Môžem byť tehotná aj keď mám menzes?

simik22
4. nov 2011

Ahojte, baby chcem sa opytat, minuly mesiac som mala takeho tusaka, ze mozno som tehotna, robila som si testy, ale boli tam taky slabucky duchovia, menzes mi meskal, ale nakoniec som ho dostala, tak som uplne hodila za hlavu tu myslienku, ze som tehu. Avsak dnes som 3 DC, menzes mam velmi slabucky, inokedy v tomto case mavam dost silny, a teraz naozaj malinko. Od dnes beriem Clostil, lebo tento cyklus by sme chceli absolvovat IUI. Myslite, ze mozem byt tehotna? Neviem, ci mam brat ten Clostil, viem, ze v tehotenstve by sa nemal... Pocula som, ze dost zien malo menstruaciu, aj ked boli tehotne, aj moja mamina mi vravela, ze mala. Ja viem, ze tu nie ste lekarky, chcem len pocut vas nazor. diky

seminkads
4. nov 2011

menzes mozes mat aj ked si tehu-v case ocakavaneho menz. moze byt pritomne slabe krvacanie-istotu ti vsak da len lekár

monika15
4. nov 2011

ano ano ano... ja som mala do 5 mesiaca......

titkovamiriam
4. nov 2011

ja som pri Marekovi mala do 5m 😅

damiankad
4. nov 2011

aj ja som mala, prvé 3 mesiace 😒

jankaxxx
4. nov 2011

ja som mala dokonca cele tehotenstvo...

nibiru
4. nov 2011

ja by som si spravila test tak o 3dni budes videt ci slabne alebo silnie druha ciarka ci sa mimi ujalo kolegina zacala v ocakavany den mrchy spinit a o 2dni potratila a bola na kyretazi.kedy si nerobila predtym test mozno by ani nevedela ze je tehotna ja som mala iba implantacne spinenie.1den teda par hodin.

len.petra
4. nov 2011

aj ja som mala prvé tri mesiace a tiež netrval tak dlho ako obvykle, ani nebol tak intenzívny, takže tehotná byť môžeš.. iné príznaky nepociťuješ? asi by som navštívila gynekológa, ten Ti to s istotou potvrdí/vyvráti ..
Držím palce 🙂

dioliana1
4. nov 2011

môžeš, ja mala tri mesiace pri oboch detoch slabší 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre