Môžu skončiť prvé tehu príznaky, aj keď som tehotná?

s8
24. apr 2015

Ahojte, prosim poradte, moze sa stat, ze 3 dni pred prichodom MS zacnu tehu piznaky (u mna nevolnosti, napinanie na zvracanie, tocenie hlavy, unava, hnacky, hnusna chut v ustach- i ked tu mam uz dlhsie mozno necele 2tyzdne. A pred tyzdnom som mala aj hnede spinenie). Dnes som mala dostat, zatial MS neprisla ale nevolnosti su tiez prec. Je mozne, ze budem tehu aj ked uz nemam nevolnosti? Stalo sa vam uz take nieco, ze priznaky odisli, ale tehu ste boli? Mam v tom zmatok. Este pridam, ze tu chut v ustach mam stale a brucho ma boli, len uz nemam napinanie atd..
Dnes som 28DC a bojim sa testnut, ze je to skoro.

ivca88
24. apr 2015

ahoj ... no ja som mala príznaky uplne ako na menzes ... len intenzivnejsie... no take ze nevolnosti ..to az v 6 tt a prvy krat som blinkala az v 9 tt 😀
Možno más tieto príznaky zo stesu ... i ked dufam ze budu kolajniciky na teste 🙂 no nelám si hlavu nad tým že by tie prínaky vyprchali a ty tehotná si... lebo na dalši den sa to može cele zvrtnut a pregrcias pol dna 😀 treba veriť svojmu telu ... a nie silou mocou chciet všetky píznaky .... každa žena je ina 🙂 niektore nevracaju vobec ...
Prajem vela stastia 🙂

sibalka21
24. apr 2015

@s8 pokial ti meska tak sprav test, mozes byt tehotna ale na druhu stranu to vobec nemusi byt tehotenstvo

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivca88
24. apr 2015

@s8 noo... mohlo to byt implementačne špinenie... a kockam to preto tak "neskoro" ukáže..lebo sa im,posunula ovulacia 🙂
ak 2 dni nepride menzes tak si sprav test 🙂 to by tam uz boli kolajnicky

katkasofi
24. apr 2015

Ja by som uz testovala 😉. Mne prešli príznaky uz v siedmom tt a bolo všetko ok..

juditka_d
24. apr 2015

@s8 aký si si kúpila test? píšeš že dnes si mala dostať MS, takže zajtra ráno môžeš testnúť. Mne najskôr ukazovali Mamatest, napr. Woman Secret mi vyšiel len úúplne slabýchud a pritom na mamateste pekná slabšia čiarka.
Treba testnúť, inak budeš zbytočne rozmýšľať či si, či nie. Ak si tehu enplánovala, tak snáď to nebude až také veľké sklamanie.

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janickacrazy
24. apr 2015

@s8 No mne ukázal test až ked mi meškala ms presne 10 dní, dovtedy nič, takže na testovanie je dosť skoro podľa mna, ale zase ja som mala asi posunutú ovuláciu, takže možno aj preto to bolo. Ak by si to rátala od toho špinenia, tak by si mala ešte tak týžden počkať s tým testovaním, ale tak ktovie, niektorým ukáže aj den po vynechaní ms 2 čiarky.

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
me_to_you
24. apr 2015

Ja ti poviem...neries a nechaj to chvilku tak 🙂 teraz ti aj uprdnutie pride ako naznak tehu 🙂)) ja som zozrala dnes celu pizzu sama po 3mesiacoch bez muky 🙂))) och ako by som sa chcela vyhovorit na tehotenstvo 😀

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
me_to_you
24. apr 2015

@s8 dobre si spravila ze si odolala 🙂)) teraz mi je tak tazko 🙂)))

janaochi
24. apr 2015

@s8 mne sa to stalo pri biochemickom tehu, mala som kopu príznakov, test som robila na istotu, tiež mi ešte ms nemeškala a vyšli // asi 2 dni to silnelo , potom prestalo a mne začali odchádzať príznaky, testy bledli a ms došla asi z dvojdňovým meškaním, keby som netestovala, ani by som nevedela, čo sa udialo. Ale ja by som aj tak testovala, lebo príznaky nepustili. 🙄 A k tomu implantačnému špineniu, ak to bolo ono, od vtedy sa vylučuje hcg do krvy a neskôr do moču, najskôr o dva dni, najneskôr o 5 dní to musí test zaznamenať. A pepino robí duchov, tomu veľmi v začiatkoch never.

janaochi
24. apr 2015

no keď vidím tie gramatické chyby, že krvy(krvi) a z (s) dvojdňovým meškaním 😀 , tak ani by sa vo mne krvi nedorezal. 😀 😀

juditka_d
24. apr 2015

@s8 to ze ta chrbátik bolí nerieš, to neznamená, že mrcha musí doraziť 🙂 Testni sa určite ráno, lebo takto skoro to z poobedného väčšinou nemá význam 🙂 Ranný a stredný prúd. A neviem aké pepino máš, lebo baby tu na fórach písali, že Pepino zmenili farbu a vraj slabšie ukazujú. Ale zasa na druhej strane nebudeš mať ducha len tak pre nič a nič 🙂

janaochi
24. apr 2015

@juditka_d hej, ja mám skúsenosť aj so zeleným, aj modrým pepinom a fakt, rozdiel je značný, ten zelený neskoro a slabo ukazuje oprpti tomu modrému, ale zato modrý vie pekne zaduchovať. Ja keď som si robila pepino a vyšiel duch, tak som si to potvrdila aj iným testom, napr.dr.max.

juditka_d
24. apr 2015

@janaochi - presne, zelený hoci neskôr ukáže, ale aspoň neduchuje 🙂

janaochi
24. apr 2015

@juditka_d presne tak. 😉

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janaochi
26. apr 2015

@s8 hoď tu fotku toho teste, ducha určite spoznáme. 😀 A pred ms má byť krčok hore, mäkký a pootvorený, pri prípadnom tehu tvrdý a zatvorený a ráno by mal byť dole, on cez deň mení polohy.

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janaochi
27. apr 2015

@s8 no, niečo sa tam črtá, ale myslím, že to bude kanálik. Skús zajtra, ak to bol tehu duch, tak zosilnie.

baja28
27. apr 2015

Ja tam vidim ciarku skus este zajtra rano 🙂

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja28
28. apr 2015

@s8 5 dni ti to meska?

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja28
28. apr 2015

@s8 tazko povedat, skus este pockat ale ak mas priznaky mozno by si mohla aj zajst na krvne testy k dr. 🙂

s8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baja28
28. apr 2015

@
@s8 ja som na tom rovnako s tymi priznakmi aj s tym ze uz len nechodi niekedy mam jak keby svalovicu na bruchu akoby som cvicila co u mna dobrovolne nehrozi :D tiez si zacinam mysliet ze si domyslam ... len menstruacia nikde.. ale mozno pride kedze to mam pomylene...aj ten vytok mam biely niekedy az tak ze si myslim ze sa mi spustila ms akoby cvrknutie ale nic ma nepali nesvrbi ...2 tyzdne? podla mna staci ze daj si pauzu tento tyzden a skus pondelok rano lebo ak nepride nieco v tom bude tak ci tak budes musiet ist k dr takisto aj ja :ked nepride 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre