby to mala byť cysta tak ju vidí...ja by som na tvojom mieste skúsila počkať pár dní, skúsiť zopakovať test a keď bude pozitívny, tak ísť k lekárovi nech ti urobí krvné testy a z tých musí zistiť či si alebo nie si tehotná..

nyky23
autor
14. mar 2014

nie test nemám, lebo som nechcela aby ho priateľ videl a neskor bol nestastný kebyže to nevyslo .. No ide o to že som si ho spravila a za pár sekúns tam bol taký duch druhej čiarky ešte som si povedala, že si to tam asi predstavujem ale že to asi len zle vidím že ta čiarka je moc tenká .. Potom som išla ešte dokončiť veci na wc ale fakt to bola chvíločka a išla som ho vyhodiť. A ako som ho vyhadzovala už tam bola čiarka pekne vidieť. Nebola taká tmavá ako prvá bola bledšia ale bola vidieť nebol to len duch : )

nyky23
autor
14. mar 2014

Hovorím o cca 5 minutach nie hodine : )

majka_3
14. mar 2014

@nyky23 tak ak mas test zopakuj znovu a uvidiiis a hod nam foto 😉

danielicita
14. mar 2014

Ahojky, ja som prve tehu zacala spinit a mala som bolesti ako pri menzes a tak som isla k lekarke pretoze som spinila len dva dni ze co to vlastne je a test mi neukazal nic ale lekarka mi uz oznamila ze som tehu cca 6tt...druhe tehu som zostala tehotna 9mes. po prvom nemala som ani menzes nakolko kojim. Robila som si testy no vsetky vysli negativne, mala som velke bolesti ako menzes alebo kontrakcie a tak som sla k lekarke no tehu nebolo vidiet ani na sono...az okolo 6-7 tt. Zistili to az krvne testy...takze vsetko je mozne...testy su niekedy zahadne🙂))Kazdopadne drzim palceky.

danulienkam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monicka79
14. mar 2014

@nyky23 ja som tiež mala niečo podobné. Namiesto menštruácie, ktorá teda meškala niekoľko dní a test negatívny prišlo potom špinenie, ktoré ked trvalo už asi týždeň, tak mi nedalo a urobila som další test a na ňom už bola druhá čiarka, išla som k doktorovi, ten nič nevidel, tak že vraj to možno bude mimomaternicové a keby som dostala bolesti, tak mám utekať rovno do nemocnice, ked nie, že mám prísť na kontrolu o týždeň. Bolesti neboli a o týždeň už bolo vidieť srdiečko 😉 tak mi z toho vyšlo, že som musela otehotnieť pár dní pred menštruáciou 🙂

nyky23
autor
15. mar 2014

No takže dnes som ani spať nemohla : D vydržala som to ale do 5 rana a utekala som stávať a robiť test ... mala som nejaký drahší o niečo a jeden ten lacný ako včera. Urobila som si obidva ten drahší ukázal len jednu a ten lacný ako včera podla mna dve : ) tak neviem skor by som asi tomu drahšiemu verila ...

novazienka
15. mar 2014

Ahoj. Kúp si v lekárni ešte další test. Mohlo sa stať aj to že si bola Tehotna ale sa to nechytilo. To môže byt to spinenie. Bral ti lekár aj krv?

moni244
15. mar 2014

@nyky23 ja som mala test lacnejsi a ukazal 2 ciarky, nie vzdy, co je drahsie je aj lepsie a kludne si mohla mat ovu ovela neskor, ja som napr. otehotnela 3 dni po skonceni menzesu, cize nie vzdy je cyklus tabulkovy

wewe22
15. mar 2014

ja by som isla urcite na krvny test nic za to nedas a budes mat istotu
ja som mala omnoho slabsiu ciarku a teraz ma 10mes 😀

dorotea2
15. mar 2014

@nyky23 ahoj. A to je aky test ten žltý? Aka značka?

nyky23
autor
15. mar 2014

No neviem presne ale ten čo sa predáva v tescu a v dm. Obal má ružový myslím PEPINO. Doteraz bol modrý a tieto dva posledné su žlté ... Ale obal je ten istý ...

lenushka058
15. mar 2014

@nyky23 a nie je to ovu test? lebo mne sa zdá že pepina sú modré ak nie tak ma opravte 🙂

nyky23
autor
15. mar 2014

No ale na milion percent bol obal ružový a na nom že tehotenský test napísané ..

majka_3
15. mar 2014

@nyky23 to mas ovulacny pepino test 😉 nie tehotensky 🙂 ten drahsi podla teba bol modry ze?? 🙂
to sa staaaaava 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nyky23
autor
15. mar 2014

majka_3 ja som si kupila 3 pepino tie ružové a plus jeden drahší inej značky taký kazetový ten bol drahší ... ovulačný som nemala na 100%. Jedine že by v krabičke bol omylom ovulačný to sa hádať nebudem . Ale najskor to tak bolo ... viem že žltá krabicka je ovulačný ale určite som ho nekupila ... hovorím jedine že by to oblo v tej ružovej krabičke .. ale ovulačný som síce nikdy nepoužila ale viem že som to v obchode videla ... ale aspon to je už vyriešené. Kupim dnes v inom obchode tie isté a uvidím .Ale už viem asi ako to dopadne : (

nyky23
autor
15. mar 2014

ešte som studovala na krabicke udaje plus aj návod bol na tehotenský test ..

gubcikova
15. mar 2014

@nyky23 tak asi bol zamenený a ten kazetový ti čo ukázal?

nyky23
autor
15. mar 2014

práveže negativný .. aspon viem na čom som : )) ale tak bolo to hned na zaciatku divné : ) ale potom museli byť obidva vymenené. Ale kupovala som ich spolu tak možné to je ...

dorotea2
15. mar 2014

@nyky23 práve preto som sa pytala, pretože som si myslela ze je to pepino, tie uz poznám ako svoje boty. A veru... Žltý je ovulacny a Modry je tehotenský. A ked hovoríš, ze ovu si nekupovala, tak potom to musí byt chybne zabalené. Proste to poplietli 😀 opäť hovorím... Ak su takto spoľahlivé aj pepino kondomy, tak ďakujem pekne 😨

majka_3
15. mar 2014

@nyky23 odfot teda tu krABICKU..NEJDE MI DO HLAVY ZE AJ NAVOD AJ NA KRABICKE JE TOTO A V KRABICKE OVU 😉 ako nehovorim stat sa moze ze tam zabalili nieco inee.... 😖 😖 😖 😖
nooo veru skus kupit iny... a daj vediet 😉
ale aspon vies ze ovulacny nieje slaby cize moozno ze by sa aj ovu blizila? 🙂

nyky23
autor
15. mar 2014

Krabicku možem odfotiť ked ju nájdem v koši. Neviem moc o ovulačných testoch ale tu som si niečo narýchlo prečítala takže ked su tam rovnako silné čiarky môže to znamenať že mám ovuláciu?? No ale to sa mi zdá cca rovnako nepravdepodobné, ako to že by som si robila ovulačný test, ktorý bol zabalený ako tehotenský a pri tom mi vyslo že mám ovuláciu cca po 20 dnoch meškania... to je veľa náhod sa mi zdá : DD

nyky23
autor
15. mar 2014

Inak kupila som si ten istý ešte jeden len v tescu. Tie dva predtým boli z DM - drogerie.

nyky23
autor
15. mar 2014

Ach jaj baby, dakujem už je po záhade. Práve som došla z prace a vrhla som sa na kôš. A naozaj to bol test na ovuláciu. Nakoniec som si kúpila tri tie testy, lebo jeden som ešte nasla z tých predvcerom kúpených. Ked som ho otvorila tak na tom vnutornom obale bolo že je ovulačný... Aj ten z dnešného rána bol taký istý . Na obale aj príbalový letáčik bol tehotenský len na tom vnutornom bolo napísané niečo iné ... Ten co som dnes kupila je už ok. No nič potom aspon sa možme vrhnut na snaženie : )) Ale dakujem vám všetkým za odpovede : )) takto viem na čom som a nemusím si vymyslat story. Samú by ma to asi nikdy nenapadlo : ))

majka_3
15. mar 2014

@nyky23 aaa nemas ovulaaciu 😉 este tej ciarke veeeeela chyba aby bola taka silna ako ta druhaa 😉 azz v tedy nastava zvysena hladina Lh hormonu a potom praska folikul cize az potom nastava plodne obdobie 😉 cize testuj dal s ovulacnim testom ale asi az po MS 😉 a budes vediet kedy ten den je 😉 a cim skor na vyvolavacku 😉
zahada je vyriesenaa 😉
pekny vecer 🙂

majka305
22. aug 2018

Ahoj, chcela by som sa opytat ze ci to je mozne ze som tehotna pocas ms aj ked su mam nepravidelnu nikdy som nemala take priznaky na ms vzdy ma zacinali pobolievat prsia alebo spravila sa mi viraska no tento krat mala som pocit na odpadbutie a zvracanie bolo mi tazko a uz 3 dni mi trva ms , s priatelom sa snazime o babätko rok aj mesiac a stale nic tento krat sme sa snazili aj pri ovulacii no len dostala som ms nechapem tomu bola by som velmi rada kebyze mi poradite dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre