Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

milagrosss20
20. sep 2012

@zora256 a co su to dvorce...

zora256
20. sep 2012

@milagrosss20 Ten krúžok okolo bradavky.

milagrosss20
20. sep 2012

@zora256 ahaaaaa a to tak rychlo tmavnu?mna bolia prsia uz drhy tyzden ze niekedy nemozem lezat na bruchu..ale farba neviem sa mi zda normalna....

zora256
20. sep 2012

@milagrosss20 Tak ešte len tmavnú u mňa ale nie su už ružové ale také hnedasté.ak neviem múdrejšia budem ak nedôjde ms utorok🙂

milagrosss20
20. sep 2012

@zora256 mne ma prist v pondelok...takze tiez budem mudrejsia...drzim palce

zora256
20. sep 2012

@milagrosss20 Ahoj§To by bola paráda,keby sme boli takto zaradom tehulky a aj rodili🙂Moc vám držím palčeky aby vám to vyšlo,a potom dajte vedieť ako ste dopadli🙂

milagrosss20
21. sep 2012

@zora256 dakujeme pekne podobne 😀

zora256
21. sep 2012

@milagrosss20 Ok🙂Už sa nám dátum ms blíži,že?Kiežby tie testy neboli potom biele ale // 😵

milagrosss20
21. sep 2012

@zora256 tak to hej to mas pravdu...ja som si nedavno robila test a bol negativny ☹

zora256
21. sep 2012

@milagrosss20 Ahoj!Aj môj test bol dnes negatívny a to taký ktorý sa môže už od 5-7dní po oplodnení☹Ale tak to neznamená že nie sme tehu,mne pri malom ukázali testy až keď som prekročila 2týždne meškania čiže na 3týždeň od dátumu ms,a k lekárovi šla stým,že mi mesiac mešká ms😀 a bola som v 5tt a 4dni🙂

mirukiatko910
28. jan 2013

Ahojte..potrebovala by som radu..Posledný mesiac som mala menz.uz druhy krat,ale pritom mam pocit ze som tehotna..Moze to byt tehotenstvo...? Dakujem za rady

zuzkababy
29. jan 2013

mozu niektore lieky,ako antibiotika-duomox,zodac,skreslit vysledok testu?

amanda1111
17. máj 2013

je tu niekto? mala som nechraneny sex iba 1 krat a test som si robila vcera po 6tich dnoch od sexu a ukazalo mi ze niesom mozte mi prosim vas niektora pradit ci sa da uz na prvy krat otehotniet alebo treba dlksie obdobie termin menstruacie mam az za 8 dni trochu ma boli brucho a prsia ale take pcity mavam tyzden pred mens vzdy dakujem za kazdy nazor som moc nervozna

judit1989
29. aug 2013

ahojte baby
chcem sa spytat ze ked vcera som mala ovulku a mali sme styk,a mam uz od pondelka cudny pocit v podbrusku,stale ma boli,take bolesti ako predmenzesom,niekedy casto chodim na vc...kedy mozem spravit test?dakujem

neterky
21. feb 2014

ahoj chcela by som sa spytat meska my to uz 7dni.ale neviem ci som v tom robime si male s manzelom ale ja som dva mesiace pred tym dostala stale o 3-4dni skor a mala som uz dostat 14.2.a nemam.ale mam aj velke stresy a problemy a este necem si spravit test nechcem sa sklamat co mam robit???dakujem 😉

kristinka28
21. feb 2014

@neterky ahoj no ja si myslim ze sprav si test ,,,ked ti uz meska 7 dni,,no ano ak si mala 3,4 dni pred uz ajtak nieco znamena ze nieje v poriadku ,,kup si test a drzim palceky 😀

neterky
22. feb 2014

no ale nveim v pondelok si ho kupim ale je my tak cudne na brusku pretoze som akosi nafuknuta ale picha ma na lavom boku tochu vysie ako je vajecnik a nieje to ani zeby som musela na wc skusala som a nic.zase sa bojim aby som nemusela mat neaku operaciu. ☹

kristinka28
23. feb 2014

@neterky dufam ze nie vsetko bude ok potom daj vediet

neterky
28. feb 2014

no robila som si test a bol negativny a uz dva tyzdne my meskaju nechapem to

kristinka28
1. mar 2014

@neterky no ja som robyla a nieco bolo a este som skusila druhej znacky a nic tiez nerozumiem,,mozno som bola a potom sa stratilo z mrcho neviem ale este raz kupim rovnaky test a uvidim,,,co ukaze,mozno je nizke hcg,,,

neterky
4. mar 2014

NO JA SOM UZ DOSTALA V NEDELU SVOJE DNI TAK NIC MAM SMOLU

nirvana00
11. apr 2014

ahoj .. 🙂 mohla by som sa spýtať .. 🙂dá sa zistiť tehotenstvo v krvi ?

maria1989
12. apr 2014

@nirvana00 áno, bež za svojím gynekológom, urobí ti. ako som tu čítala, niektorí nie sú nadšení testami z krvi, tak sa nedaj odbiť. a neviem, či sa za to neplatí.

nirvana00
12. apr 2014

@maria1989 ale ja som bola u obvodneho lekára a ten mi bral krv .. tak neviem či sa to dá zistiť tak alebo nie ..

neterky
14. apr 2014

najlepsi je gynekolog ten by mal vediet povedat pozitivny ci negativnu spravu ja si myslim

citta
30. apr 2014

Ahojte baby. Chcem sa spytat, bola som u dokiho tyzden pred ocakavanou ms, kvoli spineniu.. Zobral mi krv, dnes som volala na vysledky.. Vsetko je o.k. a niesom tehu... Len uz 4 den mi ms meska... Kedy sa da z krvi zistit tehu? Dakujeeem 🙂

citta
3. máj 2014

Je tu niekto, kto mi poradi? Ms uz meska 7 dni..

mm2008
3. máj 2014

@citta ahoj, môj názor je taký, že už by niečo vyšlo aj v krvi ale až teraz. Podľa mňa to bolo vtedy ešte skoro, ked si bola. A test si si robila?

citta
3. máj 2014

@mm2008 Ahoj bola som tam 4-5 dni pred ocakavanou ms, kt.este neprisla a uz je to 7 dni.. Test som si robila vcera,ale nie z ranneho mocu, samozrejme negativny :(

mm2008
3. máj 2014

v tomto štádiu by už by bol test aj z "denného" aspoň trochu pozitívny.. asi len čakať musíš... @citta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre