Otehotneli ste v posledný deň menštruácie?

juliii
4. mar 2014

Ahojte žienky 😉 som tu nová a chcela by som sa s vami poradiť a to aj napriek tomu, že táto tèma tu už možno odznela 🙂 Už od 15-tky som "problemova" Vysoky prolaktin, testosteron a menštruácia si chodí vtedy, kedy sa jej zachce :( O babatko sme sa ani nepokušali, nakolko som bola stale na nejakych liekoch. Pri poslednej kontrole však bolo všetko o.k. a posledny den menštruacie sme mali s priateĺom nechranený pohl. styk "naplno" ... odvtedy prešlo 10 dní a stale na to myslím a kebyže sa nekontrolujem,tak hádam už cítim aj pohyby 😀 😀 😀 ... máte niekto podobnú skúsenosť so záverom krásne bábo??? 🙂 Ďakujem za odpovede :*

hviezdicka111
4. mar 2014

@juliii nie je to nemozne, ale ani velmi pravdepodobne...aj ked, ak mas cyklus nepravidelny, ktovie... mozno sa ovu poponahlala 🙂 no dozvies sa to asi az ked urobis tehu test..najlepsie aspon v den ocakavanej ms, pripadne ked bude meskat 🙂 to by uz mal byt pravdivy vysledok .-)

juliii
autor
4. mar 2014

Dakujem Hviezdička 🙂 Nedočkavosť je moja top vlastnosť 😀 Jeden test som si urobila aj dnes a je negativny ... lenže je to skoro ... Byť mamou musí byť krásny pocit,však? 🙂

hviezdicka111
4. mar 2014

@juliii ano, je... tu nedockavost poznam 🙂 tiez som tak testovala 😀 ale zbytocne vyhadzane peniaze na testy, ktore pouzijes skoro 🙂

luba28
4. mar 2014

@juliii no a od tychto 10 dni do dalsej ms to skusajte dalej a urcite sa to podari ak sa uz nezadarilo teraz,....vela stastia 🙂

juliii
autor
4. mar 2014

Ďakujem Ľubka 🙂

majka_3
4. mar 2014

ja mam tiez nepravidelny cyklus 😉 teda MALA som 🙂

googlinqa
4. mar 2014

ja mam nepravidelny cyklus a veru otehotnela som vraj par dni pred menstruaciou podla lekarov a ich vypoctov

zuzi0911
4. mar 2014

Ja som mala pravidelnu a ovulku v case ms alebo tesne po nej takze je to mozne ..bo iba pocas ms alebo v den skoncenia sme sa nechranili ved naco co sa moze stat...hopapa mam dve dcerky...drzim palce

bebe02
4. mar 2014

Ja som otehotnela 2 dni po skonceni MS. A poznam kocku, co otehotnela pocas MS.

klarisa23
5. mar 2014

@juliii ahoj, tak ja osobnu skusenost nemam, ale moja kamaratka takto otehotnela po niekolkorocnom snazeni 🙂 . Ona totizto prave vtedy mava plodne dni 🙂

juliii
autor
5. mar 2014

Ooo ďakujem 🙂 Veĺmi ste ma potešili 🙂 Moja radosť dnes ale upadla :( v noci som špinila a tak som išla ku gynke ... naivne som dufala, že je to uhniezďovanie (11.den od osudnej udalosti) hcg 0,150 a teda vraj nič :( škoda ... som dnes z toho smutna... už som sa tak "namotala" ... a ešte som vam chcela napísať, že ste všetky skvele a že som veeeĺmi rada, že som prišla medzi vas ;) :*

klarisa23
6. mar 2014

@juliii z toho si nic nerob, ked sa babo nepodarilo teraz, podari sa nabuduce, ono vie, kedy ma prist 🙂

jana_eyre
6. mar 2014

moj syn vznikol koncom menstruacie.. viem to, lebo sme vtedy nemali sex nejako casto, takze jediny den, kedy som mohla vtedy otehotniet bol koncom menstruacie.. uz ma dva roky.. 🙂 a neboj, nabuduce to vyjde, netreba na to ani moc mysliet..

alenocka777
6. mar 2014

Pridavam sa 🙂 aj ja som otehotnela v posledny den menštruacie...viem to presne,aj termin porodu pasuje presne na den...

dianak1
17. júl 2014

Chcela by som sa opýtať s priateľom som mala sex počas menštruácie a priateľ sa do mňa urobil prešiel mesiac robila som si 2 tehotenske testy jeden asi po 2 a jeden po 3 týždňoch oba boli negatívne no menštruácia mi meška 4-5 dni. Je možné, že som tehotná? PS: komentáre typu fuj si nechutna a podobné reakcie ma naozaj nezaujímajú! Ďakujem

ivetbal
8. aug 2014

@dianak1 Záleží aj od citlivosti testu aký si použila. 5 deň meškania by sa už mala objaviť slabá čiarka. A každý deň by mala postupne zosilnieť. Skús si urobiť ďalší test.

adulienka16
20. sep 2014

Baby snazime sa z manželom mat babo.menzes mavam pravidelne kazdych 31dni a mam ho 5-6dni.sex sme mali v den skoncenia menzesu a dalsi o 2dni.bolia ma strasne kríže mam bolest v podbrusku a uz asi 5dni my je kazdy den zle.mozem byt uz tehotna? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre