Môžu byť príznaky tak skoro?

luky30102010
26. aug 2014

viem, ze je tu tem o prvých príznakoch vela, ale mna by zaujimalo, ci je mozne, ze sa deju nejake zmeny, poprípade tehotenstvo alebo je to len predzvest MS, ak som MS dostala 1.8.14, trvala neobvykle dlho do 11.8., potom xkrat nechraneny sex, ze od 20teho DC mi bolo spatne, hrca v krku nic zjest - trvalo to 6 dní vecer sa polavilo a zjedla by som aj kona, nemohla som anilen kavu vypit, teraz ma boli v podbrusku, dole som stale nejaka vlhka, krcek akoby nejako velmi nizko

bonaqa2013
26. aug 2014

@luky30102010 to nevyzerá na tehu...

luky30102010
autor
26. aug 2014

@bonaqa2013 to je asi len prilisne prezivanie snazenia sa uz :////

pribinak
26. aug 2014

Velmi sa nesleduj, nechaj to na prirodu, za par dni si spravis test a budes vediet, toto je take nezdrave upinanie sa a okrem toho ani jedna z nas nema doma vestecku gulu, aby ti to povedala ci si alebo nie ;))

bonaqa2013
26. aug 2014

načo sa až tak sledovať. Ja pri 3 tehu som prišla k lekárke že sa mi niečo nepozdáva, a lekárka už len skonštatovala 14 tt. Podľa sona dokonca 15 tt. Bola som rada že neposlala na mňa nejakú sociálku.....

hviezdicka111
26. aug 2014

@bonaqa2013 to sa ti ako podarilo tak neskoro na to prist? 🙂 a inak plne suhlasim s tym, ze sa netreba sledovat 🙂

patricia128
26. aug 2014

@bonaqa2013 a však nie je to jedno v ktorom tt dojdeš k doktorovi??

bonaqa2013
26. aug 2014

@hviezdicka111 No mne nič nebolo len mi meškal menzes. Pri prvom mi bolo neskutočne zle, odpadávala som. Pri druhom tehu žiadne nevolnosti, ale 2 krát som krvácala - bola som aj v nemocnici takmer som potratila. A pri 3 nič. Tak som si myslela, že to len nejaké hormonálne zmeny. V súčasnosti dcéra má 6 rokov a ide do prvej triedy

bonaqa2013
26. aug 2014

@patricia128 no ono to až tak jedno zas nie je, pretože v tých vyšších tt sa už robia rozne vyšetrenia. ale si myslím, že niektoré kočky to poriadne preháňajú keď si už robia testy v 3-4 tt. A rýchlo utekajú k lekárovi. Niektorí lekári aj tak dajú teh. knižku až po 10 tt - koli potratom. Takže v tom 8-10 tt je tak akurát.

adelie538
22. okt 2014

Ahojte prosím vás, styk som mala minulú stredu a dnes som mala slabé krvácanie, menzes som dostať nemala, môže ísť o uhniezďovanie?? Cítim aj bolesti v podbrušku, viem, že menzes to nie je ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre