Pichanie v podbrušku

luciagdt86
4. apr 2014

Chcem sa spýtať, akú máte skúsenosť s pichaním v podbrušku. Presnejšie: som 9 mesiacov po mimomaternicovom tehotenstve a snažíme sa už celé mesiace. Odobrali mi pravý vajíčkovod, takže mám len ľavý. Ovulka sa teda strieda a tento mesiac som mala mať z toho "zdravého" a aj sme s manželom boli "v správnom čase na správnom mieste". Dnes som 7 DPO a už od včera ma pichá na tej "zdravej" strane (neviem presne určiť či ako vo vajíčkovode, alebo je to už v maternici, proste tá zdravá ľavá strana). Nechcem si veľmi namýšľať, aby som predišla ďalšiemu sklamaniu, lebo sa bojím, že by na to mohol mať vplyv aj fakt, že som dostala chrípku a včera som mala teplotu 39 °C. Takže neviem. Máte nejaké skúsenosti? Vpred ďakujem za rady. 🙂

luciagdt86
autor
6. apr 2014

Nejaké skúsenosti??? Pls.

amonda
6. apr 2014

@luciagdt86 No mna minuly mesiac taktopichalo, ale nic z toho. Ked som bola tehotna, tak ma velmi pichalo podbrusko,ale tak dost dole, smerom ako keby ku konecniku. Ale kazda je ina, tak treba len dufat 🙂

luciagdt86
autor
7. apr 2014

@amonda NO veď jasné... uvidíme... dnes je 10 DPO, ale test ešte robiť nechcem... asi je skoro... počkám aspoň do stredy... a uvidíme...

dianuska33
8. apr 2014

ahoojte chcem sa spytat alebo redsej poradit ze 2tyzdne mi meska menstruacia a cele tyzdne mam pichanie v podbrusku a krize ma bolia..neviemte nahodou cim to moze bit... dakujem 🙂

denuss
8. apr 2014

ahoj..ja ked som bola tehotna, tiez priznaky zacali tym, ze ma 6dni od ovulky pichalo v podbrusku, 7.den som mala ruzovy vytok a 8.zacali boliet prsia..ale ducha som mala na teste az 14dni po ovulke, 16 uz viditelnu ciarku..drzim moc palce, nech vam to vyjde 😉

luciagdt86
autor
8. apr 2014

@dianuska33 A čo test? Nerobila si si??? To Ti už určite ukáže, či si tehotná, keď Ti 2 týždne mešká...

luciagdt86
autor
8. apr 2014

@denuss Ďakujem... ja som dnes len 11 DPO, ale test negat. Tak snáď ešte o pár dní skúsim, ale nadšenie už akosi opadáva... bojím sa, že zajtra dostanem...

denuss
9. apr 2014

Snaz sa na to co najmenej mysliet a uvidis, ak to bude takto pokracovat, tak test zopakujes...podla mna je velmi skoro na to, aby ti test ukazal tehotenstvo..ja by som testovala az 14DPO..a mne aj vtedy ukazalo len ducha aj to po limite 🙂 pripadne by si mohla skusit ovu testy, tie vraj ukazu tehu skor..

dianuska33
9. apr 2014

@luciagdt86 ano test som si robila som tehu 😀

luciagdt86
autor
10. apr 2014

@dianuska33 Gratulujem! Užívaj si to! 🙂

denuss
11. apr 2014

@luciagdt86 ako? 🙂 kedy testujes?

luciagdt86
autor
11. apr 2014

@denuss Ahoj mojka, no...moje zlé predtuchy sa naplnili a dostala som. Síce som mala len 2 dni normálne a teraz už len slabunko, ale predsa ☹

denuss
11. apr 2014

@luciagdt86 jooj skodaaa ☹ ale ak inokedy mavas silnejsiu, tak mozes stale byt v tom..niekedy mavaju aj tehulky na zaciatku take slabsie...ale ak to nie je tvoj pripad, tak moc drzim palce, nech sa podari co najskor..

luciagdt86
autor
11. apr 2014

@denuss Ja už sama neviem... mala som 2 dni... aj to také mierne... a dnes už len špinenie... tak neviem... Ale skôr myslím, že nie ako áno... Aj keď predtým som príznaky mala... uvidíme... veď ak tam bábo bude, snáď dá o sebe vedieť. A ak nie, tak skúsime o mesiac... veď už snáď raz sa to podarí....

dianuska33
12. apr 2014

@luciagdt86 dakujem

luciagdt86
autor
12. apr 2014

@dianuska33 Nemáš za čo... hlavne nech všetko prebieha ako má... 🙂

dianuska33
14. apr 2014

@luciagdt86 dufam ze vsetko bude poriatku

luciagdt86
autor
15. apr 2014

@dianuska33 Určite áno, treba pozitívne myslieť. 🙂 A tešiť sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre