Posledný deň menštruácie vo štvrtok a sex v piatok

anndy1
27. nov 2012

ahojte baby ja by som len chcela vediet vas nazor ci je mozne aby som otehotnela jeden den po ukonceni menstruacie.ale poporiadku bolo to takto.nedelu vecer mi zacala ms a stvrtok bol koniec,piatok vecer sme mali styk s manzelom a hned na to mi povedal ze on nevie ci stihol vytiahnut.aka je pravdepdobnost zeby som mohla otehotniet.samozrejme nie som nevedoma v takychto veciach jedno krasne dievcatko Lenku mame.len mi ide o tom aka by bola podla vas sanca.akurat su to 4 dni od toho dna.18nov.zacala ms koncila 22nov.diik za nazory.

lucka1987
27. nov 2012

@anndy1 je to mozne. ak si mala vtedy ovulku. su zeny, ktore maju ovulku aj viac krat do mesiaca.. ale myslim, ze je to malo pravdepodobne. my sa tyzden pred mensrtuaciou a par dni po skonceni menstuacie milujeme bez ochrany a v podstate " naplno" takmer 6 rokov s vinimkou 2 rokov snazilkovania sa a nic. 😀 , nehvorim, ze ide o super aktikoncepciu, to nie.. tato veru nie je spolahliva, ale zatial to ani neriesim, kedze " posmyknutie" by nam nevadilo 😝

anndy1
autor
27. nov 2012

samozrejme ani mne by to nevadilo chceme druhe sice sme sa bavili ze az na rok ale nevadilo by to len ze aka by bola pravdepodobnost..o takychto veciach co sa tyka tehotenstva viem tiez vela a mam aj skusenosti nejake kedze nam to dva krat nevyslo a sestra ma dve deti a dost vela informacii mi poskyta vzdy..ale ak sa mam priznat nevsimam si kedy mavam ovulaciu.v tomto nemam az take jasno.je to vlastne vytok ktory je vyraznejsi?alebo ako to je vlastne?samozrejme citim vtedy tak zvlastne v bruchu ale kedy to si nikdy nezapametam... 🙂
@lucka1987

mawka
27. nov 2012

@anndy1 jaj moja, ja som presne takto otehotnela. presne den po skonceni menstruacie bol sex a bolo zasiate 🙂

anndy1
autor
27. nov 2012

🙂
jaaj sak cakam co bude...ale kramy mam mat az pred vianocami kolo 20.vsak rozmyslam kedy si test urobit samozrejme najlepsie bude az pred vianocami pri lenke som si robila v den a ukazalo mi to hned..ale teraz je to este len 4 dni po tak musim asik len cakat..

naty14
27. nov 2012

Ja som tak otehotnela,2roky snazilkovania nic a potom hned prvy den po menzese a bolo 🙂

sksko
27. nov 2012

@anndy1 ja si myslim podla statistickych informacii, ktore si tu podala 🙂 ze cyklus mas dost dlhy--- vychadza to na nejakych 33 dni ( 18 nov- 20. december), takze pri najvacej pravdepodobnosti si este na 6 den cyklu este ovulaciu nemala. Priemerna luteizacna faza je cca 14 dni....ale to si uz precitas urcit e aj niekde inde ak by si chcela... 😉 Takze statisticky povedane. pravdepodobnost je mala 🙂 ale v kazdej statistike existuju vynimky, takze uvidis pred vianocami 🙂 a k testu..... usadene vajicko zacne produkovat HCG hormon okamzite po uhniezdeni, takze cca 5-6 den od uhniezdenia by hladina hormonu HCG mozhla byt na urovni 10 ale kazdy druhy den sa niekolkonasobne zvysi.... ak si zoberies ze zivotnost spermie je tak max 4-5 dni tak k samotnemu oplodneniu by teoreticky mohlo prist az dnes 🙂 tak postupne bude stupat HCG a o 10 dni snad uz mas prvy test s vysledkom... 😎

anndy1
autor
27. nov 2012

🙂 pekne napisane pekne si to opisala hl.s tou ovulaciou...ozaj zabudla som dopisat ze odkedy som po porode co aj pred nim mavam stale pravidelnu ms s tym rozdielom ze mi vzdy pride o 4skor do posledy stale takto...inak presne na den chodila 🙂 az po porode o 4dni skor kazdy mesiac.

janinah
27. nov 2012

nad niektorými otázkami tu na koníkovi sa len pousmejem 😉

anndy1
autor
27. nov 2012

viem blba tema stacilo by mi cakat ale co ja viem....len tak som to napisala vsak o tom su vsetky tie fora inak by zanikli keby nedavame otazky.. 🙂

anndy1
autor
27. nov 2012

a moze sa ovulacia prejavovat aj pichanim v stehnach?

radddus
28. nov 2012

@anndy1 Záleží od toho aké dlhé máš cykly a či sa už vyskytol hlien - ak ich máš dlhšie ako 26 a nevyskytol sa hlien, tak je to veľmi nepravdepodobné. Čo sa týka pichania v stehnách, tak som o tom v živote nepočula, ale bolesti v podbrušku (podobné ako pri menštruácii) sú typické.

dorekapa
5. mar 2013

@anndy1 Ahojky..ja viem,je uz dlhsia doba od tvojho prispevku,ale ked som si ho precitala,mala som pocit,ze citam o sebe.Presne ako aj..stvrtok mi skoncila mrcha a v piatok sme snazilkovali.Mrchu som mala len 3 dni a v piatok sme skusali a hned dalsie dni.O 6 dni neskor som si robila test na kt.bola slaba druha ciarka,aj na dslasi ý den os styku som si obila test a tiez tam bol duch..a ked som si robila dalsie dni testy tak uz boli negativne.Mrchu mam dostat az okolo 18.3.Inak sacitim tak,ze som viac ospala,ale co ma zaskocila,ze ma pali zaha.Inak aj dnes rano som si robila test co je 11 den od styku a vysiel negativny.Ale je dost mozne,ze k oplodneniu doslo iny den nie hned v piatok.Len nechapem tej druhej ciarke c o mi vysla na dvoch testoch..bola slaba,ale bolo ju vidno

dorekapa
5. mar 2013

@anndy1 a ozaj,aky si mala vysledok..vyslo z toho tehu???

anndy1
autor
6. mar 2013

ziadny nebola som tehotna....aj som sa vtedy s tym zmierila ale nic..aj som rada samozrejme sa nebranim,ividime 🙂 vtedy teda aj teraz by som este nechcela ale samozrejme uz keby sa stalo bolo by.

anndy1
autor
6. mar 2013

ako aj ma to uz laka ale chcem vyckat do jesene,jak by vyslo bude zas na leto..mala sa uz pekne pyta na nocnik a vlastne aj na zachode uz posedi,bude mat 8juna 2roky...este nech do jesene podrste bude sa snou zas inak bavit,bude o cosi mudrejsia,uz sio pekne aj ponozky,teplaky oblece,samozrejme povyzliekat sa vie velmi rychlo 🙂 najme ked sa ide kupat..

lucia941
24. mar 2013

mam na vás jednu otázku mala som s mojim partnerom v poslední deň menštruácie sex.... bol to 6 deň pretože vždy mam len 6 dní menštruáciu a ma ju pravidelne... ale práve vtedy keď sme mali sex sa nám pretrhol kondom a on sa do mňa spravil..... tak by som rada vedela niekoho názor či môžem podľa vás byť tehotná hoci vtedy su neplodne dni a aj som mal naplodne dny ale aj tak noviem či sa ma veľmi báť... pretože som nervozná a neviem čo mam robiť..... prosím povecte mi na to niekto svoj názor....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre