Pozitívny test a bolesť v prsiach

tinka0312
8. jan 2013

Ahojte, urobila som si tehotenský test...samozrejme pozitívny...prvé príznaky bolia ma prsia a mám ich nabité ale už asi dva týždne nemôžem spať.....môže to byť príznak tehotenstva?

dianka16
8. jan 2013

@tinka0312 ja si myslim ze ano vela zien udavalo taketo priznaky ,dokonca aj nespavost

jania023
8. jan 2013

@tinka0312 Ahoj pohladaj na fore,nema vyznam otvarat dalsie a dalsie diskusie pretoze ti potom malo ludi odpovie...ja som trpaela nespavostou ale az pozdejsie a uz som sa jej nezbavila az do porodu,ale ako priznak by som to nebrala..ked si tehu velmi kratko tak este nemusis mat ziadne priznaky tie mozu prist az neskor,bud rada ze ziadne nemas,este nam budes pisat ako sa ich zbavit 😀 Este nieco k tvojmu prispevku..neexistuje ;samozrejeme pozitivny test;..nieje natom nic samozrejem a maminky ktore maju stale testiky negativne by sa to mohlo dotknut..takze nic nieje samozrejme v zivote 😝 ak si tehu tak si to uzi a hlavne chod ku dokimu a pockaj si na tie ozajstne priznaky 😉

galaxy
8. jan 2013

áááno - ja mám presne to isté a tehu som

janesa1984
8. jan 2013

moje jediné príznaky do takého 6tt boli nespavosť a dve čiarky na teste. nič iné. v takom 8 tt som už mala bolavé naliate prsia s presvitajúcimi žilami a potom prišli nevolnosti. 😀

zuzi0911
8. jan 2013

ja okrem vynechanej ms som nemala ziadne priznaky.jedine do 3 mesiaca ma bolelo podbrusko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre