Slabá druhá čiarka na tehotneskom teste. Stretli ste sa s tým?

slniecko27
12. aug 2011

Ahojke Snazilky 🙂 Dnes som si okolo obeda robila tehu testik a vysli mi dve ciarky. Ale ta druha ciarka bola velmi slaba, len ten tzv "duch" a po case zmizla. Uz tyzden mi byva zle od zaludka, picha na vajecnikoch a v podbrusku, stale ma boli hlava a prsia. Prsia ma nikdy tak neboleli ako teraz, hlavne bradavky. A vobec nemozem lezat na bruchu a naboku len chvilku, lebo mi je hned zle.... Nechem si nic nahovovat, aby nahodou potom sklamanie neprislo. Ani priatelovi som zatial nic nepovedala. Cyklus mavam 28 dnovy, len niekedy je to 30 dni... tak ak ratam tych 30 dni, tak by som MS mala dostat najneskor v pondelok 15.8.. nie je to aj tak skoro, aby som videla nejaku ciarku? poslednu MS mi zacala 16.7. Uvidime, ci pride. Len ci ste sa niektora uz stretli s tym, ze ste mali slabu ciarku na teste a potom zmizla a potom neskor test ukazal ciarku uz pekne. S priatelom by sme sa velmi babätku potesili 🙂 Pred menstruaciou som totiz nikdy nemala take stavy a pocity ako teraz. Moze byt, ze mi aj menstruacia pride a aj budem tehotna??? Robim v zenskom kolektove a pomaly kazda druha mala menstruaciu aj ked bola uz v 2 mes. ...a az potom nic. Dakujem za rady a skusenosti 🙂)))

st2
12. aug 2011

ak vysla slaba ciarka s najvacsou pravdepodobnostou a podla priznakov to je tehu 😉 teraz len aby ciarka silnela, tym aj drobcek bude silniet 😉 ak aj si testovala este pred ms tak preto je ta ciarka slabsia este tam nie je taka koncetntracia hcg 😉 ale ze by najprv tam bola a potom zmizla s tym som sa este nestretla, teraz tam nie je vobec ci ako?
vela stastia zelam a potichucky gratulujem 😵

dadak
12. aug 2011

ano, mozes byt tehu, aj nemusis...treba urobit test tak o 4 -5 dni...ak ciarka silnie, tak gratulujeeeeeeeem...a vitaj medzi nami tehulkami...ale nerob hned zajtra, ja by som pockala az tak tyzden kedy mas dostat mrchu, lebo skor budes vyhadzovat peniazky a ty sa zbytocne stresovat...
tuj tuj tuj, nech to vyjde a aj ja potichucky gratulujem...

aspinka
12. aug 2011

nechcem ti brat nadeje ale ja ked som sa uz rok snazila a strasne som chcela byt tehotna kazdy mesiac som mala priznaky a mohla by som ti tie tehu testy ukazat ze tam druha slaba ciarka bola a huuuups mrcha prisla. Takze pockaj do ocakavanej mrchy a skus testnut znova potom kazde dva dni ci je tmavsia a stupa hcg hormon 😉

grososova
12. aug 2011

Hm tak mne test dva krát ukázal čiarku a nabehla som na gyndu a nič,,,

alexandrag1
12. aug 2011

Ja som si urobila prvy tehu test v den ked som bola u gyndosa(ten kazal pre istotu urobit si test).Povedal že v 5tt už isto budem a čo test?Jedna čiarka silná a druha len duch...No a dnes už mám toho ducha tu vedla v postielke🙂Držím palce aby čiarka silnela 😉

iwuskaaa
12. aug 2011

Pri druhom tehotenstve som si robila dva testy, obidva testy ukázali veľmi slabú čiarku. Takže som ani nepredpokladala, že by som mohla byť tehotná. No keď MS nechodila, zašla som k lekárovi a on potvrdil tehotenstvo, vtedy som bola už v 6 tt. 😵 . Takže je dosť pravdepodobné, že si tehotná 😉 . Držím palce!

muriela
12. aug 2011

Ja som mala tiež slabú čiarku síce nezmizla ,ale najprv som ju ani nevidela až ked som išla vyhodit test ,tak som sa pozrela ,že čosi tam je a aj bolo.Zopakuj si test ráno a uvidíš držím palce.M 🙂 🙂 🙂 🙂

violet1609
12. aug 2011

Ja som tiez mala len slabu ciarku, to bolo asi den po tom ako som mala dostat MS. Prsia a najme bradavky som mala veeelmi citlive. Potom na druhy den uz bola ciarka silnejsia. Skus o par dni znova, ale mozno si uz aj tehu 🙂 Tak vela stastia 😉

masinka
12. aug 2011

my ked sme snazilkovali, tak som si to tehotenstvo tak vsugerovala, ze som mala "priznaky" hned den po snazilkovani....
ked sa zadarilo, tak mi viac- menej nic nebolo 🙂 (pri troch tehotenstvach som ani raz nevracala) 🙂
kym je este na zaciatku tehotenstva nizke HCG, tak sa moze stat, ze ti rano vyjde testik trosku pozitivny a ked si ho zopakujes vecer, tak uz tam ciarka nebude, pripadne ked sa viac napijes a ten moc bude redsi.... takze treba pockat par dni a skusit znovu, pripadne skusit nejaky citlivejsi testik....
mne vysla prvykrat ciarka uz na 21 DC, takze na testovanie nie je prilis skoro 😉
drzim placeky nech ti ta ciarocka silnie 🙂

nibiru
12. aug 2011

ahoj ne sa tmava ukazala az po 5dni meskania a to som mala 28dnovi na hodinu presne cyklus den pred ocakavanou mrchou bola slabulinka ale ja som ti tusila kedze 4dni pred mrchou som mala implantacne spinenie a nikdy sa mi to predtym nestalo len bolo tazke tomu uverit kedze sme sa snazili 2r.aj je co i len slaba si tehu treba test opakovat o 24h.najlepsie rovnakym druhom.

darinkazv
13. aug 2011

ahoj, ja mám podobnú dilemu 🙂 streda a štvrtok ráno som si robila mamatest. v stredu mi ukázal slabulilinkú čiaročku, že len keď som na dennom svetle pozerala, tak bolo vidieť. druhý deň ráno bola o niečo málo silnejšia, ale už tak som ju videla, že som nemusela ani na to denné svetlo s testom bežať. no včera ráno som si robila dva testy inej značky a tam už ani náznak po druhej čiarke. tiež nemôžem ležať na bruchu, ale nie že by mi bolo zle, ale cítim taký tlak, nedá sa mi na bruchu ležať a prsia ma tiež bolia. bradavky hlavne, to keď sa mi ich čo i len tričko dotkne alebo ja pri prezliekaní, tak mi až slzy vybehnú. a v podbrušku cítim sem tam pichanie, sem tam tlak. ms by mala prísť zajtra, ja mám 35 dňový cyklus. ani ja si v tomto neviem rady a vidíš, to už jedno dieťatko mám 😉

mima263
13. aug 2011

Podľa mňa je dosť dôležité sledovať výsledky testu do stanoveného limitu. Stáva sa aj to, že sú // a potom príde menštruácia. Vraj až 30 % tehotenstiev končí takto. Nevravím že toto je prípad slniečka, ale z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že testy je najlepšie robiť až po vynechaní menštruácie a slabučká čiarka ktorá nesilnie, resp. silnie málo vo väčšine prípadov neveští nič dobré

zivika
13. aug 2011

ja si myslim, ze pokial to citis tak, ze asi si, tak s najvacsou pravdepodobnostou aj budes 🙂 mne sa na prvych dvoch testoch ani duch neobjavil, ale ja som citila, ze sa nieco v tele deje a na treti mi to konecne potvrdil 🙂 ako ti baby pisali, pockaj par dni a urob dalsi 😉 velmi drzim palce

irsina83
13. aug 2011

ja som mavala tiez taketo pocity a bolesti b podbrusku, v prsiach, vajecnikoch a prvy test mi neukazal nic...tak som si povedala ze asi sa mas nemoze rozbehnut, preto tie bolesti...to mi tri dni meskali...no a ked som spravila o tyzden lebo ma kamoska prehovorila tak tam uz boli kolajnicky 😀 neviem teda ale u mna tie vacsie bolesti znamenali tehu 😉

nejra
13. aug 2011

Kup si viacero testov, su rozne citlive...sama som sa o tom presvedcila 🙂

locko007
13. aug 2011

Mne tiež vyšla slabá čiarka na teste - skoro ju nebolo vidieť a potom sa stratila. Teraz má ta moja čiaročka 10 mesiacov a volá sa Daliborko.

verca2687
13. aug 2011

Ja som si tiež robila test, bola 1 silná, druhú ledva vidieť. je to preto, lebo hormón, ktorý sa v tele vytvára v tehotenstve začína byť dosť výrazný až po 7 dňoch. Test je na tento hormón citlivý, tak mi to vysvetlila na gynekológii. Je dobre si ho opäť spraviť o týždeň. A s tým menzesom, je to tiež tak.... Kamarátka mala menzes prvých 5 mesicov. 😀
Veľa šťastia.

urma
13. aug 2011

Baby, toto je slaba alebo normalna ciarka 😅 Je to snad konecne dvojrocny vysledok snazenia? Ja som z toho uplne paf... 😅
Vidim to prvykrat v mojom zivote life. Som 31.DC a normalne mavam 28 ale mala som uz viackrat aj 30.a 31.-dnovy.

marusjacika
13. aug 2011

Ja som si robila test v den, ked som mala dostat menstruaciu. Vysla mi ovela slabsia ciarka ako na prilozenej fotke od urmy, potom som ho zopakovala o tyzden, to tam bola asi takato silna ciarka a dnes mam doma takmer sestmesacnu dcerku, takze podla mna si asi tehotna 🙂 Kazdopadne drzim velmi silno palce 🙂

karinka2105
13. aug 2011

pri prvom tehotenstve som si robila 5 dni po vymeskani,a ukazalo slabulinku a pak silnela.ale ziadne priznaky som nemala
a teraz kramy my skoncili pred tyzdnom,
bolesti a pichanie v podbrusku,trosku citlive bradavky,boli ma hlava,pri prvom cele tehu skoro,
tlaky v podbrusku,a ked som si robila test pred par dnami tak ani stopy,tak mozno su to len pocity,alebo neviem

lante
13. aug 2011

@urma jasné tehu 😉

@sliniecko27 šup k lekárovi 😉

ajca123
13. aug 2011

Slniecko aj ja som si pravila test a boli tam dve carky a ta druha bola taka slaba ze za par hodin sa stratila. Tak som si pockala dva dny a kupila som si kvalitnejsi testik a ten mi to potvrdil.
A mam kamaratku co pocas tehotenstva mala prve 2 mesiace menstruaciu a ma teraz krasnu dcerku Jessi.

midu6
13. aug 2011

ajca a ktory je ten kvalitnejsi tehotensky test.....ktory baby odporucate.....

adelaida33
13. aug 2011

Mala som 28d.c., hned na druhy den som si ráno urobila test, kedze mrcha nedošla: bola tam len slabulinká druhá čiaročka. O dva dni som test zopakovala, čiarka bola tmavšia. Výsledok mám na fotke na rukách 😉 .

jaruska8
13. aug 2011

Stretla som sa s tým, na začiatku to takto bolo, keď som si robila test veľmi skoro, potom čiarka silnela, mala som test GS Mamatest. A malá je na svete, čiže spoľahlivý ,,duch" to bol. 🙂 🙂 🙂

mimka11111
13. aug 2011

ahoj, meškala mi mms 16 dní a mala som všetky tehotenské príznaky, testík ukázal len "ducha",uzv ešte nič...asi o týždeň na to som mms dostala... ☹ a ja doteraz neviem,či som mohla byť naozaj tehotná,alebo som si to všetko okolo vsugerovala... ☹ ...to ale nemusí byť tvoj prípad

zubrienka77
14. aug 2011

Ahojte no ja som uz v 8 mesiaci a ked som videla tuto otazku uplne mi pripomenulo ako som si ja robila test 🙂 teda testy :D Ked som prisla nato ze mi prvy den meskaju kramy po 5 rokoch zlakla som kedze som fungovala tak ze kazdy 28 den som cakala navstevu a teraz nedosla tak sme kupili test ktory vysiel pozityvne no kedze moj priatel tomu moc neveril spravila som si dalsi ten vysiel negativny hovorime si to sa stava no ale mne to ako zene nedalo a kupila som 3 balenia ze ako ten test funguje v kazdom baleny boli 2 testy urobila som si prvy skoro rano a vysiel uplne divne jedna krasna cervena a ta druha taka slaba 🙂 no tak co je to za vysledok a vysli mi takto aj ostatne :D napokon som sla ku gynekologicke ktora sa na tom poriadne zasmiala ze co som hned nedosla tazke ak sa tam ta druha crta chodte si radsej ku lekarovy a netrapte sa ako ja :D

gubcikova
14. aug 2011

odporúčam mamatest.rapid clear mne neukázal čiarku vôbec a to už som bola v7tt

jankako
14. aug 2011

ked MS nepríde,testni a uvidiš.k lekárovi je ešte zavčasu,nemusí biť ešte nič vidieť a srdiečko biť duplom.to začína až tak okolo 6-7tt biť.takže návšteva by bola zbytočná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre