Môžem byť tehotná, keď som po vyvolávačke dostala menzes?

dadka118
1. júl 2012

Dobrý večer meškal mi menzes 10dní .Lekárka mi pichla injekciu a ja som po 4dnoch dostala slabe krvácanie môžem byť aj tak tehotná ? Ďakujem 🙂

dadka118
autor
1. júl 2012

karten Ďakujem za linky ale ani v jednej z tychto tem sa nepise ci mozem byt tehotna aj ked som po vyvolavacke dostala slabe krvacanie 😒

katren
1. júl 2012

@dadka118 spytaj sa tam, netreba novu diskusiu.... 😉

lauritka
1. júl 2012

@dadka118 urob tehu test ;)

anjelicek26
1. júl 2012

@dadka118 - ak tvoje telo tento mesiac zblblo a napr. ovulaciu hodilo uplne inam pripadne anovulacny cyklus, mozno bola sliznica v maternici este nizucka a preto krvacanie len slabe, kezde bolo vyvolane injekciou. Mne teraz meska mrcha 8 dni a tehu nie som... po vyvolavacku sa dostanem najskor v piatok... podbrusko ma poboliva uz vyse tyzdna, ziadna slava.

dadka118
autor
1. júl 2012

tehu test som si robiila este pred tym ako som isla k doktorke bol negativny... ked som prisla k doktorke povedala ze je skoro aby sono ukazalo ze som tehotna .Dala mi vyvolavacku a dnes je 4den od toho a mam slabe krvacanie... 😒 ach uz som s toho zufala 😒

anjelicek26
1. júl 2012

@dadka118 - ak ti takto casto blbne cyklus, menstruacia uplne vynecha - si bud velmi mladucka, alebo mas skutocne rozhadzane hormony, z treba riesit hormonalny profil a nasledne stitnu zlazu a hladinu muzskych hormonov v krvi.

dadka118
autor
1. júl 2012

anjelicek26 stalo sa mi to prvy krat

katren
1. júl 2012

@dadka118 moja no nemohlo sa ti to stat prvykrat podla tych tvojich predchadzajucich otazkach a diskusiach.....nevymyslaj si 🙄
ked chces radu, tak normalne napis vsetko a nie si vymyslat rozne pribehy 😠

danu
2. júl 2012

@dadka118 opytaj sa v temach, na ktore ti dala linky katren

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre