Som tehotná?

00neista00
23. okt 2013

ahojte, chcem sa spytat, po sexe aj ked skondomom po prirazani zo mna nieco vytecie, no kondom je neporuseny...moze to byt semeno, ktore sa ako keby prirazanim vytlacilo pri koreni penisu z kondomu? alebo mi nacisto sibe? lebo sa to stane ked ejakuluje a silno priraza... dalsia otazka je, ak je to semeno, druhy den po styku mi odtiekla hlienova zatka z maternice (zaciatok ovu u mna) mohla som otehotniet? po tyzdni mam spinenie co som doteraz nemavala...dakujem za nazor

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalinko2010
23. okt 2013

do rrrrrrrrrrr, mám svoj vek ale toto je už moc! asi som stará a nechápem!

ellenie
23. okt 2013

to čo je za otázku 😀 Fakt sa asi niekto nudí 🙂

alchemilkazltozelena
23. okt 2013

este nie je ani piatok a uz to mame tu 😀

katuska1144
23. okt 2013

urcite nie si tehotna

adeala
23. okt 2013

you made my day.. ale k veci.. nie, nie je to ejakulát 😉

piacere
23. okt 2013

Hlienova zatka 😀 😀 😀

adkasmolka
23. okt 2013

fiiiiha, ja ze hlienova zatka ide von len pri porode..No zjavne mam medzere 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alka221
23. okt 2013

hlienova zatka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

linda20111
23. okt 2013

ahoj, to nieco co ti tieklo moze byt to ze mas tzv. mokry orgazmus - viac info si o tom mozes vygooglit, pretoze nieco take naozaj existuje, nema to vela zien, mozno 1 zo 1OO, kamaratka to ma tiez a je to normalna vec, neze s tym pojdes k doktorovi 🙂 🙂 to spinenie moze byt len nahoda, ale moze to byt aj pri ovulacii, ked sa ti to bude castejsie opakovat vtedy vyhladaj lekara a on bude vediet zistit pricinu. Tehotna urcite niesi podla toho co si pisala. Odporucam ti dat si predpisat antikoncepciu aby si sa nemusela zakazdym bat, kondomy su sice dobre chrania pred pohlavnymi chorobami, ale ak mas staleho priatela lepsie je mat antikoncepciu a budes kludna 🙂

macamac
23. okt 2013

znalosti škôlkarky 😝
to je tak, keď detičky z pieskoviska sa namiesto s kýblikom hrajú s chlapcovou formičkou 😝

denisa87
23. okt 2013

😀 😀 😀

kamilka1986
23. okt 2013

😀 😀 😀 hned je den veselsi 😵 😀

moon321
23. okt 2013

Odpadla som od smiechu.

zuzkat1
23. okt 2013

Takto velmi som sa este nikdy nenudila ako tato dievcina🙂
😀😀

voskovka
23. okt 2013

ufffffffffffff otvorim temu a idem sa pototo od smiechu....mimochodom tou zatkou si zabila a nemas aj kontrakcie pri tom prirazani ked ti ta zatka odisla? este ma aj napadlo ze ci vies kedy odchadza plodova voda.....hhahahah asi pri ejakulaciii 😀 😀 😀

kokorunecka
23. okt 2013

Aj mne hneď napadol mokrý orgazmus. Ja ho mám tiež.

nikolet_89
23. okt 2013

tehotna niesi neboj

janka2115
23. okt 2013

No klud žienky...slečna má vážny problém....seriózne medzery z biológie...Sa mi ale ráta, jak ju napadlo sa hneď registrovať na modrom koníkovi...

zuzinka1989
23. okt 2013

jezisko, zase novy nick a hlupucka otazka? 😀 ale kludne este pridaj aspon zo dve dalsie...tak dobre som sa dlho nezasmiala....a ta hlienova zatka 😀 skoro som sa pridusila cukrikom, ked som to precitala 😝

zita19
23. okt 2013

Baby, co ste odopovedali, podte do temy Prdite pred chlapmi, sme tam vasa krvna skupina 😝

nativanativa
23. okt 2013

A vriiiiiskam zase!!!! Ochutnaj či to je semeno alebo tvoja hlienová zátka-moja vieš čo je hlienová zátka?? Si nastuduj pôroda potom piš o hlienovej zatke, vriiiiiiskam z teba

paloma20
23. okt 2013

Začínam to tu milovať😀 tiež sa viem niečo spýtať v skupine ale toto je sila!a k tvojej otázke-zájdi do školy do 7ročníka zš tam ti vysvetlia základné pojmy😀 mrzí ma že je to tu dané ako otázka☹

frca
23. okt 2013

hlienova zatka odtecena,tak sup sup do porodnice 😀 😀

niki21
23. okt 2013

Cawte baby...mam otazocku...beriem daylette 18.10. 13DC som mala sex naplno zabudla som zobrat vecer tabletku a vzala som ju az rano a mala som trosicku spinenie ...myslite ze je to to problem a mozem byt tehotna mam strasne napetie v prsiach ani dotknut inak naznaky ziadne...

bibiana20
23. okt 2013

DAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEM ZA POBAVENIE,,,,,AZ PLACEM OD SMIECHU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cerez
23. okt 2013

Načo si sa to konkrétne pýtala? Toľko otázok, až som zabudla. Jáj, už viem! Zbaľ si veci do tašky a hlás sa na príjmovú ambulanciu oddelenie pôrodnica. Prosím ťa, nepomýľ si oddelenie. Nie veterina, pôrodnica.

mibi41
23. okt 2013

super vtip pred spankom B-)B-)B-)B-)B-) ze hlienova zatka 🙂🙂🙂🙂

katarinka48
23. okt 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jako v pohodeee 😀 😀 😀 😀

1marianna21
23. okt 2013

hlienova zátka 😀 ajajáááj 😅 ako nehovorím, že som majterka a poznám všetko v biologií, ale prosím ťa, daj si do googlu čo je tá hlienová zátka a potom píš...nasaď antiku, aby si nemusela rozmýšľať odkiaľ to semeno vyteká a či vôbec vyteká 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre