Slabý duch na teste

lienka265
5. sep 2014

Ahojte zienky.. prosim vas o radu.. neviem ci to vidim len ja, alebo su tam naozaj dve ciarky??? 😒 ja tam vidim slabulilinkeho ducha na kazdom teste.. dnes som 27dc, mavam pravidelne 25dnovy cyklus, takze uz treti den mi meska mrcha.. uz dva tyzdne mi byva obcas trosku nevolno (ale zas neviem ci si to len namyslam alebo je to tak) prosim poradte mi, to cakanie ma ubija.. o dietatko sa snazime druhy mesiac, jedno dvojrocne uz mame 🙂

ccaro
5. sep 2014

ja tam tiez vidim dve ciarky 🙂

22beba
5. sep 2014

može aj farbivo presvitať ja som mala tiež takéto a nič z toho ☹ skús o pár dni .. ak su tie testy po sebe tak už by to silnelo ☹

lienka265
autor
5. sep 2014

@ccaro faaaakt? 🙂 prave pozeram, ze na tej foto to az tak nevidno ako v skutocnosti.. ale potesila si ma 🙂 tie prve tri testy zlava boli robene predvcerom a ten napravo dnes rano.. ale je to divne, ze na tom dnesnom nie je ta ciarka uz silnejsia.. prave naopak, zda sa mi najslabsia.. a vcera som si robila aj ten digitalny test a vysiel negativne ☹ tak ja uz neviem..

lienka265
autor
5. sep 2014

@22beba ved asi to tak bude najskor, ze to len presvita ☹ viem, ze mi nezostava nic ine len cakat, ale to cakanie je na tom najhorsie..

22beba
5. sep 2014

@lienka265 držím palce nech sa vydarí 🙂 viem čo to je ked je žena sklamaná my sa snažíme 17 mesiacov ☹

julinka55
5. sep 2014

Babenky čo poviete som 34 den cyklu menštruáciu mam nepravidelnú mam tlaky v podbrušku a bolesti krížov.. dnes už aj trochu prsia pobolievajú a býva mi ťažko na žalúdku ?

lienka265
autor
5. sep 2014

@22beba dakujem, aj ja vam drzim palce velmi silno.. viem, je to tazke.. a vy sa snazite poriadne dlho.. velmi obdivujem pary, ktore sa snazia roky a stale maju to odhodlanie.. velmi to kazdemu prajem.. treba len verit.. drzim palce 🙂

lienka265
autor
5. sep 2014

@julinka55 ja to tam vidim jednoznacne 🙂 a to je dnesny test? taky slaby a uz si 34dc? lebo aj ja mam taky slaby a som este len 27dc.. no len ja mam zas ten cyklus kratsi.. ale tiez ma brutal bolia prsia uz asi tyzden.. ale inak, tie ma bolievaju vzdy pred mrchou..

julinka55
5. sep 2014

@lienka265 ano to je dnešný nedávno robený dúfam že to isto vide .. ja mávam dlhé cykly niekedy aj 35 chodí mi to ako sa jej zachce teraz už 4 dni ma boli v podbrušku furt cítim že už mi prídu kramy a stále nič iba mam vytok biely trošku do žlta a ty máš ešte nie ake príznaky ?

22beba
5. sep 2014

@lienka265 dakujem 🙂 ja už doma jedneho mam 🙂 chcedme surodenca ale čo už treba isť dalej 🙂

22beba
5. sep 2014

@julinka55 je to tam toto su krásne čiarky 🙂

julinka55
5. sep 2014

@22beba dakujem bola by som veľmi rada 🙂 joj strašne si to prajem

lienka265
autor
5. sep 2014

@julinka55 ja mam tiez vytok, ale ten tiez mavam aj obycajne.. byva mi nevolno, ale nezvraciam.. bolia ma prsia.. no a hlavne mi meska mrcha, ta zvykne chodit vzdy presne 25.den.. tak neviem.. tie priznaky su take neiste, mozno si to aj namyslam..

22beba
5. sep 2014

@julinka55 je to radosť skuste ešte o pár dní urobiť ak silnie je to tam 🙂

lienka265
autor
5. sep 2014

@22beba a kolkorocneho mate doma? 🙂 tiez ste tak dlho skusali aj pri prvom? nam sa nas prvy postastil na 4ty krat 🙂

22beba
5. sep 2014

@lienka265 pri prvom som deti ešte vobec neplánovala som otehu ani neviem ako ... som ani nevededla čo je to ovu atd.... moj ma 2 roky 🙂 vždy som chcela medzi detmi 2 ročný rozdiel no asi to nebude možne 🙂

lienka265
autor
5. sep 2014

@22beba nas ma tiez dva roky 🙂 clovek by ani neveril, ze to moze byt take tazke.. a hlavne stresujuce.. 😒 no pevne verim, ze sa to podari aj nam aj vam 🙂

janaochi
5. sep 2014

@lienka265 negat. 😒

janaochi
5. sep 2014

@julinka55 Z tohto by mohlo niečo byť. 🙂

julinka55
5. sep 2014

@janaochi ďakujem v to dúfam aj ja

janaochi
5. sep 2014

@julinka55 držím palce.

jaruska18
5. sep 2014

@julinka55 ahoj ja tam vidim dve ciarky 🙂 ja som dnes 30 dc, predvcerom som mala slabeho dusika ak to bol duch 🙂 vcera test snehobiely :( prsia ma bolia uz asi od ovulky..a tiez mam od dnesneho dna taky hustejsi vytok do zlta :( tak neviem..a cyklus mam do tych 35 dni :(

julinka55
5. sep 2014

@jaruska18 skus ešte spraviť test a skus inej značky držkám palčeky aby boli dve ///

jaruska18
5. sep 2014

@julinka55 skusim zajtra rano 🙂

jaruska18
5. sep 2014

@julinka55 a dakujem aj ja drzim palce aby ti to vyslo 🙂

stellasss
5. sep 2014

Ahojte babule tak aj ja čakám na dve čiaročky, preto Vás poprosím o názor, či tam vidíte // ????

stellasss
5. sep 2014

@julinka55 Aký test si si robila? Pepino z BILLY???

stellasss
5. sep 2014

@jaruska18 čo je to 30 dc ??? Dni od oplodnenia? Lebo ja som potom len 13 dni

stellasss
5. sep 2014

@lienka265 a ty máš aký test? Dúfam že tie PEPINA nepresakujú ☹ ☹ ☹ ☹

lienka265
autor
5. sep 2014

@janaochi asi ano ☹ trosicka uz aj spinim dnes ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre