Musia bolieť prsia v tehotenstve?

nikolabulkova
18. okt 2014

Ahojte dievcata.Mam vsetky priznaky tehotenstva len este sm v strede cyklu takze test som si nerobila ani mi este nevynechala menstruacia ale prsia ma nebolia a pri prvom-bohuzial zle skoncenom pribehu ma boleli len si vobdc nepamatam ze kedy som zacala mat priznaky.dakujem

liz_lemon
18. okt 2014

@nikolabulkova mna pri prvom tehotenstve prsia vobec neboleli

roni200
18. okt 2014

@nikolabulkova Mňa neboleli prsia,ani nič iné.Moje tehu bolo ukážkové,ale u každej to je iné.

cuculiatko88
18. okt 2014

@nikolabulkova pri prvom ma .neboleli a teraz.pri druhom.ich cítím trosku ale.nie veľmi

anitu
18. okt 2014

@nikolabulkova tak to mozes mat ovulaciu nie?v strede cyklu..
Mne dva dni meska,nemam pms,ako vzdy,len obcas zaboli v podbrusku.zajtra rano ak nepride,testnem.zatial boli negativne.ani prsia,ani podbrusko ma neboli.vacsinou tehu baby pisu,ze ich boli akoby im mala prist.mna az tak velmi nie.no uvidim..

lejluska
18. okt 2014

mňa pri prvom boleli strašne...a teraz ma boleli len trošku, skoro vôbec 🙂

katkaolejka
18. okt 2014

@nikolabulkova mňa začali bolieť prsia až 3. mesiac tehotenstva, dovtedy nič, pokojne môžeš byť v tom, držím palce, urob si Mamatest Comfort, je to naspoľahlivejší test 😀 držím palce, nech to vyjde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre