Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

januarova
5. mar 2009

su tehotenske testy, co ti zistia 10 dni po oplodneni, ci si tehotna. zistis to z mocu. doktor ti bude krv brat az, ked by ti meskala menstruacia.

trogir
5. mar 2009

Ahoj.
Ja som otehotnela 11 septembra /manzel je pracovne vytazeny, tak si pamatam presny datum/, 22 septembra
som si davala najcitlivejsi test a bol negativny, ale podla toho, ako mi za tych par dni narastli prsia som vedela, ze sa nieco deje, tak som si dala 24 septembra druhy krat test, a ten bol uz pozitivny. Takze podla mojej skusenosti zhruba 13 dni. Pokial si to male zelas, tak Ti drzim palce.

vika34
5. mar 2009

ahojte ,podľa mojich skúseností/7xtehot/mi test ukázal až najskôr dva dni po vynechaní menzes,z krvi sa to dá zistiť po 10 dňoch od oplodnenia

kwatka
8. mar 2009

Ahojte, mne mečká menštruácia 3 dni, to možno aj preto, lebo som prechladnutá. Ale pozorujem na sebe zväčšené prsia (to si všimol už aj manžel), nafuknuté brucho a bolesti ako pred menštruáciou. Myslíte, že môžem byť tehu? Keď mi menštruácia nedorazí do utorka, kúpim si test, to už bude 5 dní, odkedy som mala dostať MS.

lucinka1104
8. mar 2009

z kry sa to vraj tiež zistiť až po 14 dnoch to mi povedal dr na poradni

ditka1
8. mar 2009

ja som si urobila test ked mi 3dni meskalo a bol //,akrv mi brali po tyzdni a dalo sa zistit ze som tehu 😉

lul
8. mar 2009

kwatka skus aj skor, mne vysli // na treti den meskania, hned som sla k lekarovi a dal mi hned lieky proti potratu. Na ultrazvuku nebolo nic este vidiet, len malilinka bodka - akoby vadny pixel. 🙂 dal mi aj vitaminy
16.3 idem na uzv, uz snad bude vidno viac 🙂

berus222
8. mar 2009

my sme planovali tehu, takze som uz nemohla vydrzat, aby som cakala do meskania a test mi vysiel // par dni pred tym, ako mi mala zacat. ale posledna mi zacala 8.8. a na druhy mesiac 8.meho som uz bola na gynde a na ultrazvuku uz bolo vidiet, ze som tehu.

mona00
9. mar 2009

Ajojte!no mne meska tiez.dnes to je piaty den.No urobila som si test vysli //.urcite vieme kedy sa babo urobilo ked tak uz to je 15 alebo 18 dni od pocatia.kedy mam ist doktorke.mozem ist uz tento tyzden.alebo mam pockat do buduceho

celine
9. mar 2009

Gratulujem mona00. Ja som bola 1.x u dr. na 5 den od meskania MS. Dr. mi ultrazvukom potvrdil vnutromaternicove tehu, ale srdiecko bolo vidiet az na dalsej kontrole o 10 dni. Ak nemas ziadne problemy, tak mozes ist kludne az bud. tyzden.

belanka
9. mar 2009

ja som robila asi 2 dni po meškaní a bol negat.bola som tehu.potom som skúsila po 2 týždňoch a až ten bol pozitívny.ale z krvi to zistia rozhodne skôr

mona00
9. mar 2009

no uvidim ako sa budem citit.ale radcej by som isla skor aby sa nieco nestalo

malinke_babo
autor
9. mar 2009

dakujem moc zistovali mi topo10dnoch ale v krvi nic zatial nezistili:(

vericka.k
9. mar 2009

Ahoj, to či si alebo nie si tehulka je u každého individuálne, záleží na tvojom cykle a ovulácii. Nie každá máme 28 dňový..
Ja som sa na dieťatko moc tešila a ani po 8 dnoch meškania sa na teste nič neukázalo a tehotná som už bola 😀 rástli mi prsia, mala som pocit, že už už to dostanem no a nervózna som bola ako vlčiak za plotom 😅
Môj doktor ale malé stále nevidel, aj ked sa to z krvi už potvrdilo, až po dvoch mesiacoch po poslednej menštruácie.
Niečo síce videl, ale stále to nemuselo byť dieťatko a stále mohlo byť mimo maternicu.
Teraz už máme aj malinké srdiečko a lieky na podporu rastu.
Ak to dieťako chceš, tak držím moc palce 😉

malinke_babo
autor
9. mar 2009

vericka.k dakujem mooc🙂My ho chceme azz velmi moc ale nejako sa nedarí ☹ ...uz som z toho zufala,,a neviem co si otom vobec mysliet..

vericka.k
10. mar 2009

Ahoj, ak si to stále nedostala, tak nezúfaj!!
Ja som si robila tolko "spoľahlivých" testov, kt. ukažu výsledok do 10 sekúnd už v deň očakávanej menštruácie.
Stále tam bola len / Druhá sa ukázala až po 10 dňoch meškania a aj tú som zbadala len náhodou, ked som test na kt. bola len / šla vyhodiť po hodine do koša a už tam boli //
Každé teloj e iné. Ja by som podla posledného dňa menštruácie mala byť na začiatku 10tt a som len v 7tt..
Moje telo je proste trošku spomalené 😀
Nedá sa presne vypočítať kedy máš ovuláciu, ak nepožívaš ovulačné testy.. Možeš u mať aj pri konci cyklu, tak ako asi aj ja.. 😉
Držím moc palce, daj mi vedieť, ako ti to dopadlo, alebo ak by ťa niečo zaujímalo. Pa

mata76
11. mar 2009

Ahojte chcem sa k Vám pridať ešte som neprispievala do žiadnej témy.Asi tak rok občas nazriem do niektorej
témy a prečítam si Vaše skúsenosti, radosti aj bolesti a verte, že mi to pomohlo aj keď som sa na tých rozhovoroch nezúčastnila.Najprv niečo stručne o mne .Vmarci 08 som mala MA v 9tt mala som pocit, že sa mi zrútil svet ale prekonali sme to aj vďaka modr.kon. Myslím, že bolesť hlavne pochopí žena ,ktorá si to prežije a tu je veľa silných žien,ktoré sú natom oveľa horšie. Takže pridávan sa k Vám lebo aj som včera našla // a dnes mi dok. zobral krv ale na ultr. ešte nič nevidel tak tiež mám zmiešané pocity neviem či sa mám tešiť lebo to bude veľké sklamanie keď to nebude pravda.Pdľa posl.MS by to mohol byť 5tt aj keď sa ja myslím taký3tt lebo ovulka bola asi okolo 22.2 Vnedeľu mám ísť ešte na ultr. dok.bude mať službu potom sa uvidí .Zatiaľ mi dal DUPH.2X denne na udrž. teh.

natalyi
11. mar 2009

ahojte, mozem sa pridat? ja som bola akurat dnes u gynekologa s tym ze mi meska 8 den a mala som tri pozitivne testy. lenze doktorka tam videla len malu bodku tak mi to nemohla potvrdit a poslala ma na krv. prave som si volala na vysledky a som tehu 🙂 Tak neviem preco na sone skoro nic nevidela ale povedala som mohla mat neskor ovu kedze som pred mesiacom vysadila antiku a na prvy sup sa zadarilo. mam prist o tyzden tak sa modlim aby bolo vsetko ok. 😨

vericka.k
11. mar 2009

Natalyi, jasné, že tam ešte nebolo nič vidieť 😀 To je moc skoro! 8 dní po omeškaní..
Ja som asi tak v 7 až 8 tt a ešte nemám ani knižku a na ultrazvuku bola len malá žubrienka (ale už so srdiečkom) a to som mala naposledy svoje dni 3. januára, tak si vyrátaj, kolko máš ešte času 😀 Ale presne viem, ako sa cítiš, a ja rátam dni, aby som už zase videla niečo viac a počula srdiečko

natalyi
11. mar 2009

mas pravdu. ja len ze mi dnes doktorka povedala ze uz by malo byt daco vidiet a trochu ma postrasila aj s tym ze to moze byt mimomaternicove a keby som zacala mat velke bolesti alebo krvacat tak mam ist na pohotovost. tak som dufala ze mi povie ze je babo tam kde ma byt ☹ tak teraz musim len vydrzat do dalsej kontroly a snad vsetko dobre dopadne. musim mysliet pozitivne 😉

to.beruska
11. mar 2009

natalyi.No mne meskaju tiez uz 8 dni.dnes som bola u doktorky.no na svojom sone nic nevidela este.poslala ma dole do nemocnice na sono ale az nabuduci tyzden stvrtok.ze vraj je zbytocne ist teraz ze aj tak asi tiez nic neuvidia.tak tiez musim cakat este tyzden.ci je to naozaj tak a ci je vsetko v poriadku

natalyi
11. mar 2009

beruska, tak to sme na tom rovnako 😀 A robila si si test?

lucinka1104
11. mar 2009

ja som bola na sone an konci6 tt a už bilo aj srdiečko 😵

to.beruska
11. mar 2009

jasne ze som si robila testy.kazdy den jeden.pondelok poobede jeden,utorok a stredu druhy-stale //.testy som kupila kazdy iny pre istotu.no ale do stvrtku aj umriem.ale co uz.no krv mi nebrala ☹ ozaj ty uz mas aj tyzden a datum terminu?

natalyi
11. mar 2009

ja som si to vyratala v tehotenskej kalkulacke a ked som zadavala do pasu termin poslednej menstruacie tak mi to vyhodilo datum porodu 😵 sranda, ze novembrove babo 😀 pripada mi to take neuveritelne

to.beruska
11. mar 2009

a to je kde ta kalkulacka?no mne by to malo vyjst tiez na koniec novembra.ja som mala poslednu 6.2

natalyi
11. mar 2009

daj si google, zadaj tehotenska kalkulacka a ked sa ti to zobrazi tak v pravo hore budes mat kolonku kde zadas datum poslednej menstruacie a vyhodi ti to v akom by si mala byt tyzdni, priblizny termin porodu a su tam vselijake zaujimave vecicky na citanie. skus 😉

to.beruska
11. mar 2009

no ja som uz pozerala.no vychadza mi 4tt a 5den.ja by som mala mat porod 13.11. 😀 😀 ty brdo to je sranda.ale ja budem tomu verit az ked mi to potvrdi doktorka.teraz som sa docitala ze kava neni dobra.tak dnes som si ju dala naposledy

dinduska
11. mar 2009

berus a vies o tom,ze 13.11 je piatok 13teho??? 😅

to.beruska
11. mar 2009

co?tak to neviem.tam bolo napisane ze idealny je 13.11 a normalny je od 30.10 do 27.11.tak to moze byt medzi tym.ale malokto porodi v ten den ako mu vypocitaju.ja si myslim ze by to aj tak bolo skor.a zase u mna piatok 13 bol vzdy dobry den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre