Pharmatex a tehu testy

denisa2020
6. júl 2015

ahojte mamicky mam jednu otazku... mam pocit ze som tehotna pred vcerom som mala s priatelom pohlavny stik a dala som si masticku pharmatex ale ked som si vcera robila tehotensky test tak bol negativny a to som si spravila az dve ... ale dnes rano ked som si spravila test bol pozitivny je to normalne?...alebo nie ci to moze byt aj koli tej masti....dakujem

katti77
6. júl 2015

tak to je super rýchle, už na tretí deň ti test ukázal, že si tehotná? buď si už bola tehotná predtým alebo?
alebo radšej sa choď s kamarátmi hrať von

denisa2020
autor
6. júl 2015

ja som mala aj predtim pohlavny stik nam predtim asi pred dvoma tyzdnami praskla guma ale ja som zobrala tu tablatku do 72 hodin ... ale mam zmatok v hlave

katti77
6. júl 2015

tak to môžeš byť tehu a možno tabletka nezabrala

denisa2020
autor
6. júl 2015

ale nechapem tomu ked som som si vcera robila test tak bol negativny a dnes pozitivny ... ☹ a menstruaciu mi nemeska este ale mam divny pocit ze som v tom ... zato som si ten test aj spravila ...

katti77
6. júl 2015

tak len ísť k doktorovi, ale určite ti test po 3 dňoch neukáže tehu, to je blbosť

lilimoni
6. júl 2015

@denisa2020 skus zajtra iny test a budes vediet, ci tabletka zabrala 😉

mamjka
6. júl 2015

@denisa2020 a ten dnesný bol z ranneho mocu a vcerajsi cez den? lebo aj toto je rozdiel.....aj podla toho kolko tekutin si pila aky test si si robila 🙂 ani ta tabletka po nieje zarukou
hod sem dnesny test je uplne silny?

kexik218
6. júl 2015

@katti77 ale ty nechápeš, ona mala stik 😀

katti77
6. júl 2015

@kexik218 hej hej a preto, že bol "mäkký" nemôže byť tehotná, veď to vravím 🙂
ale zase možno je fakt tehu lebo tabletka nemusí zabrať

mihula
6. júl 2015

@kexik218 no hej stik a s mastickou si zabudla?

denisa2020
autor
6. júl 2015

vcera som ten test robila ku veceru a dnes rano mi vysiel ten test ... a test som robila Control..

denisa2020
autor
6. júl 2015

nooo my sme sa milovali pred dvoma tyzdnami s kondomom len ten nam praskol a masticku som nemala vtedy lebo este mi neprisla zo slovenska

kexik218
6. júl 2015

@katti77
@mihula No prázdniny sú tu 😀 A ako pozerám sú to plodné prázdniny 😝

mamjka
6. júl 2015

@denisa2020 no ak je to tvoj tehu test tak si tehotná gratulujem 🙂

lilimoni
6. júl 2015

@denisa2020 sprav este zajtra rano iny test ale vyzera to tak, ze ti asi mozeme gratulovat 😀 budes mama 😀

denisa2020
autor
6. júl 2015

takze je moznee ze som tehotna??....☹

katti77
6. júl 2015

nooo tak ak je to tvoj tak gratulujem, toto je už dlhšie tehu nie 3 dňové, kedy máš dostať menzes?

lilimoni
6. júl 2015

@denisa2020 no asi tabletka po nezabrala a skus este rano inu znacku ci ti vyjde rovnako pozitivny 🙂

denisa2020
autor
6. júl 2015

ano je to moj ... 15 mam dostat.... ☹

katti77
6. júl 2015

@denisa2020 nie, že je možné že si tehotná ty si tehotná, pochvál sa mamine, určite bude rada a chlapcovi povedz, nech začne šetriť, pá pá diskotéky pá pá bezstarostnosť

denisa2020
autor
6. júl 2015

no urcite ze nie ☹ ja si este spravim dnes jeden a pak rano a sa uvidi .... mala som dobry pociit ze som tehotna ☹

mihula
6. júl 2015

@kexik218 a aby este neboli aj prihriate 😀 😀

denisa2020
autor
6. júl 2015

☹ dakujem

denisa2020
autor
6. júl 2015

a je mozne ze ma boli brucho ako keby som mala dostat menstruaciu ci som si to len ja vsugerovala??...

lilimoni
6. júl 2015

@denisa2020 no ano, taketo maju aj tehotne 🙂

katti77
6. júl 2015

@denisa2020 tak ak ti test ukázal, že si tehu tak asi menštruáciu nedostaneš, neviem ako to je ale po tej tabletke vy mali prísť za pár dní, či sa mýlim, opravte ma vy skúsenejšie
a koľko máš rokov a koľko rokov má tvoj priateľ?

mmoni89
6. júl 2015

@kexik218 takýchto tém sa tu ešte nacitame kým skončia prázdniny :-P

vso10
6. júl 2015

@denisa2020 po preštudovaní si diskusii tu na MK som došla k záveru, že menštruačné a tehotenské príznaky sú v podstate to isté 🙂 gratulujem. koľko máš rokov, ak sa smiem spýtať?

anieli_1
6. júl 2015

@denisa2020 ja by som Zajtra spravila další lebo jeden z nich bol zlý .....a kedy máš dostat ms?

vso10
6. júl 2015

@katti77 po escapelle krámy po pár dňoch môžu, ale nemusia prísť. aj keď neprídu neznačí to hneď tehotenstvo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre