Na ktorý deň cyklu ste mali pozitívny tehu test?

nevestickaaaa
2. okt 2012

Ahojte kočky, zaujímalo by ma, na ktorý DC ste mali pozitívny tehu test. Viem, že na testoch píšu informácie, že už 4 dni pred očakávanou menštruáciou ukážu výsledok, ale viem, že napr. aj ja som mala v očakávaný deň príchodu ms test negatívny a ducha som mala na teste až 36DC.
Ako ste na tom vy?

katey
2. okt 2012

presne aj ja tak. na 28dc nic a uplne slabuckeho ducha na 35dc, ale vedela som, ze mam oneskorenu ovulku asi o 10 dni. tak si pekne testik sleduj 🙂

sunshine5
2. okt 2012

Ja som si robila test v 28dc a uz tam bol naznak slabulinky, na druhy den silnejsiii a 31dc uz to bolo jednoznacne.

alena16
2. okt 2012

23 DC slaby duch

filipb
2. okt 2012

2 dni pred príchodom sa mi už niečo nezdalo, tak som si urobila test a buuuuuuuuuuuuuuuum 😅 za 2 sekundy tam boli 2 II 😀

janie80
2. okt 2012

Ja som mala ovu az na 28DC, test som robila na 14DPO, takze v den (ne)ocakavanej mrchy, cize az 42DC...

lucka1987
2. okt 2012

v prom tehu som mala slabulinkeho ducha 28 DC v druhom to bolo o nieoc neskor.. ducha som mala cca 30 DC, ale bol taky slaby, ze som ho skoro nevidela..

puhinka
2. okt 2012

väčšinou tak 10 dní po ovulke by si mala mať na teste aspoň ducha

hajajanka
2. okt 2012

28. dc

andy03
2. okt 2012

v den ocakavanej mm..

janulap
2. okt 2012

32 dc.To bolo prvy krat co som si robila test po vynechani 🙂

danulicek
2. okt 2012

cca na 29 DC rano. ja som mala 34-dnovy cyklus. a ukazalo sa mi to len na Mamateste, ostatne testy neukazali v tom case nic.

uhnakova
2. okt 2012

Dvanasty den po ovulacii, dva dni pred ocakavanym menzesom 🙂. Druha ciarka na teste bola stredne silna, ziadny duch. Test som robila rano.

klaudia001
3. okt 2012

ako ste tu spomínali, nemusí mat ducha na tehot. teste ani v den očakávanej menštruácie, ani pár dní po nej....je to veeeeeeeelmi individuálne, záleží aj od uhniezdenia kolko dní to trvá, tam sa všetko môže posunut aj o viac ako týžden....a záleží aj od toho ako stupa hcg, niektorej pomalšie, niektorej rýchlo....takže niekomu ukáže pozitiv už pred menzesom, niekomu v den menzesu a niekomu až po týždni meškania menzesu.....

azmuk
10. dec 2012

Ja som mala zretelne 2 ciarky 2 dni po vymeskani menstruacie. Pouzila som mamatest. je naozaj spolahlivy.

usacek79
10. dec 2012

cca 28DC (14DPO) - vzdy to bol az den, ked mala prist MS, aj to len duchovia, silneli az po ocakavanej MS.

chovancova27
10. dec 2012

V prvý deň očakávanej MS🙂

zuzuj
10. dec 2012

Ahoj ja som mala po oplodnení už na 7 deň dve čiarky( teraz,) ale hrozne slabe....ta druhá bola len tak proti svetlu🙂)
ale pri prvom už na po 5 dnoch boli jasne dve čiarky ...a to som vedela, že som tehu. lebo som si meravala pri prvom teplotu a teda videla som na grafe že neklesa...som to tušila už 2 dni po ovulacii, že som...ale som musela čakať prave na tehu test ešte ...
Rapiclear použivam ( tam inak pišu, že už 5 deň po oplodnení) a u mna to fakt fungovalo....to ja som obe tehu takto skoro zistila...to by som asi ani do menzesu od vytrženia nevydržala...:DD

hannah_
11. dec 2012

Ja som mala slabucku ciarocku na 10DPO (4 dni pred MS), 11DPO uz bola silnejsia.

oskvarka
11. dec 2012

32DC

sue
30. jún 2014

Ja som dnes 14 DPO a v sobotu som mala slabú čiarku, ale nesilnie mi teraz 😒 (dnes som mala mať MS, verím, že nepríde...)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre