Môžem cítiť príznaky tehotenstva po ovulácii?

munu
28. jan 2015

Dobry den, je mozne citit prve priznaky tehu uz po tyzdni od skoncenia ovulacie?

merien259
28. jan 2015

@munu ahoj neviem ale mám taký istý problém ale ja som 10dpo. Asi 2 dní do zadu má začalo pichat na ľavej strane predpokladám že vaječník a plus taký ruzovo hnedý vytok test som robila ale zatiaľ nic

munu
autor
29. jan 2015

@merien259 ako si na tom? Testovala si znova? Ci cakas na termin prichodu ms? Ja som testovala uz 2x, ale termin ms mam dakedy 3-4teho.. Teda 4.1. som mala poslednu ms, ale mne vacsinou dojde ten isty datum aj dalsi mesiac alebo zvykne aj meskat..nikdy som nemala presne na den, jedine ked som ficala na antokoncepcii..ale to bolo uz asi 7 rokov dozadu.. 🙂 budem teda testovat asi v utorok alebo v stredu rano po zobudeni hned.. Drzme si palce.. A pobolieva ta podbrusko? Mna hej, aj krize a neskutocne ma naduva, ani nema z coho..nic take som nejedla..a trva to uz tak tyzden

merien259
29. jan 2015

@munu ahoj no testla som ale nič MS má prísť 2.1 ale ja tiež nemám pravidelne takže teraz neviem ešte mám jeden test tak ho spravím V nedelu sem tam má zaboli V podbrusku raz na jednej potom na druhej strane uvidíme držím prstiky 😉

merien259
31. jan 2015

@munu ahoj Kecla som sa MS 2.2 nerobila si si test?

munu
autor
31. jan 2015

@merien259 ahoj 🙂 nerobila som uz test odvtedy..a uz aj prestali vsetky priznaky.. Obcas este zacitim podbrusko, ale nic velke ako par dni dozadu.. Mozno ma len tie hormony po ovule nejako potrapili.. Neviem.. Ale po tretom babatku netuzim..ak by bolo, tak by bolo..ale zeby sme ho nejako planovali, tak to urcite nie..ja budem testovat asi v utorok, stredu..

lavinis
31. jan 2015

@munu ked ich budes chciet citit, tak ich citit budes ;)

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis sak to..presne ako pises..no nic, uvidime co z toho bude..ale ako som pisala, budem rada, ak pride ms 😀. Ja mam uz dvoch krasnych syncekov a nam to s manzelom fakt staci..sme stastni uplne! 🙂 no ak sa trafi tretie, tak uz bude aj tretie, kedze sa nijako nechranime, len davame pozor..

lavinis
31. jan 2015

@munu no ono niekedy tie príznaky pred MS a tehu sú rovnaké, akurát tie tehu potom tak ľahko neodídu 🙂) ako napr. bolesť pŕs, ja ju mám už tri týždne (teraz som v 8tt)

munu
autor
31. jan 2015

Jedine, co ma trapi je velka unava..len by som spala.. Ale to nemusi byt tehulovanie tiez..od po-pia vstavam o 5tej a este aj cez vikend mam volno, tak mladsi syncek vstava o 5:30, lebo uz je vyspinkany..co spravim.. Ja som permanentne unavena uz 3 roky 😀

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis gratulujem zo srdiecka 🙂 len nech budete zdravi.. Mas uz nejake deticky, ci to bude prve babo?

lavinis
31. jan 2015

@munu ďakujem, prvé 🙂

lavinis
31. jan 2015

@munu unava, to aj mňa...teraz je to už lepšie, ale 6. a 7. týždeň som chodila spávať o deviatej...ja nočná sova 😀

munu
autor
31. jan 2015

Ja ked mam dostat ms, tak ma zvykne pobolievat lytko raz lave, raz prave..a to uz viem, ze o cca 3 dni pride ms.. Inac nic..preto ma to prekvapilo tento mesiac.. Plynatost, bolesti podbruska, krizov, unava, sem tam bolest prsnikov, naladovost..no vystrasilo ma to, to ti poviem.. Teraz vsetko padlo, len ta unava este zostala..ale ako som pisala, stale ranne smeny vycerpavaju..

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis ak prve, tak sa urcite tesite, plni ocakavania, ty plna myslienok, zvedavosti ako a co sa bude diat dalej.. :D poznam to.. Uvidis, druhe budes brat inac, odlachcene..budes uz vediet co ta asi caka ;) uzi si to!!! A hlavne spi vela, kym mozes :D

lavinis
31. jan 2015

@munu ale spím spím 🙂 som teraz PN kôli celodenným nevoľnostiam 🙂 teším sa zatiaľ opatrne, lebo u doktora som bola veľmi skoro, zatiaľ sme mali len machuľku v maternici, takže som trošku napätá, či tam bude aj to vysnívané bábätko so srdiečkom budúci týždeň 🙂

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis neboj sa, len sa tes 🙂 jasne, ze tam bude, preco by nie.. Nemysli na zle veci ;) babatko pekne rastie, vyvija sa, kazdym dnom ma kopu noviniek 🙂 a uz sa nemoze dockat, kedy ho vypusinkujes :D

lavinis
31. jan 2015

@munu 😀 dik, to by som mu teda radila 🙂

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis musim off nateraz..inac, ja uz teraz fakt citim, ze mi riadne pride ms..chvalabohu..len nech pride a nenamotava ma 😀. Idem tu upratat, lebo tu skoro bomba strelila..co tie moje dva sidla vedia narobit za poriadky, to je paradicka :D no co..vidiet, ze su zdravi a ze im nic nechyba, ked sa tolko vedia vyhrat spolu 🙂daj vediet potom, ako sa ti dari a ako bolo na ultrazvuku 🙂

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis ani som sa nepredstavila.. Som Dusana.. 🙂

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis zaktualizovala som fotky mna a deti ;) a uz letim 🙂

lavinis
31. jan 2015

@munu rozkošné detičky 🙂

munu
autor
31. jan 2015

@lavinis dakujem 🙂

munu
autor
2. feb 2015

@merien259 ahoj, tak ako si na tom? Dosla ti ms? Mne zatial nic, ale uz ani priznaky vobec.. Este som teraz netestovala, ale ked nepride ms dneska, zajtra, tak uz v stredu asi testnem..podla mna ani niesom tehu, ani som nebola..len hormonom harasilo :D

merien259
2. feb 2015

@munu ahoj test som nerobila a ms zatial nedosla ale kedze zvyknem mat 37-42 dnove cykly tak neviem kedy dostanem este pockam

munu
autor
6. feb 2015

@merien259
@lavinis ahojte ;) ms mi este nedosla a tak so si teraz vecer spravila test.. Negativny.. Tak cakam kedy sa to uz odbrzdi a dojde ms..uz viac netestujem ;)

lavinis
6. feb 2015

@munu hm...jasné, treba tomu nechať voľný priebeh

merien259
6. feb 2015

@munu ahoj ja som tiež testovala ale nič akurát spinim tak neviem

munu
autor
6. feb 2015

@lavinis
@merien259 ja tomu uz fakt necham volny priebeh a ak sa nedostavi do dvoch dni ms, tak jej trosku pomozem ;) pohar cerveneho vina to spravi :D

lavinis
6. feb 2015

@munu ja som tiež tak pomáhala a mala som slabulinky ružový výtok na papieri, hovorím si, že mrcha došla a potom zas nič a potom boli // 🙂

munu
autor
9. feb 2015

@lavinis
@merien259 no tak hlasim prichod ms dneska.. Tolko, co som stihla prist domov z rannej smeny :D hned sa spustilo same od seba, ani nebolo treba pomahat poharom cerv.vina :D ale okamzite aj bolesti riadne.. Hned som siahala po tabletke 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre