Ovulačný test mi ukázal dve čiarky. Môžem byť tehotná?

martinaesp
30. aug 2012

Ahojte chcem sa popýtať či máte niektorá skúsenosť. Dnes mi mešká už 22 deň mrcha pred 11 dňami som bola na vyvolávačke a zatiaľ neprišla. Dnes som si chcela spraviť tehu test. Ale nevšimla som si že je to ovu test a ukázal mi //. Tak neviem môžem mať ovulku??? S manželom sa snažíme už 8 mesiacov o bábo.

soldi
30. aug 2012

@martinaesp ako funguju ovulacne testy: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/soldi/clanok...

odporucam precitat.

predpokladam, ze vies, ze na ovulacnom teste su dve ciarky takmer stale a pozitivny je len vtedy, ked je testovacia rovnako silna alebo silnejsia nez kontrolna?

christie12
30. aug 2012

@martinaesp viacero bab tu pisalo o tom, ze
aj ovu test zaznamena tehot. dvomi ciarkami.. no tazko povedat, ak ti tak dlho meskaju, sprav si tehu test , ten bude
najistejsi... drzim palce aby aj na nom boli dve // 😉
pripadne skoc za dokim, on uz by to mal vidiet v brusku 🙂

strihalka
30. aug 2012

Me aj ovu test ukazal dve carky a byla jsme tehu....utekaj pro tehu test a verim ze aj tam dve carky najdes🙂
@martinaesp

martinaesp
autor
30. aug 2012

@strihalka
dakujem 🙂

janie80
30. aug 2012

@martinaesp ak je ovu test silno pozitivny, teda testovacia ciarka silnejsia ako kontrolna, tak moze byt, ze si tehu... Najistejsie ti to vsak povie tehu test... ked som si na zaciatku tehu robila ovu test, tak testovacia vybehla skor ako stihol moc vobec dojst ku kontrolnej... Ale to som robila az po pozitivnom tehu teste len tak pre srandu... 😉 😅

klaudia001
30. aug 2012

@soldi perfektné, dakujem ! 🙂

soldi
30. aug 2012

@martinaesp ale stale si nenapisala, ze ci je ta testovacia silnejsia nez kontrolna. to by ma napr. velmi zaujimalo a dalo by sa z toho aj nieco vyvodit 🙂

martinaesp
autor
30. aug 2012

bola o trošku slabšia ale jasná

soldi
30. aug 2012

@martinaesp takze ovulacny test bol negativny. to neznamena ani ovulaciu ani tehotenstvo. hladina LH prirodzene klesa a stupa, pred ms zvykne stupnut.

ako pisem v clanku (ktory si si asi nedala namahu precitat) tak ovulacny test moze byt pozitivny v tehotenstve, ale jedine v pripade, ze aj tehotensky test je pozitivny. cize urcite neplati, ze ovu test je pozitivny, tehu test negativny a Ty si tehotna.

cize ak chces vediet ako na tom si, ocikaj tehotensky test a ovulacny neries.

katkasofi
30. aug 2012

@martinaesp ja som zaroven s tehu testami robila aj ovu testy. a nevysla druha / hned silnejsia ako kontrolna...takze podla mna mozes byt. sprav si dalsi test, aj cez den. najlepsie clearblue digital. ten je 100%...drzim moc palce, daj potom vediet

mojenky
26. sep 2014

Ahojte som tu nová uz včera som sem písala no a zistila som dnes že som miesto baby testu robila oči test kde mam dve čiarky rovnako silné a tak som skúsila aj tehto.test a tam je druhá len duch aký je vas názor a to mam este pred mrchov ďakujem za názory

madarka123
4. feb 2016

Ahojte prosim vás piradíte mi? menštruaciu som mala 17.januara ale iba tri dni a ten štvry den ráno iba hnedý výtok neviete mi poradit kedy som asi mala plodne dni? dnes som si robila ovulačný test a vyšiel mi pozitivný neviem či su to plodne dni alebo som tehotna neviem kedy som mala plodne dni poradite mi?

kakatulik
4. feb 2016

@madarka123 ked je pozitivny ovulacny test,tak ovulka este len pride tak o den az dva.

madarka123
4. feb 2016

ahaa lebo pred troma dnami ma cele dva dni pichal vajecník aj pod brucho a bolest ako i menštr.

kakatulik
4. feb 2016

@madarka123 ak sa snazis otehotniket,uz dnes by ste sa mohli snazit.Ake dlhe mas priblizne cykly.

madarka123
4. feb 2016

uz štiri mesiace mi chodi menštruacia 17.setho a beriem aj clostilbergit a duphaston

kakatulik
4. feb 2016

@madarka123
No ano,ono to aj tak vychadza,ze teraz niekdy by si mala mat ovulku...ten ovu test bol pozitivny kedy?

madarka123
4. feb 2016

dnes o pol piatej

kakatulik
4. feb 2016

@madarka123 tak do 24-48hodin pride ovu.

madarka123
4. feb 2016

aha no dakujem velmi pekne za rady nac mam aj vytok uz asi tri dni

kakatulik
4. feb 2016

@madarka123 no vidis,tak sup,treba to vyuzit. 😉

madarka123
4. feb 2016

ok dakujem pekne ..... len ta posledná menštruacia mi nejak nesedí ze sommala iba tri dni a ten štvrty den iba hnedý výtok. A tehot.testy mi najprv ukazali pozitivne ale velmi slabo a potom uz ostatne testy boli negativne.

kakatulik
4. feb 2016

@madarka123 tak vies ,niekedy sa stava ze aj otehotnies,ale embryjko sa neudrzi a potom HCG klesne,preto test biely.

rozalianda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edriena28
20. feb 2019

Zienky musim sa podelit asi o radost...12 dni mi meska mrcha........a dnes som si robila test...a....dve ciarky.. môžem sa tesit ? 💞😍

elenafeketova
28. feb 2019

@edriena28 Ano!!!! blahozelam!!!

erikapiloxing
9. sep 2020

@soldi s týmto nesúhlasím ja som nikdy nemala tu čiarku úplne silnú a ovulácia bola aj úspešná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre