Od koľkého dňa po styku ste vedeli, že ste tehotné?

dori2
12. mar 2012

som nedockavaaaa! chcem uz vediet vysledok!

bambi2
12. mar 2012

ja hned na 10 den od styku 🙂 citila som uhniezdenie...

anjelik87
12. mar 2012

Tak ja asi tiez na 10 DPO. A zistila som to tak ze som zacala maz citlive bradavky co som pred tym nikdy nemala. Stale ma boleli prsia ale iba cele a nikdy nie bradavky. A druhym priznakom bolo ze v ten 10 DPO som mala take pocity ako keby som mala dostat mrchu ale mrcha nikde. No a dalsie dni sa znova objavili tie priznaky ako na mrchu a stale som si myslela ze uz do rana pride a rano sa zobudim a mrcha nikde tak mi to uz nedala a na 12 DPO som spravila testik a nemohla som uverit vlastnym ociam 🙂 Drzim palce!

p3tra11
12. mar 2012

Asi na siedmy den.. prislo mi zle ako zoci a potom vsetky tie priznaky, co uz ti kocky popisali....

irsina83
12. mar 2012

10DPO ale tusenie som mala uz skor 😉

akeber362007
12. mar 2012

po týždni som mala tušáka že sa niečo deje, ale bola som zmetená ( mala som Danu ) až u gyn. na jej úškrn nikdy nazabudnem ( moja priebojníčka má už 4 roky)

happy8051
12. mar 2012

po tyzdni... bez priznakov 🙂 moj vutorny pocit

rolak
12. mar 2012

keďže sme sa snažili 3 roky,tak príznaky som pociťovala pred každou menštruáciou 🙂 🙂 psychika si vymyslí,čo chce.... že som tehu som vedela,až po meškaní a po urobení testu,aj to som si nebola istá,lebo čiaročka bola hrozne slabá....a to mi už 4 dni meškala a robila som z ranného moču.... tie príznaky,čo opisuje anjelik som mávala bežne a nesvedčili nikdy o tehu..... pri prvom tehu som bola unavená a krvácali mi Ďasná ešte pred mrchou, ale skončilo rýchlo, pri tom druhom som netušila,že som tehu.

zuzanka.h
12. mar 2012

ja som to vedela skoro, keďže som po IVF. ale medzi prvé príznaky petrila "žravosť" bývalo mi zle, ale od hladu. Ešte som nemala ani pozitívny test a už som mala chute. ( treščia pečeň, husacia pečeň) A stále sa mi grgalo 😀

mima53
14. mar 2012

my sme sa snažili niekolko mesiacov, takže priznaky som mala pred kazdou menstruaciou 🙂 a ked uz som bola tehu, tak mi asi po tyzdni kazde rano byvalo na zvracanie no paradoxne vtedy som si myslela, ze budem mat problemy so zaludkom 🙂 vsetci sa ma pytali ci niesom tehu, tak som si nakoniec spravila test a bol negatívny bolo to v tretom týždni... takze opäť nastalo sklamanie. no nakoniec som to nedostala a tyždeň po tom co mi to meskalo som si spravila druhy test, ktorý bol pozitívny aj ked čiaročka bola velmi slabucka, ale bola tam 🙂 a teraz sa neviem dockat kedy malicku uvidim

jajka0211
14. mar 2012

ja som mala tusak uz na druhy den 🙂

lucinocka
14. mar 2012

na 5 DPO som mala tusak lebo som kus spinila a to sa mi nikdy nestava...

jaja28
14. mar 2012

na 7 den 😉

jespera
14. mar 2012

hned ako neprisiel menzes....prislo podozrenie aky na to moze mat dovod....inac obdivujem ze uhniezdenie niekto aj citi..🙂))

monikkka
14. mar 2012

ja tiez asi po tyzdni, napatie v prsiach, mala som dost kyselinu a nejak mi nerobilo dobre ranne umyvanie zubov 😀 ale su aj testy, ktore ti ukazu uz 5 dni po oplodneni slabu ciarku. Treba sa pytat v lekarni. 😉

olivka84
15. mar 2012

ja som zistila v tretom tyzdni dokonca pred menstruaciou lebo mi bolo stale zle a nechutilo mi jest 😝

lucka1987
15. mar 2012

OD 9 dna ale tusak som mala uz niekde od 6 dna

dudu1506
15. mar 2012

ja som skoro do druheho mesiaca nic necitila,keby nebolo maminho tatarskeho bifteku,po ktorom som vracala celu noc a rano mi to nedalo,spravila som test,bol akysi nerozhodny a 5dni nato mi dr oznamil,ze som tehotna,sice mi asi 3tyzdne predtym pichol vyvolavacku...priznaky prisli az neskor,aj to len napäté prsia a bola som plačliva ako škôlkarik 🙂)a strasne unavena :O

andy03
24. sep 2012

prvy krat az u doktora 5 tt,ked ma strasne boleli vajecniky ale skoncilo to potratom a druhy krat pred tyznom v den mm ma straaaaaaaaaaaasne zacali boliet krize, ale strasne...tak som si spravila test a // 😀

mima7986
25. sep 2012

My sme sa s priateľom snažili takmer 2 roky čiže som mala tehu príznaky pred každou menštruáciou 🙂 jedno je pravda, že sa v tehotenstve (aj na začiatku) žena cíti "inak".U mňa to bolo tiež.Neviem to popísať.Vnútorný pocit,ale inakší ako kedykoľvek predtým.Ale najskorší príznak u mňa bol zmena chuti-to čo som zbožňovala som zrazu nemohla cítiť a cítila som kadejaké pachy čo nik iný necítil 🙂 to bolo ešte predtým ako mi meškala menštr.

monika15
25. sep 2012

ty kokso ze 10 dni :((((( zavidim vam baby....
mi sme sa dozvedeli v 18 tyzdni.... mala som aj menzes pri tom ziadne citlive prsia ako pisete proste nic,,, zle mi nebolo...
nahodou sme to zistilil ked som sa na ultrazvuk zlcnika co som uz dlho odkladala :(((((

grenka
12. nov 2012

@monika15 to vazne si nevedela?

hviezda21
12. nov 2012

Pri prvom v den mm som len pre istotu robila tehutest lebo nas cakala oslava a chcela som pit....no uz som nepila;)

Pri druhom asi po 7dnoch ked sa vajicko zacalo uhniezdovat-nepatrne krvacanie,brutal unava,velke bolesti krizov. citak potvrdili tehutesty 😎

puskaruka
12. nov 2012

V mojom pripade to bolo az netypicke, ale druhy den po, som mala lesklejsie oci, a uz podla toho som vedela, ze nieco sa so mnou deti. Ja som dost citliva, tak zrejme asi preto.

gabika85
12. nov 2012

ja podobne ako monika15, az po prvom trimestri 🙂 ale nieco som tusila, len nebol ziadny tehu naznak..

ivi_kiwi
12. nov 2012

ja som to vedela od prveho dna asi 🙂 bola som hned nafuknuta, nevolnosti - iba pocit, bolela ma hlava a tocila sa mi, ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre